Şimdi Ara

HIZIM GÖZLERİMİN ÖNÜNDE DÜŞÜRÜLDÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5dk internet gidip geldi hızım baya düşürülmüş

şuan ki hali

önceki halinin ekran görüntüsü olmadığı için ekleyemiyorum ama 26mbps indirme 3mbps yükleme hızım vardı...

Sevgili turknet göz göre göre neden böyle bir işlem yapıldığını açıklayabilecek misiniz?

• altyapı şişince hızını düsüşürmüşlerdir çoğu abonelerde olan bir durum.
  • Hat değerleri?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerinde bir değişiklik yok, resmen modeme ulaşan hız azaltılmış
  • m4n4q4 kullanıcısına yanıt
    Onlar azaltmaz hocam, YAPA da mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Onlar azaltmaz hocam, YAPA da mısınız?
    Hayır değilim. İnternetin gidip gelmesinden sonra hızımın düşmüş olması beni bu düşünceye itiyor.
    https://prnt.sc/smmxtk
  • Hocam aynı durum bende de var. Aradığınızda büyük ihtimalle iç tesisatta sıkıntınız var denilecek. Bu da hiç bir işlem yapmayacağıza denk geliyor.
    Altyapı sağlamsa iç tesisatı kontrol edin.

• Merhaba, yaşadığınız sorun altyapı ya da iç tesisat kaynaklı olabilir. Bu durumu saha ekiplerimizin kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan modem buluşması gereken hızda buluşmuyor kaydı oluşturabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yaşadığınız sorun altyapı ya da iç tesisat kaynaklı olabilir. Bu durumu saha ekiplerimizin kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan modem buluşması gereken hızda buluşmuyor kaydı oluşturabilir misiniz?
    İç tesisat kaynaklı bir problemim yok çünkü kablo eki bile yok ve kablolar yeni.
  • Selam arkadaslar benzer sorun bendede var.24-25 mb hizlari rahat alirken bu ay 8-10-15 mb deger gozukuyor ve kopmalar yasiyorum.turk net uygulamasindan bi kac kez kayit actim 1 gun duzelir gibi olup tekrar ayni durumu yasiyorum..turknet kullanan farkli semtte olan bi arkadasimda ayni dertten yakiniyor.turknet bana en son ic tesisatta sorun olabilir mesaji atti.ben simdi bosu bosuna 100-150 tl neden elektirkci kontrolcu parasi vereyimki sorun bi arkadasin yazdigi gibi insanlarin evde olup surekli kullanimi yukleniminden kaynakli gibi duruyor.bakalim bu isin sonu ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, destek kaydı oluşturur musunuz? Teknik ekibimiz kontrol ederek dönüş sağlayacaktır.
  • ferdi1987 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorunun devam ettiğini belirterekhttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek size bilgi verelim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba kayitimi olusturdum 2 ay daha gozlem yapicam pandemi sureci sonrasida ayni sekilde sorunum devam ederse turktelekoma gecis yapicam.actigim kayittada belirttim.iyi calismalar

• 6 saattir İnternet yok

• 12 saattir İnternet yok

• quote:

Orijinalden alıntı: m4n4q4

12 saattir İnternet yok
    bina içi tesisatı sağlamsa saha dolabından hattını bozmuştur ekipler.
  • Uzun bir süre sonra internet geldi ama ne geliş
  • 36. saatte problemim çözüldü eski hızımdan 2-3 mbps daha yavaş ama idare ediyoruz
    Merhaba, hız profiliniz ile ilgili sorununuz devam ederse hız testi sonucunuz ile birlikte üzerinden iletir misiniz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.