Şimdi Ara

Hiçbirimizin 2100 yılını göremeyecek olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
3
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok acayip değil mi ? resmen 0'lı yıllarda yaşamış gibi olacağız ve belki bundan 600 700 yıl sonra şu an günümüzde ilk insan neyse biz de o olacağız. buyurun sohbete

• Ben gorucem 2100 de alıntılarım
  • aynen ve kimse bizi hatırlamayacak iki kuşak sonra
  • Teknoloji ilerlemiş olacak ama yiyecek içeceklerin tadı tamamen kaybolmuş olacak. Ölmekten korksak da 2100 ü görmek daha korkunç.
  • Daha yarin ne yapacagimi bilmiyorum 90yil sonra nasil dusunuyum yaşarım ama ben ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden hayat bi yerden sonra sanki olmayacakmış gibi geliyor.
    Bazende düşünüyorum insanlar bu kadar teknolojiyi nasıl ilerletti ? Bi televizyon nasıl yapıldı, nasıl canlı yayın yapıldı ? Adamlar uzaya çıktı.
    Ulan ben bi matematik sorusu çözemiyorum kafamda deli sorular.

Ben en iyisi fazla yaşamıyım, bu kadar teknolojiyi kaldıramam.
  • Ağlattınız beni

• 2120 den sonra dünyanın hali tırt söylemedi demeyin şaslıyız ki o kadar yaşayamıyacağız.
  • Aman be hocam boşver. Gelecek parlak değil gibi
  • Forum sağ kalırsa (sanmıyorum) eski konuları okurlar. :D Belki benim bu mesajımı birisi okuyacak.

yav hehe :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000'i göremeyenler var forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Cidden hayat bi yerden sonra sanki olmayacakmış gibi geliyor.
    Bazende düşünüyorum insanlar bu kadar teknolojiyi nasıl ilerletti ? Bi televizyon nasıl yapıldı, nasıl canlı yayın yapıldı ? Adamlar uzaya çıktı.

Benimde aklimi ölüm çok kuraciliyor be. Hic bir guvencen yok. Ne zaman olacak belli degil. Uzerine tavanin cokmeyecegi ne malum. Ama orada seni bekliyor. Yasadigin her an oluma dahada yaklasiyosun. Cok acayip be. Bir yerde ceset bir yerde canli. Birisinin en degerli seyi cani digerinin derdi tasasi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 sonrasının görme şansı var ama bastonlu olarak

• Konuyu açan arkadaş müslüman mısın, yoksa ateist mi?
  • ulan dün "Öldükten sonra bedenimize yılanlar yuva yapacak" konusunu açmıştım. Kural dışı konuymuş silindi. Vay be adamlar orda "Tayyip sizce diktatör mü?" konusu açıyor ve silinmiyor, bize yaptıklarına bak sanki küfürlü veya siyasi bir şey dedik, yazdıklarım tamamen bilimseldi :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Cidden hayat bi yerden sonra sanki olmayacakmış gibi geliyor.

Benimde aklimi ölüm çok kuraciliyor be. Hic bir guvencen yok. Ne zaman olacak belli degil. Uzerine tavanin cokmeyecegi ne malum. Ama orada seni bekliyor. Yasadigin her an oluma dahada yaklasiyosun. Cok acayip be. Bir yerde ceset bir yerde canli. Birisinin en degerli seyi cani digerinin derdi tasasi.

Cidden televizyonlarda hatta tanık olmuşuzdur ölümler görüyoruz ama çok rahat yaşıyoruz.
    3 yaşındakide ölüyor, 20 yaşındakide 50 yaşındakide

• Son darbe zamanini hatirliyorum :p burada hic görmemiş o zamanlara yasamamis olanlar var.

• benim canım kardeşim 4-5 sene sonrasını görebilcek mi ben onun için endişe ediyorum.. sizin endişeniz 2100 olsun
  • Daha önümü göremiyorum...

Şaka maka 2020 yi zor görürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

2000 sonrasının görme şansı var ama bastonlu olarak

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.