Şimdi Ara

Homefront: The Revolution (Çıktı) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
5.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F.Eroglu

Yazık bence homefront 2 de tutmaz.

Tutup tutmayacağını çıkmadan anlayamazsın.
    Bir yapımcı oyunu baştan sona değiştirir.Emin ol CRYTEK yapıyorsa çok sağlam çıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

iki oyun bulmuşlar Allahtan ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyuyorlar. Grafikleride olmasa ne yapacaklardi çok merak ediyorum.

Daha iyisini yapabiliyorsan eee cik yaril !!!

Ama dogru ya adamlar ilkokullu liseli ergen veletler icin yapiyor oyunu senin gozunde oyle ya .....
  • quote:

homefront 1'i beğenmediniz belki ama adamların pazarlaması o kadar iyiydiki zaten amerikada ön siparişlerle 1milyondan fazla sattı
  • Homefront 1 kötüydü ama tuttu reklam kampanyaları sayesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Tutup tutmayacağını çıkmadan anlayamazsın.
    Bir yapımcı oyunu baştan sona değiştirir.Emin ol CRYTEK yapıyorsa çok sağlam çıkacaktır

Olaya baya iyimser yaklaştın
  • Crytek bir habere göre, Homefront 2 en iyi oyunumuz olacak demiş (Pclabs'den alıntıdır).

THQ geçen hafta Crysis serisinin yapımcısı Crytek ile Homefront 2′yi geliştirmesi için anlaştığını duyurmuş ve Homefront 2′den pek de bir beklentisi olmayan oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Anlaşmanın ardından, THQ’dan Crytek’e oldukça güvendiğini belirten açıklamalar da gelmişti ve görünen o ki Crytek de kendisine bu konuda oldukça güveniyor.

NowGamer’a konuşan Cevat Yerli, Homefront 2′nin şu ana kadar geliştirdikleri en kaliteli oyun olacağını belirtirken, oyunun Crysis ve Farcry’dan oldukça farklı olacağını söyledi. Tedbirli konuşmayı da ihmal etmeyen Yerli, şu anda Homefront 2′nin neye benzeyeceği konusunda konuşmak için henüz erken olduğunu da sözlerine ekledi.
  • İyi bir oyun bekliyorum bakalım. İlkini biraz oynayıp silmiştim.
  • Başka oyunlara el atacaklarına online'ı berbat ötesi olan crysis 2 ye baksınlar.
    Crysis Wars ta hiç yenilik yapmadılar.3-5 map yaptılar sonra yattılar şu anda oynadığımız
    çoğu map oyuncuların elinden çıkma.Diğer yandan hiç yenilik yapmadıkları Crysis Wars
    bitme seviyesine geldi nerdeyseEn sevdiğim online oyun.
  • Homefront u hiç oynamadım ama eğer 2. oyunu crytek yapacaksa gözüm kapalı alırım. çünkü eminim gerçek ötesi grafiklerle oynayacağız. zaten 2014 e kadar cryengine 4 veya 5 çıkar ve bu oyun o motorla yapılır cryengine 3 motoru böyleyse 4 veya 5 i hayal etmek bile zor
  • Ben yinede umutluyum.Birçok oyun serinin devamını çıkaracağım diye daha kötüsünü yaptı.Bence bunlardan ders alırlar ayrıca Homefront hikaye olarak güzeldi gerisi fostu.Mutlaka multiplayer platformuna gereken özeni göstermeliler.
  • İlk oyun nasıldı peki arkadaşlar? Ben oynamadım hiç ama heves ediyorum. BF3 ve MW3 ile kıyas yaparsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Cevat koreli mi la yoksa?

• Video geliştirme aşamasına aittir.
  • Her türlü ilk oyundan iyi olacaktır diye düşünüyorum
  • ilk oyun çöptü. çöp firma crytek ile daha da bi çöp olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

ilk oyun çöptü. çöp firma crytek ile daha da bi çöp olacaktır.

katılmıyorum. bence güzel bir oyundu. openworld bir oynayış, süpper grafikler, oyunun türkçe olması, nanosuit... bunlar beni çok etkilemişti. çok süper bir oyun olmasada bu özelliklerinden dolayı çöp denmeyi hak etmiyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

ilk oyun çöptü. çöp firma crytek ile daha da bi çöp olacaktır.

katılmıyorum. bence güzel bir oyundu. openworld bir oynayış, süpper grafikler, oyunun türkçe olması, nanosuit... bunlar beni çok etkilemişti. çok süper bir oyun olmasada bu özelliklerinden dolayı çöp denmeyi hak etmiyor bence.

Arkadaş Homefront'tan bahsediyor sen Crysis sandın galiba
  • Neden crytekin bukadar abartildigini anlayamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapimcilari turk abi yeaa 1
    oyun turkce cikiyo abi yeaa 2
    grafikler manyak abi yeaa 3
    Bu 3 sebep yeter herhalde.

• Oyun duyuruldumu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.