Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HZD hem almak istiyorum hem de bulaşma diyorum..karakter geliştirme oyunlarında türkçe menü olmaması zaten kafa yorucu..The Witcher da fazla geyik muhabbeti içeriyor gibi geldi..
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Yahu lütfen Türkçe altyazı gelsin. Şu muhteşem oyunu İngilizce altyazı gerçekten oynamak istemiyorum. Doya doya anlaya anlaya oynamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Yahu lütfen Türkçe altyazı gelsin. Şu muhteşem oyunu İngilizce altyazı gerçekten oynamak istemiyorum. Doya doya anlaya anlaya oynamak istiyorum.
    turkçe olsa alırdım mutlaka..
  • Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    Umarım 2. oyuna gelir, bu oyundan geçti artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, oyunda şu an 17 levelim.

Ve bu bizi Olin'in peşinden meridian'a götüren görevi yenice yaptım. Ama şöyle bir durum var; ana senaryo şimdilik iyi gitse de yan görevler baymaya başladı. Yani işte "olay yerine git, yerdeki kana bak, takip et, adam bul" tarzı gidiyor tüm görevler öyle kendi içinde hoş bir hikayesi olan yan göreve denk gelmedim. Sadece ana senaryo ile devam ederek oyundaki level limitine takılır mıyız? Malum her yeni göre daha yüksek level istiyor.

Ayrıca;

Robot kesmesi ilk başlarda güzel ama sonradan çok yormaya başladı, robotlar musallat olmadan açık doğada gezemiyorum nereye gitsem birisi saldırıyor. Biraz zevkimi kaçırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendimuhendis -- 20 Mayıs 2019; 9:14:46 >

• efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    Gizli gizli gezmen lazım robotların olduğu tarafta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun muazzam ancak bazen beni aşırı geriyor. Bazı yerler daha rahat olabilirdi. Veya hikaye çerçevesine daha bağımlı diyelim.

• Ana oyunu 50 level olarak bitirdim tırı vırı görevler dışında pek birşey kalmadı Frozen Wilds almaya değer mi ?

• LazBoard L kullanıcısına yanıt
    Fiyatını bilmiyorum o nedenle değip değmeyeceğini bilemiyorum. Ancak Dlc gayet güzel. Haritaya eklenen kısımlar da bence standart haritadan daha iyi. Ben öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Gizli gizli gezmen lazım robotların olduğu tarafta.
    Anladım hocam, ilk başlarda her robotu kesmeye çalışıyordum ama artık ne kadar kaçarsam o kadar iyi diyorum.
  • gençler, menüde aim asist var ama oyunda kullanımı nasıl acaba ? mesela uncharted 4'teki gibi kilitlenen aim var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölü ozan -- 19 Haziran 2019; 18:4:21 >
  • Şu oyunu ite kalka oynamaya çalışıyorum. Bir tek bana mı sıkıcı geliyor? Mekanikler aynı. Ana görevlerdeki mekanikler bile aynı. Harita büyük, şehirler büyük ama sanki içi boş gibi. Yaşayan bir şehir değil de süs gibi.

• Yaşayan bir şehir mi?
    Oyunun konusundan haberin yok sanırım.

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Arkadaş meridian gibi şehirlerden bahsetmiş, şehir büyük ama boş derken

• LazBoard L kullanıcısına yanıt
    bence kesinlikle değer daha zorlayıcı makinalar ve combatları var. frozen wilds baya bir zaman geçirdim hiç sıkılmadım. Görevleri tadında ve güzeldi. Ben oyunu baştan sona hard seviyede oynadım frozen wilds hard da baya keyif veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkRider

Bu mesaj silindi.
    zayıf noktalarına vurman gerekiyor yada üzerindeki silahı düşürüp onunla ona vur yada damage si yüksek bir silah kullan, başka silah çeşitlerine bir bak ve damage coil takarsan daha iyi olabilir ve eğer robot ateşe karşı zayıf ise o robota ateş coili gidebilir.
  • Oyunu pro da oynuyorum performance modunda. Bana 60fps gibi gelmedi oyun. Yoksa ben mi anlayamadim

• 60 değil 30 + olarak çalışıyor yani 40-45 arası falan.

• Morty Smith kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• Şu oyunu altyazı inadım yüzünden yıllardır oynamadım, geçenlerde kutulu şekilde elime geçince başladım. Yaklaşık 10 gündür oynuyorum 35lvl oldum, şu an All Mothers''a gidip varoluşumla alakalı bilgiler edinme görevindeyim. Açık dünya temalı oyunlardan zerre haz almam(zevkler ve renkler herkese göre değişir), bu 10 günlük oynayışımda da öyle dalıp gidiyorum saçma sapan birşeye ve ana görevleri unutuyorum :) ana görev 12lvl'ken ben 25lvl felandım yani :)

Şimdi gelelim takıldığım noktaya: çat pat muhabbetleri anlıyorum ama bu geçmişimizle ilgili hologram muhabbetlerinde çok detay kaçırdığımı düşünüyorum, oralarda dil bayağı ağırlaştı. Şu oyunun detayını yazabilecek bir arkadaş çıkar mı rica etsem? Ben kimim? Bu Project Zero Dawn nedir? Kopyası olduğumuz bu insanla bağımız ne? Vs vs

Not: Spoiler içinde yazarsanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.