Şimdi Ara

araç oto parfüm tavsiyesi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22
Cevap
1
Favori
18.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bazı araçlara binince çok güzel kokular geliyor, insanın kalası geliyor böyle güzel koku tavsiyesi olan var mı? bu zaman kadar hep benzinlikten alınan esasları kullandım ama onların pek bir kokusu yok, tavsiyeleriniz varsa ve kullandıklarıınz paylaşır mısınız?

• Rezerve , kalıcı güzel koku ariyorum bende
  • Tavsiyeleri ben de merak ediyorum.

Çeşitli dikiz aynasına asılanları denedim Little Trees çok önerilen bir marka yaygın bir mağazadan almama rağmen kokusu kalıcı değildi.
    Areon yine çok önerilen bir marka ama çok fazla sahtesi var. Benzinlikten aldığım ile Bulgaristandan gelen arasında çok ciddi kalite farkı vardı kalıcılık konusunda. Dikiz aynasına asılan kokuları çok sevmediğim için klima çıkışına takılanları tercih ediyorum. Glade oto kokuları çok kaba o yüzden Febreze marka kullanıyorum. İndirim denk geldikçe almaya çalışıyorum. Yaz kış sürekli klimam açık olduğu için güzel koku bırakıyor araç içinde.
    Febreze Okyanus Esintisi sevdiğim bir koku.
    Ama orijinal bulabilirseniz Areon kokuları cidden enfes.
    Areon için de tam model hatırlayamıyorum malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Tavsiyeleri ben de merak ediyorum.

Çeşitli dikiz aynasına asılanları denedim Little Trees çok önerilen bir marka yaygın bir mağazadan almama rağmen kokusu kalıcı değildi.
    Areon yine çok önerilen bir marka ama çok fazla sahtesi var. Benzinlikten aldığım ile Bulgaristandan gelen arasında çok ciddi kalite farkı vardı kalıcılık konusunda. Dikiz aynasına asılan kokuları çok sevmediğim için klima çıkışına takılanları tercih ediyorum. Glade oto kokuları çok kaba o yüzden Febreze marka kullanıyorum. İndirim denk geldikçe almaya çalışıyorum. Yaz kış sürekli klimam açık olduğu için güzel koku bırakıyor araç içinde.
    Febreze Okyanus Esintisi sevdiğim bir koku.
    Ama orijinal bulabilirseniz Areon kokuları cidden enfes.
    Areon için de tam model hatırlayamıyorum malesef.
    Hocam febreze indirim de kaç oluyor şuan amazonda 69 TL var okyanus sizin bahsettiğiniz bu koku sanırım?
  • little trees vanilla pride çok severim poşetinde 5 kademe mi ne var her hafta bir kademe açarak giderim 1.5 ay kadar aynı kokuyu sağlıyor. airwick mango konusu da çok güzel de 1 yılda %400 zam geldi kendisine
  • okyanus aromalı apple logosu şeklinde cam şişede mavi renkli olan aynaya asılan kokular iyidir.

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta gratis ya da öyle bir kozmetik satan yerde denk gelmişti 62 liraya almıştım. 69 TLde fena bir fiyat değil. Okyanus Esintisi de güzeldir
  • Boyner kasa yanı bulursanız alın
  • Bu işin babası bir italyan markası olan Millefiori Milano'dur. Ancak İtalya dışında hiçbir yerde mağazı yok ve Avrupa'da dahi sınırlı sayıda ülkeye satış yapıyorlar.

İtalya'ya yolunuz düşerse muhakkak alın. Özellikle wood & vanilla kokusu efsanedir.

Fiyatları 13 € idi en son.

• Dikiz aynasına asılan gruptan little trees vanilya başarılı 1.5 hafta rahat gidiyor.
    Kavanozlardan en başarılı opetten aldığım mango kokusu ki sürekli açık halde 1 aya yakın gitti. Little trees ile aynı fiyat.
    Ticari taksi şoförüyüm 24 saat çalışan arabada bu kullanım süreleri camın birisi sürekli açık, kapılar sürekli açılıp kapanıyor ve sürekli hava sirkülasyonu var. Ona rağmen en çok iltifatı bu ikisi için alıyorum.
  • Würth Sprey Koku Forest/Orman Serinliği 150 ml. Çok azı bile kalıcı ve güzel bir koku bırakıyor.

araç oto parfüm tavsiyesi?www.hepsiburada.com
    Würth Sprey Koku Forest/Orman Serinliği 150 ml Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/wurth-sprey-koku-forest-orman-serinligi-150-ml-pm-otev15139302
  • Bu kokular başınızı ağrıtmıyor mu?

Bindiğimde hoş koku güzel geliyor ama bir süre yol aldıktan sonra resmen burnum tıkanıyor gibi hissediyorum.

• sanatairum kullanıcısına yanıt

Kesinlikle haklısın. Sonuçta bunlar kimyasal ve ciğerlerine güzel kokulu kimyasallar çekiyorsun ve aslında bu kimyasallar da vücuduna zarar veriyor.

Tavsiyem aracınızı bol bol havalandırın. İç sirkülasyonda kalmasın havalandırma.

Temiz hava ve oksijen sağlıklı kalmak ve sağlıklı araç kullanmak için çok daha önemli.

Ya da doğal kokular kullanın. Sakın kimyasal, hazır kokuları kullanmayın.

• Uzun süredir bu kokuyu kullanıyorum, gayet kalıcı bir koku ve etkisi 3-4 ay sürüyor. Aracıma binen kişiler direkt soruyorlar markasını. Bu firmanın kullandığım tipi resimde ki , farklı çeşitleride var o kısım keyfinize kalmış.

araç oto parfüm tavsiyesi?
  • Oto parfümü diye bir şey yok. Tamamen ticari zımbırtı.

Kokusunu beğendiği herhangi bir deodorant, parfüm arabaya sık. Al sana oto parfümü.

• Lüxor kimya trend 1 litrelik fıs fıs
  • Poşet içine kahve koyup bagajda tutun her bindiğinizde bayılacaksınız
  • arkadaşlar ben koku hastasıyım ve servisciyim,arabamda denemediğim koku kalmadı ucuzundan en pahalısına kadar kullandım ve en memnun kaldığı areon kokuları oldu,her ay 10 tane değişik modellerde koku alırım kalıcılıkları çok iyidir ve servise binen tüm yolcular adını markasını soruyor emin olabilirsiniz memnum kalacaksınız

araç oto parfüm tavsiyesi?www.hepsiburada.com
    Areon Ken Vanılla Black Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
    https://www.hepsiburada.com/areon-ken-vanilla-black-pm-HBC00002BI7EF
  • Eski oturduğum yerde bahçede defne ağacı vardı küçük dallarla koparıp koltuğun arka gözüne bırakıyordum hem doğal hem de mis gibi kokuyordu. Kimyasal kokusu uzun süre yolculuklarda mide bulandırıyor.
  • Normal parfüm koysak arabaya, her oturduğumuzda bir iki fıs sıksak nasıl olur acaba? Dikiz aynasına asılanlar çok çabuk bitiyor. Araba kasisten çukurdan geçtikçe sallanıyor, sallandıkça da daha çabuk bitiyor koku. Arabaya günde 2-3 saat ayırıyoruz geri kalan zamanda da koku harcanıp gidiyor neticede. O yüzden parfüm ya da fıs fıs kokulardan almak daha mantıklı geliyor bana. Yarın bi deneyeyim bu parfüm olayını ben.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.