Şimdi Ara

HITMAN III [PLAYSTATION 5 ANA KONU] / OCAK 2021 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
7.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hitman 3 | Dubai Sinematik Oynanış Fragmanı | PS5

• Hitman 3 | The End of A Journey (Developer Insights) | PS4

• Hitman 1 ve 2 güzel oyunlar mı? Fazla rağbet görmüyor sanırım hitman nedeni nedir?
  • Mericuls kullanıcısına yanıt
    Belki Absolution’ın ahıdır? soft reboot ayağına harcadılar güzelim oyunu, eğer Hitman oynamaya heveslendiyseniz bence bir Absolution’a bakın hikayesi ile atmosferi ile nezih bir oyundur. hem Türkçe dil desteği de var daha ne olsun?
  • Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt
    Soft reboot nedir hocam? Absolution sanırım ps3te var bir tek değil mi?
  • Mericuls kullanıcısına yanıt
    Hikaye akışını sıfırlama ama IO Interactive biz hikayeyi sıfırlamıyoruz Ajan 47’nin gençliğine dönüyoruz gibi bir kılıf bulmuştu, Absolution sonrasına hiç bulaşmadığım için çok emin değilim. ayrıca Hitman Absolution PS4’e de çıktı o yüzden Absolution’ı tavsiye ettim hocam. Türkçe Dil destiği olduğunu da söylemişmiydim
  • Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkürler
  • Hiç hikayesi yok oyunun yahu. Absolution’ın ne güzel hikayesi vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hitman 3'te Ghost Modu Olmayacak

HITMAN III [PLAYSTATION 5 ANA KONU] / OCAK 2021

Geliştirici IO Interactive, Hitman 3'ün oyun modlarını detaylandırdı.

Hitman 2 ile birlikte ilk defa seriye getirilen 1v1 online rekabetçi Ghost modu üçüncü oyunda yer almayacak. Hatta 31 Ağustos 2020 itibarıyla Hitman 2 Ghost modu sunucularının kapatılacağı da açıklandı.

Bu modda iki rakip oyuncu Ajan 47 olarak aynı yerde aynı anda ve aynı hedefi öldürme amacı ile oyuna başlıyordu ve sırasıyla belirlenen beş hedefi öldüren ilk oyuncu galip çıkıyordu. Oyuncular oyun alanında rakibini görebiliyor fakat onunla etkileşime geçemiyordu.

Bunun dışında Campaign, Elusive Target, Escalation, Contract ve Sniper Assassin oyun modlarının üçüncü oyunda yer alacağı ve yeni özellikler içereceği doğrulandı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Hitman_3te_Ghost_Modu_Olmayacak-103868.htm

• Hitman 3 | The Thornbridge Mystery (England Location Reveal) | PS4

• Absolotiondan sonra seri bozdu bence. saçma sapan challangelar bilmemneler
  • kingofbet K kullanıcısına yanıt
    Bence çok güzel hocam. Story kısmı baya keyifli.

• Çöp oğlu çöp ajan 47 iyice robot oldu nerede hitman 1 2 3 4 absolutiondaki hikayeler
  • İlk 5 Dakikasi

• Eski tadı yok gerçekten..
  • Ben de durup dururken içlenmiştim herkesin benim gibi düşünmesine şaşırdım vallahi :D Millet Absolution'ı beğenmiyordu fakat beğenmeyenler bile o seviyeyi arıyor. Hitman efsanedir böyle olmamalı yeni serinin iki oyununu da oynadım tamam atmosfer fena değil de ne bir hikaye var tadını çıkarabileceğimiz ne de doğru düzgün oynanış ben bir adamı öldürdükten sonra neden aynı şeyi defalarca daha yapıp puan kasmaya çalışayım sevmiyorum kardeşim bunu. Çok ama çok ruhsuz oyunlar ya.

• Keşke düz mantıkla ilerleyen daha doğrusu absolution kafası bir oyun yapsalar çıkan oyunlar kötü değil fakat ne duygu var ne hikayeye adapte olabiliyorsun kopuk kopuk ve öylesine oynuyormuşsun hissi veriyor. İndirim de alınabilir aynı şeyleri yapıyoruz gibi geliyor bana bu son oyunlar da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 4 Ocak 2021; 10:9:48 >
  • Güzelim oyunu ne hale getirdiler ya !! O özlediğimiz Hitman'i görmek istiyoruz artık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.