Şimdi Ara

Huawei g610 turkiyede!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
9.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bugun goztepe vodafoneda g610 modelini gordum. Yalnız satıcı ozelliklerini bilmiyordu. Cihaz geleli 3gun oldu dedi. Fiyatı da 300tldegilmis malasef.( ya satış elemanı yanlış soylemis ya da ben yanlis anlamisim.)Bugun teyit icin gittigim 3farkli vodafonedan birinde cihaz yeni gelmisti.liste fiyatina baktik.580tl-600tl (nakit-kredikarti fiyatlari sanirim) yazmaktaydi.digerlerinde yoktu. Dunku vodafona gezerken baska ilcede ugramistim. bugun o bayiye gitme imkanim yok.Sizlerden ugrayan arkadaslar da fiyati teyit edeceklerdir zaten.Kisisel gorusum cihazin 500e alinasi 600maximum ederi oldugu.Iyi forumlar.

Kısaca ozellikleri
    5inc
    1.2quadcore 4cekirdek islemci
    1gb ram
    4gb hafıza
    vs.
    Vodafone yine şahane bir cihazla geliyor!

http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/Mucize-Kampanya.php?&icmp=hp_mucize

Yukarıdaki linkte duyurusu yapılan cihaz tam olarak afişe edilmemiş durumda, çünkü Vodafone kamuoyunda bir beklenti yaratıp merak uyandırmak istiyor. Bu stratejiyi ne kadar doğru bulsam da, telefona olan merakım sonucunda telefonun markasını ve modelini tespit ettim. Ve burada o merakı ağır basıp da internette araştırma yapanlara ithafen bu başlığı açıyorum.

Vodafone'un sağladığı fotoğraflarda markası silinen telefon: Huawei G610s'tir.
    Detaylı özelliklerine GSMarena'dan bakabilirsiniz.

Unutmadan söylemek gerekir ki, telefonun modeli GSMarena'da G610s olarak geçiyor, ama huawei.com'da Ascend G610 diye geçiyor. Fakat kaynaklar kendi içlerinde çelişkiye düşüp ikisinin de adını zikretmiyor yani gsmarena.com'da Ascend G610 diye bir model bulunmazken, huawei.com'da da G610s diye bir model yok. Ben buradan iki modelin de aslında aynı telefonu işaret ettiği çıkarımına vardım.

Orta segmentte f/p ürünü olacağını düşündüğüm telefon tespit edebildiğime göre Pakistan, Umman, Yunanistan, Rusya ve Çin'de satılıyor. 1 hafta önce Pakistan'da satış fiyatı 18.300,00 Pakistan Rupi'si, 175 Amerikan Doları'na tekabül etmekte. An itibariyle ise 408 Türk Lirası ediyor. alibaba.com gibi dış kaynaklı sitelerde ise fiyat 230 Amerikan Doları civarında seyretmekte. Bu da an itibariyle 537 Türk Lirası'na denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul37 -- 29 Ocak 2014; 12:05:14 >

• 300 tl olduğuna emin misin eğer öyleyse süper haber alınabilir vodafone un sitesine baktım yakında diyor bazı şubelere erken yollamış olabilirler 300 tl ise iyi satış yakalar
  • Sitede bulamadım ben ama varsa çok iyi
  • ekran çöp ama fiyat buysa iyi satar.
    çakma s3 çülere alternatif
  • Önlerden.
  • Fiyatı oysa gerçekten iyi.
  • Bu telefon ne zaman duyurulmuştu
  • Bugün kadıköyde bahariye mobilede gördüm 800 tl fiyat verdi sen 300den bahsedysn
  • bu telefon için 300 tl dusuk 800 tl de pahali. ederi en fazla 550 tl. huawei ascend g700 modeli var o gelse 800 tl normal fiyat olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azteca

bu telefon için 300 tl dusuk 800 tl de pahali. ederi en fazla 550 tl. huawei ascend g700 modeli var o gelse 800 tl normal fiyat olurdu.
    Hadi Vodafone... Huawei 3x... Yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Hadi Vodafone... Huawei 3x... Yapabilirsin.

Alıntıları Göster
    300 tl şaşırtıcı fiyat. Ülkemizde 1 gb ramli, 4 çekirdek işlemcili bir telefon 300 liraya satılacağını sanmam.

O değilde artık 3x / 3c bişey gelse çok iyi olacak
  • istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam senin de dediğin fiyata satılırsa yetiştiremezler o telefonu. Tanıdık bir vodafone'cu var mahallede yarın fırsat olursa uğratım. Bugün uğramayı düşünüyordum olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Hocam senin de dediğin fiyata satılırsa yetiştiremezler o telefonu. Tanıdık bir vodafone'cu var mahallede yarın fırsat olursa uğratım. Bugün uğramayı düşünüyordum olmadı...
    Telefonu incelemek isteyenler şu videoyu izleyebilir :http://www.youtube.com/watch?v=IiC8q0iouh8

Kişisel yorumum : Beni tanıyanlar vardır aranızda bir telefona 800 den yukarı vermeyeceğimi bilirler. 3x/3c ülkemize gelirse almayı planlıyorum ama ümitlerimi kesiyorum yavaş yavaş. Bu cihazda kötü değil bence, tabi ki iyi de değil ama işimi rahatlıkla görür. Yarın gidip soracağım Vodafone bayisine fiyat konusunda. Gerçekten 300 lira ve civarıysa alabilirim.

• çalışan 8i 3 gördü zahir.
    vodafone dan beklenmez zaten böyle bişey.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam bi telefonu da 800 liraya satacak halleri yok umarım... Akıl kârı değil o fiyata o telefon... 300 gerçekten çok ucuz. Bakalım kokusu çıkar yakında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Hocam bi telefonu da 800 liraya satacak halleri yok umarım... Akıl kârı değil o fiyata o telefon... 300 gerçekten çok ucuz. Bakalım kokusu çıkar yakında...
    G610'un 3 tane modeli gözüküyor.

Birisi MTK6589M
    Birisi MTK6582M
    Birisi Qualcomm Snapdragon S4 MSM8625Q.
  • 300 tl oldugunu sanmam 550 600 olsa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

300 tl oldugunu sanmam 550 600 olsa iyi olur
    n11'de var 599 tl--- 4gb lık discovery ye rakip olabilir aslında ama fiyat sanki 550tl gibi olsa çok daha iyi olurmuş

http://www.n11.com/huawei-ascend-g610-siyah-distributor-garantili-P18811019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swordmaster33 -- 29 Ocak 2014; 12:58:26 >
  • peki sizce 500-600 e alinabilecek bir telefon mu?
  • swordmaster33 kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone daha ucuza satabilir.
    Bunlar piyasaya çıkmadan önce istifade etmek istiyor olabilir.
    Vodafone'u beklemek gerek.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.