Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma bir fiyattan çıkmaz inşallah, oyunların da ertelendiği bu dönemde oynarız, oyalar bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deorvine -- 17 Ocak 2020; 12:16:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Yiğit

Oyun PC'ye geliyor

https://kotaku.com/sources-horizon-zero-dawn-is-coming-to-pc-1841043569
    Kojima grafik moorunu PC ile uyumlu yapınca bu oyunuda PC'ye çıkartalım demiştir Sony
  • Plus ile verirler artık.
  • Spiderman pc yr gelir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 19 Ocak 2020; 0:42:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu rehber çok işime yaradı emeklerin için teşekkürler hocam

• Oyunu aldım, bu akşam başlayacağım.İncelemelere bakayım dedim herkes overrated diyor, moral bozdu biraz :/
  • Kubilay S. kullanıcısına yanıt
    Ben hıç sıkılmadan zevkle oynadım . Bence güzel bir oyun. Sizde inşallah beğenirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Oyunu aldım, bu akşam başlayacağım.İncelemelere bakayım dedim herkes overrated diyor, moral bozdu biraz :/
    ingilizce bilmiyorsanız sıkılabilirsiniz.

oyunun en mükemmel yanı konusu ve sağda solda bulduğunuz konuya harika katkıları olan metinler.
  • Oyun oynanış olarak gayet zevkli, hikaye anlamak biraz sıkıntı ama onuda yabancı ve türkçe kaynaklardan hallettim. 2. oyunu merakla bekliyorum
  • ps5 çıkış oyunlarından olursa 2. oyuna kesin türkçe gelir diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • türkçe yama çıksın öyle oynarız ingilizce bilmeden sarmıyor
  • Şu oyunda nasıl türkçe altyazı olmaz ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar complete edition daki extra itemler gelmedi merchant a gidip aldım sonra açtım inventory den ama ne kıyafet ne de nora longshot çıkmadı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 24 Mart 2020; 5:29:12 >
  • Selamlar arkadaşlar oyunda ana görevler nerede nasıl takip edebilirim? sürekli ikili. diyaloglar var aralarda çok sıkıcı olmuş yan görevleri bunlar yoksa?

• oyunu oynamadan önce hikayesini okumak faydalı olacaktır. sağda solda bulunan ses kayıtları iyi ingilizce gerektiriyor.
    aslında hikayeyi o ses kayıtlarından öğrenmek daha keyifli olurdu ama çok fazla kayıt var insan sıkılıyor.

https://seyler.eksisozluk.com/muthis-bir-evrenin-yaratildigi-horizon-zero-dawn-oyununun-detayli-hikayesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whoops -- 26 Mart 2020; 14:4:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Selamlar arkadaşlar oyunda ana görevler nerede nasıl takip edebilirim? sürekli ikili. diyaloglar var aralarda çok sıkıcı olmuş yan görevleri bunlar yoksa?
    ??

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    selam

ana görevler için touchpadinize tıklayıp L1 veya R1'le quests kısmına gelmeniz lazım
    orada main, side vb görevleri görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 29 Mart 2020; 2:56:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

selam

ana görevler için touchpadinize tıklayıp L1 veya R1'le quests kısmına gelmeniz lazım
    orada main, side vb görevleri görebilirsiniz.
    Merhaba, peki ustam bu attıgım oklar hiç hedefi vurmuyor sağa sola gidiyor uzaktan özellikle neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Merhaba, peki ustam bu attıgım oklar hiç hedefi vurmuyor sağa sola gidiyor uzaktan özellikle neden?

Alıntıları Göster
    Merhaba

Onun için L2'ye bastıktan sonra yayı germek için R2'ye bir süre basılı tutmanız lazım, basılı tutunca yayı gererek hedefi daha isabetli vurabilirsiniz.

Ek olarak skills sekmesinden de ok atarken zamanı yavaşlatan yeteneği açarsanız atışlar bir nebze daha kolaylaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 29 Mart 2020; 2:56:22 >
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.