Binbaşı
08 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 136 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar kod gönderebilir mi bir arkadaş faturaları tam ödemiş sıkıntı olmayacak biri olursa iyi olur eski üyeler dikkate alınacaktır
Bulundu teşekkürler
Arkadaşlar kışında yavaştan gelmesiyle forumda baya kişi kışlık ayakkabı aramaya başladı daha önceden gördüğüm aliexpressde 35$ civarında salomon speedcross 3 modeli vardı ancak tam kışlık sayılmaz o tarzda satılan 150-200 ü geçmeyen ayakkabı var mı bildiğiniz kışın üzmeyecek.Çünkü malum doğru düzgün botlar şuan 250-300 bandında
Oyunu bıraktığımdan elimdeki goldları satıyorum 100 gold var elimde tanesi 2TL den satıyorum 50 ve üzeri alacaklar özel mesaj atarlarsa kısa sürede geniş dönüş yaparım

Not:Burda paylaşmak yasak mı bilmiyorum yasaksa kaldırılır ise sevinirim
Kredi kartına 9 taksit de %3 felandı şimdi bakıyorum %7 lere kadar çıkmış bir değişme olur mu acaba ileriki zamanlarda
http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/95559/en-us

Yeni sürüm çıktı deneyen var mı acaba? Performans olarak fark var mı önceki sürümlere göre
Bugün olmaya başladı telfondan felan girince sorun yok uzun bir konu olursa çöküyor kitleniyor sayfa
Öncelikle şöyle 4-5 aydır saatlere göz gezdiriyorum beğendiğim 1-2 model var ancak bir fikir alayım istedim metalik görünümlü saatler hoşuma gitmiyor aslında daha çok siyah ve sade olması benim için daha ideal ve metal kordon istiyorum

Dieselin şu modeli hoşuma gitmişti ama fiyatı yüksekti aslında çokta harika bir model değil

Fossil'in şu modeli kesinlikle almak istediğim model ancak internetteki fiyatlar çok değişik nereye güvenileceği belli değil saat&saat bayisinde felan 500 tl civarında zaten

Bu tip saat önerileri veya güvenilir bir site önerilirse fiyat dahilinde çok sevinirim
Elimde 100 tl küsürlük item var 10 parça 22 key istiyorum ilgilenen arkadaşlar yazabilir
SAMSUN'da iddiaya göre kız arkadaşından ayrılan 22 yaşındaki Abdullah H.İ., vatandaşların 'atla' diye tempo tutması üzerine kendini boşluğu bıraktı. İtfaiye brandasına çarpıp beton zemine düşen Abdullah H.İ. yaralandı.

Birçok konu var genel olarak farklar yazılmış ama dağınık kalmış sormak istediklerimi sorayım cihazların ağırlıkları birbirinden çok farklu bunun asıl nedeni nedir.Birinde 9 hücreli batarya var diğernde 6 çok fark olur mu aralarında kasa olarak nasıl farklılıklar var,soğutma açısından nasıldır çok fark edermi konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar mutlaka olacaktır.Birinde 870m var diğerinde 860m aradaki 700 tl lik fark a değermi?
Hakkında
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi MI 6
Steam
Steam
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 36 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.619
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 199.325 (Bu ay: 131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 415 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.