Şimdi Ara

Homefront: The Revolution (Çıktı) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
5.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun konu bakımından harika bir oyun aslında o işgalcilerin yaptıklarını haklın çektiği acıyı çok iyi yansıtabilirse Crytek oyun çok iş yapar.
  • Bu işe bi ustanın el atması gerekiyordu zaten. Crytek bu işi çok güzel bir şekilde halleder düşüncesindeyim.
  • Acaba Cry Engine 3 motorunu kullanarak mı yaparlar yoksa Cry engine 4 mü geliştirirler, kolay değil daha 3 sene var ve bu zaman içinde hem motor hem de oyun yapılabilir.
  • Ben Homefront'u cok begenmıstım.2.sını de merakla beklıyorum
  • Çok güzel haber.THQ'nun stüdyoyu kapatma nedeni de demek Crytek yüzündenmiş.İlk oyun gerçekten potansiyeli olan bir oyundu , ama malesef KAOS altından kalkamadı.Single farklıydı ama çok kötü işlenmişti , multisi ise puan dağılımı - eşya alımı bakımından çok başarılı işlenmişti.Oyunun en büyük eksiği renklerin çok kötü yansıtılmış olmasıydı , bazı mp haritalarında resmen bulantı yapıyordu insanda.
  • Homefront 2014'te gelecekse Crysis 3 2017'de gelir artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Homefront 2014'te gelecekse Crysis 3 2017'de gelir artık

moral bozmayalım
  • bırak crytek bunları cryengine 2'nin gelişmiş haliyle crysis 1'de prophetin başından geçenleri anlatan bir oyun yapta crysis 1 ile crysis 2 arasındaki hikaye uçurumuna bir köprü at
  • Homefront'u piyasadan çeksinler Cryengine ile remake yapsınlar onun yerine daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Homefront 2014'te gelecekse Crysis 3 2017'de gelir artık

moral bozmayalım

aynen
  • Ben bu oyunun ilkini beyenmemiştim acaba bu nasıl olur
  • Homefront senaryosu güzeldi ama adamlar yapamamıştı ondan pek zevk vermedi ama crytek ekibi cryengine motoru ile harikalar yaratır.
    Kısaca Hayırlısı Olsun 2014 te cok uzun bir zaman bakacaz O zamana kadar crytek boş durmaz yapım aşamasında olduğu oyunlar var.
    Crysis 3 gelmeden kanımca crysis warhead gibi 2.oyuna ek bölüm yaparlar gibi düşünüyorum 2.oyunca cevaplanmayan bircok soru vardı.
  • Türkçe oyunlara orijinal destek açak. Orijinal olursa alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRBatuHanTR

Türkçe oyunlara orijinal destek açak. Orijinal olursa alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: TRBatuHanTR

Türkçe oyunlara orijinal destek açak. Orijinal olursa alırım.

türkçe orjinal yani öle çakma yama türkçe değil :D
  • 2014 biraz fazla değil mi?
  • Demo 2013 Gibi Çıkar Az Kaldı
  • nasıl homefront 2 ya ?? şu bildiğimiz forumda çoğu kişinin yerden yere vurduğu çöp oyun olarak dillere düşen homefront mu ?

homefront
  • 1.si hiç iyi değildi 2.yi bekleyeceğiz ama 2014 ne lan
  • Yazık bence homefront 2 de tutmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.