Şimdi Ara

Hergün bir olay araba sürerken devamlı stres nedirbu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün avcılardayım meydanın hemen orada önümde yaya geçidi var insanlar geçiyor durdum yayalara yol veriyorum çocuklu insanlar geçiyor arkadan kazmanın teki korna çalıyor selektör çakıyor el kol yapıyor..... (yani .... sabahamı bırakırsın) sinirlenmemek elde değil yoluna devam ediyor hala el kol hareketleri siz söyleyin inip kavgamı etmeliyim hepsiyle??? hergün bi olay ! inip kavga etsen ayrı dert etmesen ayrı

bazende düşünüyorum hangisini değiştirebilirimki ? piyasada öküz dolu ?

• Araç arkasına makinalı tüfek yada alev makinası eklemek birçok sorunu çözecektir.
  • Arabanın önüne atlayan ve ağır ağır yürümeye devam eden, yürürken de gözümün içine bakan hanzoya bende pis bir bakış attım, sonuç ''ne bakıyon lan'' oldu, okadar yavaşladığım halde geçmesi için, takmamak lazım.
  • Geçen hafta derbi günü yengemi aldım, bize getiriyorum.Yengem hamile.Dolayısıyla dikkatli kullanıyorum.Yollar malum rezelet.Yokuştan iniyordum, yokuşun ucunda yol çukur yapmış.Yavaşladım, arkamdaki kornaya yüklendi.Sonra yanımdan el kol yaparak geçti.İleriki ışıklarda yakaladım.Açtım camı, sıkıntısını sordum.Ya arkadaki sıkıştırdı filan dedi, la havle deyip yola devam ettim.Ulan bir halt yiyorsun bare geri vites yapma.Sanki görmedik elini kolunu.Bu memleketin ne şoförü şoför, ne yayası yaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilay S. -- 23 Mart 2012; 19:43:01 >
  • duyma görme derim
    hangi birini eğiteceksinki
  • Haklısınız cok sabırsız acelecı onyargılı bır toplumumuz var. Ornek verıyım japonyada tsunamı olduktan sonra yardım yapıldı 100 lerce ınsan tek sıra halınde usulunce sırasını bekledı.Aynı durum burada olsa ıdı ( allah gostermesın) Kuyrukta tsunamı sonrası bıle kavga ederdık.

• ağır konuşacam ama her itin altında bir araba trafik desen neyse ...
  • bende öylelerine sinir oluyorum. adam yokuş çıkıyor yol veriyorum arkamdaki adam korna çalıyor. beklesene babanın yolumu
  • vallahi doğru diyorsunuz...

bide o var yokuş çıkarsın yol vermezler neler neler.... görmemek lazım duymamak lazım ama bi yere kadar işte

aynen kayhan kardeş aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: levanesa

Haklısınız cok sabırsız acelecı onyargılı bır toplumumuz var. Ornek verıyım japonyada tsunamı olduktan sonra yardım yapıldı 100 lerce ınsan tek sıra halınde usulunce sırasını bekledı.Aynı durum burada olsa ıdı ( allah gostermesın) Kuyrukta tsunamı sonrası bıle kavga ederdık.

Çok fena derecede özeniyorum adamlardaki kültüre, saygıya. En basidinden şu van depremindeki çadır kapışmalarını falan gözümün önüne getiriyorum da... Nasıl kıracağız bu cahilliği nasıl eğitilecek bu toplum bilemiyorum.

• bugünde bir aracın arkadasında gördüm adam camın arkasına dikkat sopa var yazmış :) buda değişik bir teknik olsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

quote:

Orijinalden alıntı: levanesa

Haklısınız cok sabırsız acelecı onyargılı bır toplumumuz var. Ornek verıyım japonyada tsunamı olduktan sonra yardım yapıldı 100 lerce ınsan tek sıra halınde usulunce sırasını bekledı.Aynı durum burada olsa ıdı ( allah gostermesın) Kuyrukta tsunamı sonrası bıle kavga ederdık.

Çok fena derecede özeniyorum adamlardaki kültüre, saygıya. En basidinden şu van depremindeki çadır kapışmalarını falan gözümün önüne getiriyorum da... Nasıl kıracağız bu cahilliği nasıl eğitilecek bu toplum bilemiyorum.

hocam sana şöyle birşey söyleyeyim 1999 gölcük depremi

adapazarına gittik akrabalar var...akrabanın komşusu adam çadıra depo yapmış 10 tane battaniye oyuncaklar bilmemne kadın pedi sırasına giriyor alıyor bedava diye ne dicen bu adama şaka gibi herşeyin başı eğitim işte dediğiniz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyagiz -- 23 Mart 2012; 20:13:55 >

• En aşağıdan en tepeye bile kavga var,siyasi partilerimiz bile hep kavga içindeler,bu topluma hoşgörü enjekte edilmeli,insanların yüzlerine baktığınız zaman o mutsuzluğu,asabiyeti rahatlıkla anlıyorsunuz,umarım bir gün insanlar birbirine "ne bakıyorsun" değilde gözgöze geldiklerinde tebessüm ettikleri bir ortam olur
  • Eğitim şart. Boşverin, açın radyodan müziğinizi takmayın kimseyi
  • simdi bulamicam ama youtube'da videosu var eskiden kovalamistim yapmak icin eksoz cikisina bi alet takiyolar alev cikartiyo hatta videolarda agaclari yakiyolardi oyle bisey taktirican arkadan sikistirdi veya kornaya mi asildi at odunu ver alevi arkadan gorsun ebesininkini:))
  • Bi bakış açısıda benden olsun;Herkez o kadar aceleciki sanki toplantı ameliyat v.b işi varmış gibi ama bi kaza olsa yada bir kavga v.b bir olay bu insanlara bi bakmışın olay yerindeler bu kadar insan nerden geldi işi yokmu izliyo gibi düşünce oluşuyo.
    Kısaca bence he deyip geçmeye bakın gitsin.
    2 düşünce sözü
    1-Ne kadar anlatırsan anlat karşının alacağı kadardır.
    2-Öküzün dünyası gördüğü otlardan ibarettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Araç arkasına makinalı tüfek yada alev makinası eklemek birçok sorunu çözecektir.

• Medeni-görgülü-şehirli bir toplumda değil bedevi-görgüsüz-varoş bir toplumda yaşıyoruz. Kafaya takmaya gerek yok, görme geç git...
  • Aynısı yaşadım eskiden bende sinirlenirdim, arabadan inmeler falan, ama hangi biriyle uğraşcaksın, bir tane iki tane değil ki, artık hiç iplemiyorum, yokmuş gibi davran
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.