Şimdi Ara

Hogwarts Legacy (10 Şubat 2023) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
14
Favori
6.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 52
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 16 saat 18 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 14
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • R-10 (15 mesaj) Amicia de Rune (13 mesaj) Cemo94 (7 mesaj) Hudson51 (7 mesaj) RxCan (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (71 mesaj) Mobil (36 mesaj) Mini (1 mesaj) (7 mesaj) (6 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hogwarts Legacy (10 Şubat 2023) [PC ANA KONU]

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/app/990080/Hogwarts_Legacy/

Hogwarts Legacy, ilk olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen, insanı içine çeken, açık dünyaya sahip bir RPG oyunudur. Tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın, fantastik canavarlar keşfedin, karakterinizi özelleştirin, iksir üretin, büyü yapmada ustalaşın, yeteneklerinizi yükseltin ve hep olmayı istediğiniz büyücü olun.

1800'lerdeki Hogwarts'ı tecrübe edin. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yerle bir etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Çeşitli müttefikler edinip Karanlık büyücülerle savaşırken ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderini tayin ederken Hogwarts'ta yaşamanın nasıl bir his olduğunu keşfedin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlı. Yazılmamış olanı yaşayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 12 Ağustos 2022; 19:13:30 >

|
    |

• oyunun trailerında bile fps düşüyorsa vay bizim halimize
  • 2-3 yıl önce sızmıştı bu oyun sonunda görebildik Bazı yerlerde oyun güzel gözükürken, bazı yerlerde pek iyi gözükmüyor. Avalanche yaptığı içinde biraz mesafeliyim.
  • Yollardir hp oyunu bekliyordum potansiyeli var gozukuyor trailerda, umarim guzel olur ugraşilsa yilin oyunu bile olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 17 Eylül 2020; 2:48:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun online olsa tadından yenmez

• Oyun genel itibariyle güzel olmuş. beni rahatsız eden en çok şey karakterlerin yüzleri, umarım oyun çıkana kadar biraz daha düzeltilir.

• Bir PC oyuncusu olarak God of War'dan daha fazla heyecanlandırıyor bu oyun. Şöyle bully ve dragon age origins karışımı bir şey ortaya çıkarsa yılın oyunu olur benim için.
  • Oyun güzel görünüyor uzun zamandır Harry Potter oyunu çıksa da şöyle Hogwarts'ı hem keşfetsek hem dış mekanları gezsek diyordum çok iyi oldu çok sevindim oyunun gelmesine inşallah güzel bir oyun olur da keyif alırız. 2021'de RE8 den sonra en çok beklediğim oyunların arasına girdi.
  • Yıllardır tam olarak böyle bir oyunun hayalini kuruyordum, umarım Avalanche batırmaz da hayallerim gerçekleşmiş olur

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Avalanche olduğu için işin içinde bol bol loot yapacağız yine
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Loot ve kendini aşırı tekrar eden yan görevler zaten artık Avalanche’ın imzası gibi bir şey oldu ama HP hayranlığı işte hocam, mecbur her durumda oynayacağız En azından gameplay tarafını iyi kotarıyorlar genelde

• Oyunun grafik kalitesi muazzamdı en son oynadığım HAYRİ potter oyunu playstation 1 yıllar önce oynamıştım.

Çıkıncı listeye ekleyelim :d
  • Harry Potter evrenini çok seven birisi olarak heyecanla bekliyorum. Tam çıkış tarihi netleşir umarım bir an önce.

• Yeni haberler var mı? Heyecan dorukta

• Şöyle yerimizi alalım da yeni haberleri kaçırmadan takip ederiz.

• Koyu bir hp fanı olarak merakla bekliyorum bu oyunu. Biraz okulda ders gördüğümüz katılabildiğimiz maceralara atılıp keşif yapabildiğimiz vasat üstü bir oyun bile beni heyecanlandırır. Fazlasını düşünemiyorum bile.

• 2022'ye ertelendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 14 Ocak 2021; 12:4:55 >
  • E3'de birşeyler bekledim ama olmadı gamescom'u bekliyorum.

• Bekliyoruz Hogwarts Legacy (10 Şubat 2023) [PC ANA KONU] 

• Şubat'ta Sony'nin State of Play etkinliği olacağı konuşuluyor. Tom Handerson'a göre, Hogwarts Legacy'i de orada görücekmişiz.

bir sonraki büyük PlayStation etkinliği önümüzdeki ay gerçekleşebilir. Henderson 9 Ocak’ta attığı bir tweet’te, “Şu anki söylenti, bu ayın medya etkinliklerine ve geçmiş PlayStation tarihlerine dayanarak bir sonraki Sony etkinliğinin şubat ayında olabileceği yönünde. Muhtemelen State of Play olacak, ancak bence büyük bir etkinlik olma potansiyeline sahip.” dedi.

Hogwarts Legacy (10 Şubat 2023) [PC ANA KONU]Tom Hendersontwitter
    “The current rumor is that the next Sony event looks like it could be in February based on this month's media events and past PlayStation dates. It'll probably be State of Play, but it has the potential to be a pretty big one IMO. https://t.co/Si0QSY7PeZ”
    https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1480163457697824768?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1480163457697824768%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.technopat.net%2F2022%2F01%2F11%2Fhogwarts-legacy-subat-ayindaki-state-of-playde-gosterilebilir%2F

GamesRadar’ın haberine göre, Henderson’ın tweet’inde belirttiği “geçmiş PlayStation tarihleri” ifadesi, muhtemelen Şubat 2021’de gerçekleşen ve Sony’nin Sifu ve Final Fantasy 7 Remake: Intergrade gibi oyunları tanıttığı ve Deathloop ve Returnal için fragmanlar gösterdiği State of Play etkinliğine atıfta bulunuyor. Şubat 2020’de ise herhangi bir State of Play etkinliği gerçekleşmemişti.

Hogwarts Legacy (10 Şubat 2023) [PC ANA KONU]gamesradar
    PS5 State of Play rumored for February and could feature Hogwarts Legacy
    https://www.gamesradar.com/ps5-state-of-play-rumored-for-february-and-could-feature-hogwarts-legacy/

Henderson’ın olası State of Play etkinliğinin büyük olabileceğini düşünmesinin sebebi ise önemli oyunların bu etkinlikte gösterilebilecek olma ihtimaline dayanıyor.

Zira Henderson, Harry Potter hayranlarının merakla bekledikleri Hogwarts Legacy oyununun bu olası etkinlikte gösterilebileceğini ima etti. Bununla birlikte God of War Ragnarok da bu yıl çıkacağı için bu etkinlikte gösterilecek oyunlardan biri olabilir. Tabii ki Henderson’ın bu açıklamaları, yalnızca bir iddiadan ibaret. Ancak daha önce pek çok doğru sızıntı bilgi paylaştığını göz önünde bulunduracak olursak, bu söylediklerinin gerçekleşme ihtimalinin hiç de düşük olmadığını söyleyebiliriz. Zaten Sony Şubat ayında bir State of Play etkinliği düzenlemeyi planlıyorsa, önümüzdeki haftalarda bununla ilgili mutlaka bir duyuru yapacaktır. (Alıntıdır-Technopat)

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.