Şimdi Ara

Hpnin yaptığı bir hata canıma mal oluyordu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
3
Favori
28.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
890 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP öncelikle iş amaçlı laptop yapar ve fiyatları Apple Lenovoya göre ekonomiktir.

Bu kişi CPU GPU RAM avuçlayan oyunları bir de batarya üzerinde oynuyor. Otobüste yolculuk yaparken, masaüstü gibi oyun oynayayım. Yok öyle.

Sonra Laptop patlayınca da HP canıma kast etti oluyor.

Internette bu konuyu popülerleştirerek HP'den laptop bedelini almayı veya sıfırı ile değiştirmesini mi bekliyordun yoksa? O kadar ultra zeki olmayın.

Bütçe laptop'undan Apple Lenovo 'da olmayan şeyleri bekliyorsun.

Problem kullanıcıdan kaynaklı. Garantiyi etkilemez.

Ben HP olsam böyle bi kullanıcının telefonlarına bile bakmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HP ya da herhangi bir bilgisayar üreticisi bilgisayarın kullanimi esnasında havalandırma sorunlarından mesul değildir.

Eğer bilgisayarcı değil HP yetkili servise goturseydin garantiden faydalanabilir ya da hak iddia edebilirdin. Yetkisiz mudehale olduğu icin hiç bir fayda saglayamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikada yaşasan avukata verip yüzbinlerce doları alırdın belki ama;
    Maalesef Türkiye'desin.
    Bu yüzden,
    -"80 küsür derece sıcaklıkta kullanmasaydın"
    -"o saatte o bataryannın orda ne işi varmış"
    -"ekran kartı lehim damlamasına itiraz etmemiş rızası var" falan deyip seni haksız çıkarmaları olası...
  • Rasyonelizm kullanıcısına yanıt
    Amerikadan aldığım Dell xps 13 bilgisayarım pil şişmesi anakart problemleri coil whine sorunlarının hepsini çıkardı. Benim için en kötü marka. (XPS 13 türkiyede 12bin tl'ye satılan oldukça tepe bir model üstelik)
  • HP 2000'lerin başından beri şimdiye kadar hep benzser sıkıntı ya macun unuturlar fabrika çıkışı ya lehimi yanlıştır. Arkadaş merdiven altı mı ürettiriyorlar ne yapıyorlar.
  • Samsung np700g7c s02tr cihazım var
    . Benimde sıcaklıklar 90 dan aşağı inmiyordu ama 4-5 sene hiç bir bakım yaptırmadım. Hiç Bi sıkıntı çıkarmadı. Ama ne zaman ben açmaya çalıştım ekran kartını bozdum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Soğutucu bakır üzerinde deformasyon var HP'nin yardımcı olacağını düşünmüyorum.
  • Tüketici hakları ve satış sonrası hizmet konusunda dünya birincisiyiz...
  • Hdpnin yaptığı bir hata diye girdim konuya kafalar uçmuş
  • bir ara ekşide bir entry vardı her şey için hp laptop diye.
    adam evde tüp bitince bir hd film açıyorum üstünde köfte pişiriyorum demişti. :)
  • böyle bir olay olma ihtimali daha önceden servise ya da herhangi bir yere götürmem lazım lakin hiçbir yere cihazı götürmedim fabrikadan çıktığından beri ilk defa içi açıldı

• aldığım bilgisayar hp omen 15 ax200nt ve araştırırsanız gaming için üretilmiş bir dizüstü bilgisayar olduğunu görürsünüz ve bilip bilmeden yorum yapmayın ben cihazımdan memnun değilim gibi bir şey demedim sadece fabrikadan hatalı bir laptop çıkarmışlar ve bunun bedeli ağır olabilirdi sonuçta hiçbir yerde 6 ayda bir bilgisayarı bakıma götürme zorunluluğu yazmıyor

• kardeşim müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir yere götürebileceğimi ve garanti dışı kalmayacağı söylendi yoksa teknik servis olsa oraya götürürdüm

• işi bilene sorduğumda fabrika çıkışında da zımparalanmaya çalışıldığı söylendi

• Hdpnin yaptığı hata diye okumuşum başlığı. Gözlerimi kontrol ettirmem lazım...
  • Hp servis veya müşteri hizmetleri asla başka bir bilgisayarcıya götürün demez, burada bir hata var, sadece vatanbilgisayardaki herhangibir kişi dediysede şaşırmam. Hp olan son notebookda hdd takır takır ötmeye başlamışdı, sorgusuz kargo ile yenisini gönderdiler, eskisini aynı anda teslim aldılar. Buradaki bilgilenmenizde birşeyler gözden kaçmış gibi.

• Allons-y kullanıcısına yanıt
    Ben 2010 yılından beri Dell kullanıyorum. 2010'da aldım 2013'te babama verdim iş yerinde kullanıyor. 2013'te Inspiron serisi bir cihaz aldım 2017'de kardeşime verdim 1 kez bile servise gitmedi iki cihazda. 2017'de Vostro serisinden aldım yıl oldu 2020 1 kez servise gitti o da benden kaynaklanan bir durumdu servisten çok memnun kaldım.

Cihazı Hala sorunsuz kullanıyorum hatta cihazı hergün kullanmama rağmen pil kapasitesinin %92 'sini bile hala koruyor. Casper, HP, Lenovo, Sony, ASUS, Dell marka cihazlar kullandım tabi hiçbiri Gaming Laptop değildi aralarında Dell'i tek geçerim.
    Benim için günlük/ofis kullanımında en iyi marka Dell. Laptop olarakta en beğendiğim model 13'lük XPS'ler tabi bütçem yetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theFaceless_ -- 24 Şubat 2020; 14:57:1 >
  • @efekan198 En ucuz laptop markasının oyun bilgisayarı olsa ne yazar? Hem ucuza laptop alayım, hem oyun oynayayım, laptop patlasın sonra da geri vereyim, yenisini alayım. Hangi dünyada yaşıyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hp resmen çöp! Eski laptopum hp'ydi, nasıl ayarlamışlarsa garanti bittikten 2 hafta sonra ekran kartı çipi yandı.

Bir daha asla hp almadım, aldırmadım.
  • Lehim damlaması ile ilgili teknik yazı. Akabinde önce thh sonra thm. Ürün gizli ayıplı. Sıfırı ile değişim veya ücret iadesi alırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.