Şimdi Ara

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
51
Favori
86.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ciddi ciddi kaldık öyle. Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU] İşin şakası bir yana çok üzücü bir durum

• RxCan kullanıcısına yanıt

Hocam ben bu ülkede herhangi bir şeye şaşırmayı ve üzülmeyi bırakalı çok oluyor :) Şubatta kur kaç olacak kim bilir. 1000 tlyi görür konsolda hogwarts. Steam için de 700-900 arası bir fiyat bekliyorum. Steam son zamanlarda konsol oyun fiyatlarıyla hemen hemen aynı fiyattan çıkarmaya başladı çünkü triple a oyunları. Onlar bile direnemedi anlaşılan tl'nin değer kaybı karşısında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Steam'in mevcut tavsiye kuru aynı aslında, dağıtımcılar uyandı duruma ve fiyatları düzenliyorlar ki haklılar. 60$ oyunu 5$'a satmak istemezler. Zaman gösterecek bu fiyatların nereye evrileceğini ama görünen köy kılavuz istemez, evrileceği yön de aşağı yukarı belli maalesef.

• Oyun Türkiye de yasaklandı arkadaşlar haberiniz olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt

Yasaklandı diye bir durum yok ortada. Yabancıların Türkiye üzerinden kendilerince ucuza almalarını önlemek amacıyla ön siparişe açılmadı bence. Mesela şu an epicte oyun 10 bin tl. Fiyatlandırma belli olduğunda alınabilir olur, epic fiyatı düzeltilir.

• @arman09

Korsan oynarız. No problemo oyna devamkeee.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Honolulu Kaymakamı -- 26 Ağustos 2022; 17:53:42 >
  • Az önce Steam’den böyle mail geldi:

Hogwarts Legacy, artık Steam'den ön sipariş edilebilir!

Steam istek listenizdeki bir oyun şimdi Steam'den ön sipariş edilebilir!
    Hogwarts Legacy

Normalde fiyat ortaya çıkınca geliyodu bu mailler. 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 26 Ağustos 2022; 20:41:52 >
  • shad0w kullanıcısına yanıt

İstek listesinde olan herkese atılan otomatik mail. Bana da geldi. Bizde fiyat olmamasının nedeni oyunun söylentilere göre bölgemizde yasaklı olması. Aslında çoğu yerde ön siparişe açıldı bu maille ama bizde açılmadı. Söylentiler doğru ise açılacak gibi de durmuyor.

• Yakında Türkiye için ön siparişler açılıyormuş.

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]
  • Bu fiyatla fitgirl veya Empress versiyonu ile bitirilir. Gotham knights için de aynısını yaptılar almaktan vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi withindarkness -- 26 Ağustos 2022; 22:53:27 >
  • Hogwarts Legacy'de topluluk yöneticisi olan Chandler Wood'a Türkiye'de ne zaman ön siparişe açılacağına dair soru sordum. Cevap şu şekilde geldi:

"Hogwarts Legacy ön siparişi için henüz belirlediğimiz kesin bir tarih yok ancak önümüzdeki zamanlarda ön siparişe açılacak"

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Bu kadar zor bir iş mi anlamadım ki. Sorunun ne olduğunu söyleseler anlayacağız da yılan hikayesine döndü iyice.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

Belli ki üstten bir karar gelmiş hocam çıktığı güne kadar TR de ön siparişe açmayın diye çünkü adamlar kaçtan koyarlarsa koysunlar her türlü çıktığından ucuz satacaklarını biliyorlar. Ölüye yatıyorlar şu an.

Bu arada üstte ki Fitgirl mesajına da katılıyorum. Gotham Knights online tabanlı olma ihtimaliyle kırılması zor olan bir oyun ama Hogwarts da online taban yoksa net Fitgirlle bitirilir. Fiyatlar alınabilir seviyeyi geçti çünkü.

• Rencide etmek için söylemiyorum.Bilgi amaçlı.Fitgirl Repack yapıyor.Yani tütsülenmiş versiyonu kayıpsız topluyor paketliyor kuruluma hazır hale getiriyor. Empress ise tek kişilik bayan ''scene'' kategorisnde.Yani Tütsülüyor ortama salıyor...

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Yok hocam ne rencide etmesi. Parasını verip alana bir şey demiyoruz sonuçta. Bu arada DODI'nin repackleri de baya iyi. Fitgirl, Empress ile kavgalı olduğundan onun kırdığı oyunlara dokunmuyor ama DODI onları da repackliyor. Ya işte sıkıntısı Fitgirl de güncelleme olayı da aynı orijinal almışsın gibi güncel ve anında sorunsuz ulaşılabiliyor olması. DODI o güncelleme olaylarına pek bakmıyor.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Tam tersi olmasın dodi her repack te yeniden yüklüyor güncel sürümü alta tekli patch koyuyor fitgirl de bazı oyunların dodiye göre hala ilk kırılan sürüm repack leri var

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt

Fitgirl'ün güzel tarafı oyuna güncelleme geldiğinde oyunu bir daha baştan indirip kurmaya gerek kalmadan aynı Steam de ki gibi güncelleme yapmaya izin vermesi daha doğrusu güncellemelerin hızlıca gelmesi hocam. Tabi şimdilik gördüğüm bu. Dediğiniz gibi de olabilir ama özellikle Days Gone, Strangers of Paradise, FF7 Remake gibi oyunların DODI de son sürüm güncellemelerini göremedim.

• İyice sıktı bunların ön sipariş olayı. Benim gözümde bu firma orj almayı haketmiyor oyun çıkınca ftgrl ya da her neyse ondan akarız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Normalde steam harici platformda oyun oynayamıyorum ama bunu hunharca kürekli oynayacağım
    Belki paramız değer kaybetmiş olabilir ancak yaptıkları tam terbiyesizlik
    Yok geç on sipariş açmalar yok 4 haneli fiyat biçmeler
    Enayi oyunu der oynar gecerim :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fitgirl den Elden Ring denemiştim cs.rin.ru daki update i yüklememe izin vermiyordu. Sonra DODİ nin versiyonunu yükledim güncelleme yüklendi. Ozamandan beri DODİ ilk tercihim hem Empress in oyunlarınıda paketliyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.