S

Yüzbaşı
30 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İstanbul içi elden teslim edebilirim, EFT ardından takas teklifi şeklinde de gönderebilirim. Steam market değeri 950 TL'dir 700 TL'ye bırakıyorum. Envanterimdeki diğer eşyalar da satılıktır, dilerseniz ekleyin konuşalım.

M4A1-S | Chantico's Fire, AWP | BOOM @yecavdar isimli kullanıcıya satılmıştır.

http://steamcommunity.com/id/1337999332133/inventory/

Merhabalar,

Gençturkcell'e üyeyim ve 2 senedir turkcell kullanmaktayım.

20-25 TL'yi aşmayacak konuşma (250 DK bile yeter, fazla bile) ve İnternet (500 mb - 1GB arası) içeren bir paket önerisi yapabilir misiniz? SMS lazım değil kullanmıyorum.

Diğer operatörler de olur, hattımı taşımayı da düşünüyorum

Teşekkürler
Merhabalar,

Öncelikle overclock işine yeni girdiğimi söyleyebilirim. Forumdaki ana konuyu okudum ve diğer hiçbir şeye dokunmadan fsbyi 330'dan 350'ye çektim. Herşey stabil çalıştı ancak 350'nin üzerine hiçbir şekilde stabilite sağlayamadım. 355'ten sonra pc açılmıyor bile açılsa bile 2 sn sonra donuyor. Nasıl devam etmem gerekir neyi değiştirmeliyim?

Teşekkürler
Singleplayer i Medium ayarlarda (texture filtering high sadece) ortalama 45 fps ile oynadım oyunu almak istiyorum multiplayer oynayabilmek için fakat tereddütteyim arada çok fark var mı?
Intel Core 2 Quad Q9400 @2.66 Ghz
Radeon HD 5770 1024MB GDDR5
4 GB DDR2 RAM
Gigabyte p43-ES3G

Grafikler isterse en düşük olsun hiç önemi yok ama multiplayer'i kasmadan oynamam mümkün mü bu sistem ile? Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar,

e7500, hd5770'lik sistemimle bf4 oynamak istedim ve sonuç bekleyeceğiniz gibi hüsran oldu. oyunu ön sipariş ile aldığım için origin hesabımda öyle dururken oynayamamak bana gerçekten koyuyor :D

pc toplamayı düşünüyordum fakat 1200-1500 tl verecek bir bütçem yok, öğrenci hali malum. forumdan birisi q9650'ye sağlam bir soğutucu ile overclock yaparak yanına da gtx650'ye eş değer bir ekran kartı ile i5 serisine yakın bir performans alınabileceğini yazmış. q9650 + hd7770 yaklaşık 570 lira yapıyor, i5 işlemcili bir sistem toplamaya kalksam anakartı, ram'i hepsi değişeceği için masraf çok daha fazla oluyor.

Anakartım GIGABYTE p43-ES3G, 4 GB Kingston RAM mevcut, battlefield 4 oynayabileceğim ve sadece 2-3 sene götürecek bir pc arıyorum, sizce bu mantıklı olur mu?
Merhabalar arkadaşlar.

Uzun bir süre sonra oyun dünyasına bf4 ile dönüş yapmak istiyodum fakat torrentden indirip single ı oynayınca şok oldum. Neredeyse 15 fps'nin üzerine bile çıkamıyordum. Bf4 Online oynayamayacağım için hevesimi alsın diye bf3 aldım yükledim bugün oynadım biraz fakat durum orada da pek iç açıcı değil. Bayadır uzak olduğum için pc de eski haliyle. Özellikler şöyle

GIGABYTE P43-ES3G

C2D e7500 @2.93 GHz

RADEON HD5770

4 GB RAM

Açıkçası bf3 te orta karar grafiklerle yüksek fps alabileceğimi umuyodum fakat avcumu yaladım :). Sorum ise, eğer işlemciyi değiştirir isem (aklımda AMD fx 8320 var) fps sorunum ortadan kalkar mı? Yani bu sistemin eksiği işlemci mi? teşekkürler
-
şu anda eyfel parfüm diye bi markanın 212 men parfümünü kullanıyorum 3 gün önce caddede gezerken merak edip aldım geçen gün gazetede okudum gül suyu yerine amonyak kullanılıyor cilt kanserine yol açabilir yazıyordu.ve ayrıca aşırı derecede alkol kokuyor ilk sıktıgımda ve koku 30-35 dakika sonra kayboluyor. aranızda kullanan varmı açık parfüm? kalıcı olan bi markası modeli bişeysi varmıdır bu açık parfümün
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 982
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 22.188 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.