Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
18
Favori
59.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende cpu kullanımı 800 lere falan düşüyor kimsede böyle bişey yok diğer oyunlardada böyle bir sorun yok çözemedım kafayı yicem

16 ram
    9400F i5
    1650 super

herşeyi denedim herşey güncel anlamadım warzone da falan böyle bir sorun yok
  • Oyuna her girdiğimde ayarlarım sıfırlanıyor.Her girdiğimde giriş sinematiğini izlemek zorunda kalıyorum.Var mı bu sorunu yaşayan ?

not:Oyun orjinal.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Bir kez sıfırlandı ve sinematik tekrarlandı, daha sonra olmadı.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Biraz ilerlemek lazım eğer başındaysanız.
  • extagon kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı ekran kartı var. Kaplamalar filan bazen yüklenmiyor, videodaki sorunlarin çoğunu yaşadım. Ani fps düşüşü oluyor sık sık. Gpu kullanımı stabil değil. 16 GB Ram var arkada chrome açık iken 16 gbin tamamını kullanıyor. İlk defa bir oyunda böyle birşey gördüm. Umarım patchle düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasörün içinde bulunan fullgame.dll ve PSODB dosyalarını da silince oyun açılmıyor. Dosya doğrulama yaptıktan sonra tekrar indirdi iki dosyayı da.
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Oyunu yayında oynuyorum haliyle Chrome açık oluyo hiç sorun yaşamıyorum ramden yana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel görseller
  • quote:

Orijinalden alıntı: RxCan

Klasörün içinde bulunan fullgame.dll ve PSODB dosyalarını da silince oyun açılmıyor. Dosya doğrulama yaptıktan sonra tekrar indirdi iki dosyayı da.
    Klasörün adı cache olunca tamamını kendi oluşturur dedim iki dosyanın boyutuda birbirine yakın birde.
    Sadece PSOCache.bin silinecek tamam.

@R-10
    Teşekkürler oyunun renk tonlarıda çok hoş tam amoled ekranlık görüntüler telefonda daha bir güzel gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 11 Ağustos 2020; 13:14:42 >
  • Oyun içinden Vsync i kapatıp, Nvidia denetim masasından uyarlamalı senkronizasyonu açtım. Şimdilik fps droplar büyük ölçüde azaldı diyebilirim, umarım bu şekilde devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 11 Ağustos 2020; 14:18:21 >
  • Oyuna dair kritiklerin yaptığı eleştirileri dile getirmiştim. Zaten kendi yaşadığım tecrübeler akabinde oyunu iade etmiştim.

Bir yenisi çıktı: Çoğu kişinin gözünden kaçan oldukça büyük bir görsel özellik PC platformunda yok.

Kar deformasyonu pc de yok !
    https://n4g.com/news/2364477/horizon-zero-dawn-lacks-a-big-visual-feature-on-pc-compared-to-ps4

• arkadaşlar oyunda grafiksel sorun yaşıyorum. görsellik böyle bi acayip. oyuncak bebek gibi görüntü var. nasıl çözülüyor
  • inanilmaz keyifli bir oyun. 2k da 5883838fps aliyorum
    Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Fullscreen ayarlayıp deneyin borderless olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 11 Ağustos 2020; 17:56:42 >
  • extagon kullanıcısına yanıt
    Keyiften 4 köşe karakterler işte.
  • 15 dk oynadım 2 defa crash yedim şimdiden ram kullanımı tam 16gb :D gpu cpu cok zorlanmıyor ama yinede oyun patlıyor saglam fps drop girerse oyun patlıyor onu farkettim mediumda 40 60 arası oynuyorum
  • Şans güldü bu kez. Bu kadar sorun yaşayan insan olmasına rağmen sıkıntısız oynuyorum. Oyunu çok beğendim. Ve bu oyunu gamepad ile oynamak benim için zulüm olurdu. İyi ki pcye geldi de rahat rahat kbm ile oynama fırsatı buldum. Konsollardan nefret etmemin ve asla konsol almayacak olmamın sebebi gamepad kullanma zorunluluğu zaten.

• Allah nazardan saklasın, ben gayet iyi oynuyorum.
  • Çocukluktan başlamalı oyunlar hikayeye daha bir bağlıyor fallout 3 yada AC3 gibi. Ana hikayeyi bitirdim çok beğendim dlc yi büyük güncellemeden sonra açıcam neler değişecek merak ediyorum şimdiye kadar kusursuz olan oyun güncellemeden sonra bozuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 11 Ağustos 2020; 20:19:35 >
  • Dlc’si mi cikti ya ne ara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.