Şimdi Ara

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
51
Favori
86.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek kur mahvetti hocam, her şeyi etkiledi oyun fiyatları bile belli ediyor artık. Şu oyun 500TL den aşağı çıkacağını da sanmıyorum normal şartlarda 200TL olmalıydı. Benim psikolojik sınırım 300'dür o da RDR 2 gibi oyun olursa ama. Kötü döneme denk geldik, aslında ülkemiz bir aralar iyiydi en azından ben 2018-2019 dönemlerini seviyordum. RTX 2060'ın 2400-3200TL bandında satıldığını hatırlıyorum. Normal şartlarda RTX 3060'ın olması gereken rakamlar ama işte. RTX 3050 bile ultra lüks oldu. Sonra ne olduysa kur artışı, pandemi, çip krizi, madencilik, savaş, yaptırımlar, bakan değişimleri say say bitmiyor.

• Oy oy oy. Bi potterhead olarak fena heyecanlandım. Umarım oynarken ağzımızın suyu akar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam 500 TLden çıksa bile adamlara haksız diyemeyiz bir nevi yine yerel fiyatlandırma oluyor :) 60 dolara çıkan bir oyunu kura göre çevirmiyorlar iyi ki steam sağolsun. O kadar çalış çabala günde 1-2 saat kafa dağıtmak için oyun oynamak bile lüks olsun vay arkadaş ya.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam Türkçe olarak çıkarsa 500 iyimser kalır adamlar felaket bir dünya yapmış yıllardır beklediğim hayal ettiğimi yapmışlar tek kötü yanı single player ön planda değil sanki yine de hikâye herkes için kriter olmayabilir. Animasyonlar ve combat kısmı beni biraz üzdü umarım toparlanır böyle bir evrene yakışmayacak cinsten, isterdim bilindik iyi firma yapsın film serisinin hayranı olarak çok iyi olmasını istiyorum tıpkı RDR 2 veya Witcher 3 gibi yıllarca konuşulsun.

• kur 6-7 iken steamde bçlgesel fiyatlanmada dolar 2.5-3 gibiyidi. Dolar 13-15 oldu bölgesel kur 10 oldu. bölgesel kur olması gerekn rakam 6. Onlien oyun dışında orjinal oyunlar alınmaz bu fiyattan. Elden ring gibi,skyrim gibi tekrar oynanbilirliği olan kült oyunlarlara ver,lir onlardan 200-1000 saat arası oyun oynatır fiyatını hakkını veriri. 10-20 saat oynancak oyuna 500 tl verilmez

• 10-20 saat olucağı nerede yazıyor hocam? Uzun süren oyuna para verilir, az süren oyuna para verilmez mantığı da yanlış bence. Çok uzun süren oyunda ben sıkılırım minumum 20 iyidir. Içerik olarak oyun doluysa 100 saat gomerim. Ama bir oyunu 200 saatten fazla oynamadım hiç. Hogwarts Legacy ne kadar süreceğini bilmiyorum ama o dünyasını keşfetmek, dolu dolu oynamak için uzun bir saat oynanış sunacağı kesin. Yakın zamanda Shadow Warrior 3 dışında kısa süren oyunla karşılaşmadım ben

• Oyunun Steam sayfası açıldı.

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]
    Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]store.steampowered.com
    Hogwarts Legacy on Steam
    https://store.steampowered.com/app/990080/Hogwarts_Legacy
  • Steam sayfasından istek listemize olabildiğince kitlesel olarak eklesek Türkçe dil konusunda bir yararı olur mu?

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

Yapımcıya mail atmak daha faydalı olur bence.

• Bir imza kampanyası vardı change.org da onu da imzalamıştım her yolu deniyoruz hocam artık yeter ki Türkçe gelsin şu oyun. Resmî Türkçe gelmezse paralı gruplar çevirir muhtemelen onlardan almak istemiyorum

• Yeni bir görsel yayımlandı.

• Şu büyük oyunlari ceviren firmalara pm atarak destek olmaliyiz.Bu oyun cevrilmezse kayip olur...

• Absnthe kullanıcısına yanıt

Hocam yaparsa Locpick Game yapar. Şuan da Disco Elysium çeviriyorlar ardından Alan Wake 2 çevirirler tahminim eğer baskı yapılırsa Warner Bros'da okey derse kesin Türkçe gelir.

• geçen ayki yayın bence de harikaydı, çok güzel bilgiler sundular görseller gördük, oyun büyük bir eğlence sunacak,

türkçe dil seçeneğini sunmalarını isterdim, steam sayfasında sadece ingilizce dil yazıyor yakında dil bilgileri girilir o zaman öğreniriz artık.

şuanki fiyatlarda almak isteyebileceğim bir oyun gibi duruyor

• Oyunda Fidelity ve Performans modlarınin olacağı doğrulandı. 

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]gematsu
    Hogwarts Legacy PS5 ‘Next-Gen Immersion’ trailer - Gematsu
    https://www.gematsu.com/2022/05/hogwarts-legacy-ps5-next-gen-immersion-trailer
  • Autodesk etkinliğinden sızdırılan kareler ve "yeni" cutscene

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]Hogwarts Legacy Newstwitter
    “New cinematic from #HogwartsLegacy”
    https://twitter.com/HogLegNews/status/1554973108074946561

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stray Wolf Ellie -- 4 Ağustos 2022; 9:45:4 >
  • Bir başka dev-tool görselinde ise 'Professor Black' adı görünüyor. 1940 sonları ve 1925 arası yaşadığı bilinen Phineas Nigellus Black akıllara geliyor. Bu da Black ailesinden bir ismin oyunda olacağı anlamına geliyor. Phineas Black, yaşadığı dönemde Hogwarts'ta Müdürlük yaptı ve Sirius'un deyişine göre Hogwarts'ın en az sevilen müdürüydü: "Phineas Nigellus Black.. Büyük, büyük, büyük babam, Hogwarts'ın en az sevilen müdürüydü".

Phineas Nigellus Black(?):

Edit: Aşağıdaki görsel Autodesk videosuna göre "PotionProfSharp", yani soyadı Sharp olan bir profesör olabilir.

Edit 2: Yukarıdaki profesör eğer görüldüğü üzere Prof. Sharp ise ve Phineas Nigellus Black oyunun geçeceği dönemde Hogwarts Müdürü ise, bir ihtimal aşağıdaki görseldeki kişi Phineas Black olabilir:

Autodesk'in, HL kesiti:

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]BNS_Victory [LEEUW]youtube
    This content is credited to the creators of the Autodesk event. No money is being made from this video. As you can see was this a Zoom meeting. Therefor is the videoquality not very high. However, it is recorded in the highest quality possible so there is as little quality loss as possible on my end. Hope you enjoy the video!
    https://www.youtube.com/watch?v=Y2IP8_FCwyc

Umarım bir an önce çıkış tarihini öğreniriz. :')

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stray Wolf Ellie -- 4 Ağustos 2022; 17:0:40 >
  • Oyunun çıkış tarihi açıklandı.10 Şubat 2023'te çıkacak.

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]Hogwarts Legacytwitter
    “Hogwarts Legacy will launch on February 10, 2023 for PlayStation, Xbox, and PC. The Nintendo Switch launch date will be revealed soon. The team is excited for you to play, but we need a little more time to deliver the best possible game experience.”
    https://twitter.com/HogwartsLegacy/status/1558121248814759939?s=20&t=cOMLFeqe-xLU1AdupU0Nlg
  • Ertelendi desek daha doğru olur çünkü Aralık 2022 olarak görünüyordu. Bu dönemde ertelemeler artık normal karşılanıyor. Şubat 2023 çok bir süre değil ama o zamana kadar oyunun fiyatı kaça çıkar kim bilir.

• Oyunun fiyatı 500 TL olur diyordum, fazla gelse de yapacak bir şey yok tabi. Şubat 2023'te çıkacaksa fiyatı arşa çıkabilir. Umarım bir an önce ön siparişe açılır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.