Yüzbaşı
22 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kaç zamandır 50 mbps almam gereken internetten 16 mbps alıyordum. Her zaman iç hatlarda sıkıntı var denildi. Bu yalanlardan bıktım ve bu zamanlarında etkisiyle başka bir firmaya geçiş yaptım. Şimdi aldıgım hız 45 mbps. Şimdi bu dolandırıcılık değilde nedir? İç hatlarda problem varmışmış. Şöyle sağlam adamlar çıkıp sizin canınızı güzelce yaksalar keşke. Bak bakıyım o zaman böyle dolandırıcılık yapabiliyormusunuz.
Yeni aldım monitoru. Beyaz arka planda belli oluyor. Beyaz arka planda gösterdiğim yerler daha beyaz.
Merhabalar
Ben ilk türkneti bağlattığımda 44mbps ye kadar alabiliyordum hızımı şimdi sabit 16 da. Kesinti kopukluk yok fakat ben aylık 85 tl ödüyorum. Kısıtlama olmadığını felan söyluyorlar iç tesisatıma kadar baktırdım bu seferde modemde sıkıntı vardır dıyorlar. Modemi de yeni almıştım bir güncelleme yaptım acaba o yuzden mı dedım bence alakası yok. Yardımcı olabilecek yiğitleri bekliyorum.
Merhabalar
Bilgisayarda başka işlerle uğraşırken chrome da bir web üzerinde işlem yapmasını istiyorum. Böyle birşey yapılabilir mi?

Merhabalar
İnternet değerlerim gayet iyi olmasına rağmen twitch donuyor. Netspeed'i aradığımda hatlarda iss gibi bir değerin sıkıntılı olduğundan bahsetti ve buda iç hatlardan kaynaklı olduğunu yetkili yönlendiremeyeceklerini soylediler.2 aydır ben bunla uğraşıyorum.Bir yardımcı olan bilen eden yokmu ? kurban olayım.
Merhabalar z97 pc mate intel i5 4440 gtx1060 6gb ddr3 ramlerı upgrade yapıcam sadece işlemci ve anakart degısıcek.Yardımcı olurmusunuz nasıl bır yol ızlemelıyım ve ddr3 lerıde degısmelımıyım?
Merhabalar
Bütün videoları sıkıntısız izliyorum ama twitch de yayın izlerken takılıyor. Anlamadım bu işi . Bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok memnun olurum.
Bu konuda ki fikirlerinizi merak ettiğim için paylaşım yapıyorum.https://www.youtube.com/watch?v=mvDSJ5Fb1P8
Merhabalar
Aldığım ekran kartında sadece yüzde 27 sini kullanabılıyorum.
Csgo ya gırdıgımde performans artmıyor hep aynı gucte .Ben fps nın daha yuksek olması ıcın ne yapabilirim?
Yapılması gereken bir ayar varmıdır?Çözünürlük ayarlarını değışıncede bu performansta calısıyor yuksk oldugunda da.
Merhabalar
Ben bilgisayarda oyun oynarken biri telefondan giriş yaptığında wifi ye lag oluyor pıng sorunu oluşuyor.Bunun için wifi ile baglanan cihazlara sınır getirme imkanı varmı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 406
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 4.311 (Bu ay: 157)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.