Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu oyun tam olarak öyle değil hocam ingilizce bilmeden hikayeyi tam anlayamıyorsun. Geçmişte neler olduğuna dair notlar ses kayıtları var. Onlar anlaşılmadan hikaye havada kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • principino kullanıcısına yanıt
    hocam tam onunla alakalı bir hikaye okudum birisi yazmış sağolsun oyunu hiç oynamadım ama o geçmişte yaşananlara olaylara hakimim yine de zorlanır mıyım oyun içinde emin değilim

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    Oynanış ve görevler yönünden zorlanmazsın diye düşünüyorum.

• Frozen wilds dlcsinde bi kadın beni triallara sokuyor 3 tane trial var biri control trial biri onslaught trial diğeri de chieftain's trial. Control ve onslaughtu yaptım fakat chieftain triale giremiyorum ne yapmam gerekiyor?
  • Arkadaşlar bu oyunda ac odyssey witcher da olan meditasyon tarzı zaman ileri alma gibi bir şey yok mu ya. Gece oynamayı hiç sevmiyorum oyunlarda. Bunda da bir türlü bulamadım nasıl gündüze ilerleyeceğimi. Hep geceleri oynamak zorunda değilizdir umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgisayarda 50 dolardan satışa sunulan horizon zero dawn steam'de 77 tl

platform kendi müşterilerinin olduğu konsol olunca fiyatı köklüyorlar, ama iş bilgisayar olunca ne diye bu kadar düşük sabit fiyatlı kur alınıyor?
  • Pc fiyatı harika. Özellikle de dışarıda 50 dolara satıldığını düşünürsek, fiyatlandırma çok iyi. Bu iş neye göre yapılıyorsa keşke diğer oyunlarda da görebilsek. Birde sanırım Epic 60 liralık kupon kullanılmasın diye fiyatı 79 yapmış.

• Şuan oynuyorum oyunu grafikler olsun oynanış olsun gayet güzel ama İngilizcem yok ve oyunda çok fazla diyalog var hikayeden koptum, hikayesiyle ön planda olan bir oyun İçin kötü birşey bu.Tadım kaçtı ara verdim şuan oyuna

• pertev13 P kullanıcısına yanıt
    pc varsa türkçe yama çıkacak oyun için pcden devam edebilirsiniz.
  • Ben 2. sefer oynamak istiyordum bu oyunu hatta alete indirdim ama pc de oynamayı düşünüyorum. Fiyatı da güzel. Aim konusunda mouse ile kendimi daha rahat hissediyorum. Yüzde 90 ok ile oynadığımız yakın dövüş az ve çeşitsiz olduğu için daha keyifli olur.
  • Oyunun pc versiyonu 70 küsür tl idi şimdi güncellenmiş 275 tl olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: razzPoker

Pc fiyatı harika. Özellikle de dışarıda 50 dolara satıldığını düşünürsek, fiyatlandırma çok iyi. Bu iş neye göre yapılıyorsa keşke diğer oyunlarda da görebilsek. Birde sanırım Epic 60 liralık kupon kullanılmasın diye fiyatı 79 yapmış.
    Sen harika dedin ya fiyata nazar değdi
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Fiyat artı yüzündeki o şeytansı gülümseme devam ediyor mu ? Birazda biz gülelim

• Tadım tuzum kaçtı yaa... Hiç aklımda yoktu HDZ falan, fiyatı falan açıklanana kadar hatırlamıyordum bile ama fiyatı görünce baya cezbetmişti. Sırf şu güzel fiyatlandırma hatrına bile almayı düşünmüştüm. Neyse tek tesellim Cyberpunk'a para kaldı.

Ayrıca şu fiyat artırımını niye yaparsın ki? 24 Saat içerisinde ne kadar sattıysan aynı şekilde daha 2-3 gün bu giderdi. Şimdi kim alır bilmiyorum. Özelliklede alacak kişi bunun fiyatının daha önceden 77 tl olduğunu aklına getirince daha da alamak istemeyecektir. Umarım hatalarının farkına varırlar ama zor. Bizim ki bir umut...

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Fiyat sadece Steam'de arttı. Epic Games'de hala 79₺ yapıştır:
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/horizon-zero-dawn-complete-edition

@KrallŞaplakçı
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Kaç yıl önce oynayıp bitirdik güzel oyundur ama herşey zamanında güzel be gülüm biz yenisine yapıştıracağız

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Konuşulanla bu cevap ne alaka kardeş yani niye bunu yazdın şimdi?? Bende PS'de oynadım bitirdim ama ne alaka yani. Oyunun PC'ye çıkması çok rahatsız etmiş galiba. Fiyat artışından aldığın keyif de aşikar.
  • Beyler oyun 42 tl ye düşmüş böyle yay kullanılan ve skill sistemi olan oyunları seviyorum arada kaldım alınır mı sizce ?
  • Dostum, sonda soyleyecegimi basta soyliyim. Degil 42 tl  isterse sony bu oyunu bedava koysun marketine bu oyun icin zaman verilmeye gercekten degmez. 

Oyunu ps4 pro temmuz 2019 da bitirdim. (60 fps bile degil) Oyun bildigimiz far cry ve ustune cakma rpg dinamikleri eklenmis bir ubisoft oyunu gibi. 

Oyun bildigimiz far cry dan kacmis cok zayif bir oyun. Bombos acik dunya, mekan bas, yayinini gelistirmek icin  cay cop topla. Voice acting dedigimiz de oyle diger sony oyunlari kalitesinde degil. 

Artik kac sene oldu , sanirim 2011 far cry3 den beri bu tarz oyunlar hep cikiyor. Aralarindan illa ki birilerini oynamissinizdir. Sony degil isterse nintendo microsoft boyle oyun yapsin yine ayni seyleri soylerim. 

Siz alirsiniz 42 tl ye 60-90 saat gomersiniz olan paraniza degil o kiymetli vaktinize olur. 

Oyunun size tekrar oynatma istegide yok ayrica. 

bugun what reminds of edith finch oynadim. Oyun walking simulator ama hikaye olarak size verdigi his su oyunla karsilastirilamaz bile 

• quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Dostum, sonda soyleyecegimi basta soyliyim. Degil 42 tl  isterse sony bu oyunu bedava koysun marketine bu oyun icin zaman verilmeye gercekten degmez. 

Oyunu ps4 pro temmuz 2019 da bitirdim. (60 fps bile degil) Oyun bildigimiz far cry ve ustune cakma rpg dinamikleri eklenmis bir ubisoft oyunu gibi. 

Oyun bildigimiz far cry dan kacmis cok zayif bir oyun. Bombos acik dunya, mekan bas, yayinini gelistirmek icin  cay cop topla. Voice acting dedigimiz de oyle diger sony oyunlari kalitesinde degil. 

Artik kac sene oldu , sanirim 2011 far cry3 den beri bu tarz oyunlar hep cikiyor. Aralarindan illa ki birilerini oynamissinizdir. Sony degil isterse nintendo microsoft boyle oyun yapsin yine ayni seyleri soylerim. 

Siz alirsiniz 42 tl ye 60-90 saat gomersiniz olan paraniza degil o kiymetli vaktinize olur. 

Oyunun size tekrar oynatma istegide yok ayrica. 

bugun what reminds of edith finch oynadim. Oyun walking simulator ama hikaye olarak size verdigi his su oyunla karsilastirilamaz bile 

Far Cry ne alaka HZD ne alaka ? :) Mesaj baştan aşağı saçmalık kokuyor

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.