Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaHoMaRsE

Arkadaşlar ne yaptıysam olmuyor, zil sesi kendi kendine kisiliyor, ne yapmam gerek açıklayıcı bi yardım pls.

hocam bende aynı sorunu yaşıyordum. sorun o kadar saçma bi sebeptenmiş ki. benım yaşadığım ses kısılma sorununun nedeni simcity buildit oyunu. eğer sizdede bu oyun varsa oyun telefonun sesini en alt seviyenin bi üstüne çekiyor. oyuna girip çıkınca oluyor bu sorun. şu an için çözümü yok. oyunun güncellenmesi lazım hatanın düzeltilmesi için.
  • Bu telefon hala alınırmı ? Hangi sürüm en iyisi şarj ve performans bakımından ? Almayı düşünüyorum kararsız kaldım redmi note 3 ile bu arasında android 6 alacakmi g8 çıktı onu mu alsam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertsahn

Bu telefon hala alınırmı ? Hangi sürüm en iyisi şarj ve performans bakımından ? Almayı düşünüyorum kararsız kaldım redmi note 3 ile bu arasında android 6 alacakmi g8 çıktı onu mu alsam ?

Android 6 alacak, red mide hafıza kartı yok sanırım o nedenle eledim, huawei p8 yada mate 8 daha iyidir sanırım, ben bu telefondan geçecek olsam ya note 5 yada mate 8 e geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Bu telefon hala alınırmı ? Hangi sürüm en iyisi şarj ve performans bakımından ? Almayı düşünüyorum kararsız kaldım redmi note 3 ile bu arasında android 6 alacakmi g8 çıktı onu mu alsam ?

Android 6 alacak, red mide hafıza kartı yok sanırım o nedenle eledim, huawei p8 yada mate 8 daha iyidir sanırım, ben bu telefondan geçecek olsam ya note 5 yada mate 8 e geçerim.

Hocam kamera durumu nasıl son sürümde zenfone5 var şuan bende şarj olarak hic memnun değilim kamera si güzel ama

• ugedik U kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aynı oyun bende de var silsek düzelir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: MaHoMaRsE

Evet hocam aynı oyun bende de var silsek düzelir mi acaba

hocam oyunu silerseniz telefonun sesi kısılmayacak çünkü oyun yalnızca g7 de değil başka cihazlarda da telefonun sesini kendi kendine kısmakta. ben oyunu sürekli oynadığım için silmedim. sadece oyuna her girip çıkışımda telefonun sesini yükseltiyorum. eğer bağımlısı değilseniz oyunu silip bu dertten kurtulabilirsiniz.
  • Merhaba hocam telefonumun güç tuşu sert basmayınca algılamıyor. Servise göndermek istiyorum ama garanti dışı kalır diye korkuyorum. Sizin isminizi konuda sürekli görüyorum aşinayım. Sizce servis bana karşı nasıl bir tutum sergiler?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Hocam kamera durumu nasıl son sürümde zenfone5 var şuan bende şarj olarak hic memnun değilim kamera si güzel ama

Çok daha iyidir, mağazada deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Merhaba hocam telefonumun güç tuşu sert basmayınca algılamıyor. Servise göndermek istiyorum ama garanti dışı kalır diye korkuyorum. Sizin isminizi konuda sürekli görüyorum aşinayım. Sizce servis bana karşı nasıl bir tutum sergiler?

Telefonun garantisi devam ediyor mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Merhaba hocam telefonumun güç tuşu sert basmayınca algılamıyor. Servise göndermek istiyorum ama garanti dışı kalır diye korkuyorum. Sizin isminizi konuda sürekli görüyorum aşinayım. Sizce servis bana karşı nasıl bir tutum sergiler?

Evet teknoteks etiketli cihaz. Hiç işlem görmedi daha önce. Batarya zayıfladı bayağı ve güç tuşu temassızlık yapmaya başladı. Root rom falan hiçbirşey atılmadı. Sadece lollipop beta programına seçilmiştim o kadar

• quote:

quote:

quote:

Evet teknoteks etiketli cihaz. Hiç işlem görmedi daha önce. Batarya zayıfladı bayağı ve güç tuşu temassızlık yapmaya başladı. Root rom falan hiçbirşey atılmadı. Sadece lollipop beta programına seçilmiştim o kadar

İstanbulda iseniz telefonu Merter'deki Huawei Cihan elektronik servisine bırakın, değilseniz şehrinizdeki yetkili Teleservice servisine verin. Bunlar Huawei'ye bakan servisler, buraya verirseniz garanti dışı kalmaz garanti dahilinde işlem yapılır. Zaten onlar arızanın kullanıcı hatası olup olmadığına karar veriyor. Kullanıcı hatası olarak değerlendirmezlerse cihazınızı ücretsiz onarıp 4-5 gün içinde veriyorlar. Kullanıcı hatası derlerse sizi arayıp "şurası arızlı şu kadar masraf var yapalım mı" diye sizden onay soruyorlar.

• quote:

quote:

quote:

Konuyla alakasiz ama bende telefonu almayi dusunuyorum tek skintim bataryasi zayiflarsa ilerde degistirmek sorun olcak cikmayan batarya oldugu icin. Zayifladi derken ne kadar ekran suresi alabliyorsunuz gozledinizmi hic?

• Telefonun bataryası dahili batarya olduğu için sadece yetkili serviste değişiyor. Bence pilin çıkarılamaz pil olması daha iyi çünkü piyasadaki piller genelde çakma dediğimiz kalitesiz piller oluyor. Yetkili serviste takılan pil ise orjinal firma bataryası oluyor.

• high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Çıkarılmamasının tek sevdiğim yanı batarya fiyatının yüksek olması ortalama 20$ gibi bir ücreti var bizim bataryanın. Yani çıkaramayıp servise göndermek ve ücretsiz değişim yaptırmak cebimiz ve ruh sağlıgımız için bir hayli yararlı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Yok hayır. Xda da pm attı bir kullanıcı. Kendi ülken için kararlı lolipop çıktı neden beta avrupa lolipopunu kuracaksın ki dedi. Bildirim sıkıntısı var dedi. Ses sorunu var dedi. Bende avrupa kitkatı kurdum.

Bu Huawei'nin bilerek sorunlu güncelleme verdiği tescillendi bence. Sorunsuz güncellemeyi bazı yerlere vermişken Avrupa'ya ilk etapta bize yaptığını yaptı ve sorunlu güncelleme verdi. Sonradan sorunsuzu verecek ve "bak kardeşim ben cihazımın arkasındayım, sorunları çözüyorum ve ben teknik destek konusunda iyi markayım" demeye getirecek, tabi yersek..
  • Root işinden anlayan bir arkadaş rica etsem el atabilir mi?
    Linkteki konuya göre yapmaya başladım ta ki 7. maddeye gelince tıkandım kaldım.

Konuda belirtilen linklerden download ettiğim dosyaların için "openrecovery-twrp-2.7.1.0.img" doyası adı altında bir dosyaya rastlamadım.
    Bu dosyasyı ayrıca mı download edeceğim? Nedir ne değildir Allah aşkına.
    ****. c o m/forum/konu/huawei-ascend-g7-root.938104/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 12 Ocak 2016; 9:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuteyc

quote:

quote:

quote:

Konuyla alakasiz ama bende telefonu almayi dusunuyorum tek skintim bataryasi zayiflarsa ilerde degistirmek sorun olcak cikmayan batarya oldugu icin. Zayifladi derken ne kadar ekran suresi alabliyorsunuz gozledinizmi hic?

Eskinden 8 saat alıyordum şimdi 6 falan alıyorum Bakmayın siz bana rakiplerine göre hala çok iyi durumda

• benim g7 de google haritalar iki parmakla basip cevrilmiyor?

• agritux kullanıcısına yanıt
    Lolipopda fm radyoyu çözdum avrupa romuna gerek yok
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha0194 -- 12 Ocak 2016; 14:13:23 >
  • Arkadaşlar üzülerek garanti kapsamında değişimden, 1 ay önce kadar gelen Huawei G7 telefonumu Huawei G8 alacağımdan dolayı satıyorum.
    Cihaz Tianma Lensone Panel'dir. Kasa'da kılcal çizik dahi yoktur. Ekran cihaz değişimden geldiği an itibariyle tamperli cam ile kullanılmakta, kasa da şeffaf slikon kılıf ile kullanılmaktadır.
    Ufak bir kılcal çizik dahi bulana cihaz bedava verilecektir.
    Bootloader kodu açık-kapalı, rootlu-rootsuz, 4.4.4 veya 5.1.1 sürüm nasıl isterseniz cihaz öyle gönderilecektir.
    Almak isteyenler p.m atsın. Görüşelim...

Edit: Vazgeçtim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim_09 -- 13 Ocak 2016; 13:25:34 >
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.