M

Yarbay
28 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 114 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, mağazadayıx kuzen evleniyor ve max 7k o bile zor ama değerse alırım diyor.
55 inc Android ve 4k TV önerisine ihtiyacımız var. Önerileriniz nelerdir

Selamlar arkadaşlar. Almanya 'da kuzenim bana bilgisayar parçası yollayacak. Ürün 2 el. Bunu gümrüğe takılmadan veya en risksiz şekilde nasıl alabilirim?

Teşekkürler

Merhabalar, Alibaba sitesi güvenli midir? Ekran kartları bakıyorum bazı fiyatlar 2 bin 1500 dolarken bazı ürünler 500 dolar civarında. Aklıma takıldı alibaba da ki bu ürünler doğru mu?

Merhaba arkadaşlar, ses kasmadan elimden geldiğince pubg videoları çekmeye çalışıyorum. Bu videomda da takım halinde 20 kill aldık.

Hem oynayışım, hem de videom hakkında ki önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca kanalıma da abone olur musunuz?

Teşekkürler

https://www.youtube.com/watch?v=UM2---kssAE&feature=youtu.be

Merhaba arkadaşlar, YouTube kanalım için FPS oyunları oynuyorum. Ağırlık olarak pubg. Biliyorum çok profesyonel olmayacak ama bu fiyata en iyi ses kasacağım kulaklık önerisi istiyorum.

teşekkürler.

Merhabalar, 11 gibi İnternet gitti. Ve hala gelmedi. Defalarca arıyorum ama dönüş yok. Gerek online gerekse de mobil app üzerinden talep oluşturdum ama bir dönüş yok. Şu an da ki durum ne, ne zaman düzeleceğine dair bir bilgim yok.

Özellikle rica ediyorum teknik ekibe eleman alın
Merhabalar, arıyorum ama ulaşamıyorum. Yaklaşık 1 saattir İnternetim yok. Genel bir sorun mu, başka İnternet sorunu yaşayan var mı?
Merhaba arkadaşlar, YouTube kanalımıza ilk videomuzu yükledik. Kanalımızda oyun videoları olacaktır. İyisiyle kötüsüyle başladık. İnşallah güzel yerlere gelir, güzel işler çıkartırım. Rica etsem sizler de kanalıma abone olup like atıp ayrıca video hakkında önerilerinizi de merak ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=uIhfsU3fNog&feature=youtu.be
Merhabalar, bir saat alma düşüncem var. Huawei watch gt2 46mm düşünüyorum. Sizce alınır mı?

Telim şuanda P20 pro ama ilerde Apple de geçebilirim. Ama net değil. Sizce watch gt2 46mm alınır mı?

Merhabalar,

2016 model macbook pro var. Ayrıca elimde fazladan monitör var. kodlama vs yapıyorum. Bu monitörü kullanmak istiyorum. Netten biraz araştırdım ama bulamadım pek. 

Elimde boşta olan monitör : Philips 190S model.

çok pahalı olmamak şartıyla çevirici arıyorum.

Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
Eski Kullanıcı Adı : ultraturk | softwareci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Trabzonspor
TV
LG
Klima
Airfel
Notebook
Apple
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Dünyadan Futbol
AC Milan
Dünyadan Futbol
FC Bayern Munchen
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.317
İkinci El Bölümü Mesajları: 816
Konularının görüntülenme sayısı: 643.399 (Bu ay: 1.384)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 532 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.