Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Taha0194

Lolipopda fm radyoyu çözdum avrupa romuna gerek yok
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

Nasıl yaptın hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Kendi konuma anlatımı yapıcam burda arama sıkıntı olur.

Edit:
    Açıklama linkde
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105978342&p=1#105978342

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha0194 -- 12 Ocak 2016; 15:20:48 >
  • Taha0194 kullanıcısına yanıt
    me
  • cihazı daha almadım ama bir hafta içinde alacağım. n11'den almayı düşünüyorum ve ordaki cihazlarda turkcell romu var.
    ilk gönderideki yöntemle başka hiçbir işlem yapmadan android 5.1'e geçmek mümkün müdür? yani huawei'nin kendi sitesinden 5.1 yazılımıyla sadece, 4.4 güncellemesini yüklemeden
  • high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyoruz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Merakla bekliyoruz hocam

Neyi hocam?

• uykusuzluk hocam kusura bakma hocam Taha0194 arkadaşımızı etiketleyecektim seni etiketlemişim
  • Cihazdan çok memnunum ama bu android bana göre değil bunu anladım. Uygun fiyatlı satıyorum, pmden bilgi verebilirim.

• Bugün aldım ben de. Klavyeye Türkçe karakterleri nasıl ekleyebilirim?
  • Telefonumda çözdüğümü sandığım sorun yeniden ortaya çıktı. Bazı kişiler çift gözüküyor uygulamalarda Whatsapp gibi. Rehbere bakıyorum tekler. Nasıl düzeltebilirim bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DokuzKuyrukluTilki -- 12 Ocak 2016; 20:14:03 >
  • İyi akşamlar
    Daha önce de yazmıştım ama hiç cevap gelmedi. Bootloader kodunu aldım ama telefona nasıl giriliyor bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olacak bir hayırsever yok mu koca forumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

İyi akşamlar
    Daha önce de yazmıştım ama hiç cevap gelmedi. Bootloader kodunu aldım ama telefona nasıl giriliyor bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olacak bir hayırsever yok mu koca forumda?

http://androidiletisim.blogspot.com.tr/2015/06/huawei-ascend-g7-root-yapmag7.html?m=1

• ianFraser kullanıcısına yanıt
    Ben gitti gidiyordan siparis verdim 840 tl gumusunu. Ama gumus bitti suan. Siyah kaldi sadece. Kargodan takip ediyorum yarin geliyor muhtemelen. N11de pahaliydi. Bitmeden gg bakin isterseniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuteyc

Ben gitti gidiyordan siparis verdim 840 tl gumusunu. Ama gumus bitti suan. Siyah kaldi sadece. Kargodan takip ediyorum yarin geliyor muhtemelen. N11de pahaliydi. Bitmeden gg bakin isterseniz..

cihazı aldıktan sonra lcd panelini ve orijinal mi yoksa turkcell romlu olduğunu söyler misiniz?
    Soylerim. Unutursam yine etiketleyip sorarsaniz aksama yazarim..

• honor 6 ve g7 karşılaştırması yaparsak hangisi daha mantıklı acaba?
  • Arkaslar merhaba. Bi sorum olacak.

"birakma bolgesi yonetimi " nedir ne ise yarar.

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 13 Ocak 2016; 0:50:58 >
  • Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. Bu forumu ben de görmüştüm. Ama biraz karışık anlatılmış. Daha anlaşılır bir şekilde olsa iyi olurdu. Huawei hisuite kurulu zaten. Usb driverde de sıkıntı yok. Yalnız şu komut çalıştırma işi karışık anlatılmış. Cahilliğimi mazur görün, yazılanları yorumlayacak kimse var mı acaba?

G7 için ne kadar iyi desek te honor 6 çok çok daha iyi kirin işlemci var honor 6 da bu bile alınması için başlı başına bir neden

• Arkadaşlar burdan Taha arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Sonunda radyo olayını stabil bir şekilde çözmüş bulunmaktayız Tekrar teşekkürler @Taha0194

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gringoow1 -- 13 Ocak 2016; 11:27:52 >
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.