Şimdi Ara

1 haftadır büyük abdestimi yapamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
39.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1 haftadır büyük abdestimi yapamıyorum. Geldiğini hissetmiyorum karnım şiş. Kayısı ve su icmemde bir fayda olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acile git düzensiz beslenmeden dolayı kabız oldum de ilaç versinler sağlıkta utanma olmaz ++
  • beton olmuştur o
  • Bok lan bok ne eviriyorsunuz lafı.
  • kayısı,kabak çekirdeği gibi bağışıklığı açıcı şeyler ye
  • Eczaneden fitil al
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.u.i

Arkadaslar 1 haftadır büyük abdestimi yapamıyorum. Geldiğini hissetmiyorum karnım şiş. Kayısı ve su icmemde bir fayda olurmu?

Birşey yiyemiyor ve kusuyorsan muhtemelen bağırsak dugumlenmesi bende olmuştu tek çözüm ameliyat hemen doktora git. Umarım ciddi degildir. Çok zor oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecikmeden doktora görün.Lavman yazar büyük ihtimal.Bide sakın tuvalette kendini zorlama .Hemoroid, anal fissür oluşabilir hatta fıtık bile olabilirsin..Neden kabız oldun, nedenini araştır.Geçmiş olsun
  • Sıcak nescafe iç 10 numara gelir :) , çok geçmiş olsun en kısa zamanda içindeki kötülüklerden kurtulman dileğiyle
  • Sabun sok
  • tez vakitte ferahlıklar dilerim.
  • ben hergun max 2 kere yaparımda fazlası isal bide cok sebze yersen hemen tuvaletın gelır 2 tane salatalık 1domates 1 biber ye belkı açılır dene bak
  • Yarim caybardak aycicek yag ic, kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laksatif etki yapan bir ilac yazdirirsan sorun hallolur. Ailehekimine boyle boyle desen sorunun cozulur.

• lavman yapacak sana doktor büyük ihtimal. hastaneye giderken yanında tuvalet kağıdı bulunsun, hastane tuvaletlerine koymuyorlardır.

•  1 haftadır büyük abdestimi yapamıyorum

Şunu çok koymak istedim.
  • 7 gün bişi mi la benim rekorum 16 gün hatta konu bile açmıştım. Çok çektim ben (Hala çekiyorum ama eskisi kadar değil) Bak şimdi kardeşim günün hangi zamanı boşsun onu bul önce mesela sabah kaltığında 15 dakika tuvalete gir öle bekle ıkınma yarında aynı saatte gir 3 gün 4 gün derken azıcık azıcık çıkmaya başlayacaktır. 1-2 hafta sonra alışkanlık haline gelecek artık her gün düzenli dışkılayabileceksin. Acil bi tedavi istiyosan git eczaneye Bekunis al tamamen doğal sabah aç karna al 2 tane
  • owww burnuma pis kokular geliyo dostum
  • hocam eczaneye gidin bekunis diye bir ilaç var ben öyle durumlarda akşam içer sabaha bombalarım bi deneyin ucuz olması gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.