Şimdi Ara

Hoşlandığım kız yokmuşum gibi davranıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
6.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,öncelikle bir çaylak olarak beni ciddiye alacağınızı umarak cevaplarınızı bekliyorum;üniversite 2. sınıfım,bir kız var sınıfımda,zevklerimiz tatlarımız çok ama çok uyumlu muzik olsun giyim olsun.İki gün öncesine kadar çok iyiydik,hatta uzun uzun konuşmuşluğumuz,açılmamı beklediğini çok belli ediyor,sen söyleyeceğini söylersen ben de söylerim dedi hatta.Ama 2 gün önce ne oldu bilmiyorum ama ben sınıfta yok muşum gibi davranıyor,başta bir şeye canı sıkkındır belki diye düşündüm,sormadım da hata ettim belki ondandır bu durum.Benim de moralim bozuldu tabi,fazla belli etmeye başladım moralimin bozuk olduğunu,o hariç arkadaş çevremden herkes sordu ne oldu bişey mi var diye ama o sormadı.benim moralim bozuldukça onun ki iyiye gitti,ben yokmuşum gibi gülüyor eğleniyor,normal sınıf ortamı gibi.Göz göze geldikçe kafasını çeviriyor.Oturup konuşmayı düşünüyorum pazartesi günü ama bir akıl verin ne olur.ciddiye alıp cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim,iyi forumlar

• Gidip konuşup da bir tarafını kaldırma kızın, umursama sende.
  • Dostum sana tek bir şey diyorum,ne oldu diye gidip sorma,sende soğuk davran,takmıyormuş gibi yap sende gül.Zaten dönerse döner dönmezse kızın biryerlerini kaldırmaya gerek yok.
  • Bir meramın varsa gider anlatırsın niye stres yapıyorsun
    Kadınlardan bu kadar korkmayın isterse kabul etmesin dünyada tek kadın o değil ya.
  • Cevaplar için çok sağolun ama,çok iyi anlaşıyorduk,öyle kibirli birisi de değildir.Şimdiye kadar gördüğüm en iyi zevklere sahip kızdı aslında
  • bu kızların sık sık yaptığı bi savunma mekanizması gibi bişey dostum biraz bekle o da sıkılır illahaki böyle rol yapmaktan
  • "Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. Bir insan bir yere özellikle bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır." Sigmund Freud

Fazla da sözün şeyine kaptırma kendini :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kojiro -- 22 Mart 2013; 20:13:56 >
  • Onun da benden hoşlandığını düşündüğüm için ve bana verdiğiniz özgüven sayesinde en yakın zamanda oturup konuşmayı düşünüyorum sağolun tekrar,bu forumu çok sevdim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

Dostum sana tek bir şey diyorum,ne oldu diye gidip sorma,sende soğuk davran,takmıyormuş gibi yap sende gül.Zaten dönerse döner dönmezse kızın biryerlerini kaldırmaya gerek yok.

Aynen öyle. Kız resmen ilgilenmeni, peşine düşmeni bekliyor. Yaparsan da seni süründürür söyliyim. Değerini bilip gelirse gelsin, değilse arkadaşın dediği gibi o alakadar olmadıkça sen de tınlama. Moralini de bozuk gösterme. 4s kuralını iliklerine kadar hissedersin değilse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

Dostum sana tek bir şey diyorum,ne oldu diye gidip sorma,sende soğuk davran,takmıyormuş gibi yap sende gül.Zaten dönerse döner dönmezse kızın biryerlerini kaldırmaya gerek yok.

Aynen öyle. Kız resmen ilgilenmeni, peşine düşmeni bekliyor. Yaparsan da seni süründürür söyliyim. Değerini bilip gelirse gelsin, değilse arkadaşın dediği gibi o alakadar olmadıkça sen de tınlama. Moralini de bozuk gösterme. 4s kuralını iliklerine kadar hissedersin değilse.

Gidip konuşmayım o zaman ? kafamda belli cümleler vardı da çünkü

• Bence konuşma eğer ortada bir şey varsa zaten gelip kendi konuşacaktır.
  • Gelip konuşmazsa hep böyle mi kalacak ? kaybetmek istemiyorum çünkü ?
  • Kardeşim ne biçim insanlarsınız hiç yardım etmemişsiniz adama bitmiş dh ruhu bitmiş .Ben yardımcı olayım kardeşim sana.Öncelikle bi kendini çimdikle bakalım gerçekten yoksundur,varsan buraya alıntı yaparsın zaten tamam mı hocam?Allah allah ya bitmiş dh ya
  • eğer gelip konuşmazsa hep böyle kalır
    sen konuş baktın hiç olumlu tepki vermedi yanından ayrıl hemen sonra eski haline geri dön arkadaşlarınla takıl eğlen
    hiç onun tarafına bakma
  • hiç sevgilim olmadı ama olsaydı heralde kılıbık biri olurdum yani senin durumunda olsam gider direk özür falan dilerdim
  • Sevgilim değil zaten,teşekkürler cevaplar için yine de,çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Piriz

hiç sevgilim olmadı ama olsaydı heralde kılıbık biri olurdum yani senin durumunda olsam gider direk özür falan dilerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Cake Is A Lie

Sevgilim değil zaten,teşekkürler cevaplar için yine de,çok teşekkürler

Hocam en azından muhabbetiniz varmış, ben hoşlandığım kişilere sabah günaydın demeye bile utanıyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam en azından muhabbetiniz varmış, ben hoşlandığım kişilere sabah günaydın demeye bile utanıyom

O daha vahim tabi
  • quote:

quote:

quote:

O daha vahim tabi

hocam bugün ilerleme var hapşırdığında çok yaşa falan dedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.