Binbaşı
26 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar laptopa ram takviyesi yapıcam ancak bu ramler birbirine uyarmı biri 2 gb 1rx8 pc3 diğeri 4 gb 2rx8

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Edıt: acer aspıre 5742g-5463g50mnk. Acer 5742 pew71
Arkdaslar inca IM 214 NX model modemım var gecen gunler anteni kırıldı bu yuzden sadece modemın bulundugu odadan cekıyor oda 2-3 nokta anca cekıyor telefon. Bunu nasıl duzeltebılırım eski halden daha guclu olsa super olur.

Teşekkürler.
Arkdaşlar bir arkdasımın rica üzerine siteye konu acmış bulunuyorum.

Başlıktada belirtiğim gibi max 850 tl ye bir android cep tellefonu arıyoruz.

Aradagımız ozellikler

1.Müzik cok dinler genelde kullaklıktan
2.Fotoğraf kalitesi tatmin edici olması gerek
3.Orta düzey oyun oynatsın yeterli.

Not: Bugun arkdasım vatana gitmiş xperia L incelemek için sonra satıcı desire 500 daha iyi diğince 500 e bakmış tasarımı falan çok begenmiş.
Arkadaşlar telefonum wifisi bozuk ve wifi baglantısı gerceklestiremiyorum.JB telefona uygulama yuklemek ıcın ıllaki telefonu ınternete baglamak zorunlumu yoksa baska bır yolu varmı pc den nasıl atabılırım uygulamaları
İyi akşamlar arkadaşlar.

Direk konuya giriyorum dun gece saat 4 sıralarında iphone 3g'nin sarjı bıttı ve sarja taktım sabah 8 de kalkttım birde ne göriyim telefon hıc sarj almamıs kırmızı pil dolum işareti ve altındaki şimsekten baska hic bisey yok telefonda.

Neyse biraz internette arastırma yaptım bazıları home + power yap demiş ama nafile ekrana hıc bır goruntu gelmıyor.

Bende restore ediyim dedim usb kablosunu pc ye bagladım home tusuna basılı tuttum ve kabloyu telefona taktım ama herhangı bır kıpırdama olmadı netten bıraz araştırdım baska sekillerde dfu moduna gırme yollarına baktım ve buldum.

Home + power tusuna aynı anda basıp 10 sanıye sonra powerden elmızı cekıp home tusuna itunes telefonu gorene kadar basılı tuttum evet beklenen an gelmiştı itunes telefonu gordu ve restore et tusuna bastım sonra 1604 hata kodunu aldım.

1604 hata kodunu bypass etme yontemi varmıs ireb programı dıye bısı neyse bu programı ındırdım tekrar dfu moduna aldım telefonu, ve bypass ettim sonra tekrar restoreye bastım bıde ne gorıyım tekrar aynı hata

Biraz daha arastırdım sonra shift restore diye bısı varmıs onun icin firmware surumu indirdim en ıyısı 3.1.3 mus neyse ındırdım ve tekrar sırasıyla ıslemlerı yaptım ve restore et dedim bıde ne olsun telefona beyaz ekran geldı ardından apple sımgesı cıktı ve loading olmaya basladı tam %80 lere falan geldiginde hata kodu 1 hatası verdi ve kafayı yedim.

Neyse ben gene yılmadan o hata kodu 1 sorununuda cozdum tekrar sırasıyla butun ıslemlerı atlamadan eksiksizce yaptım ve loading gelmeden hata kodu 2002 ve 2009 hatalarını almaya basladım.Bu usb ile alakalıymıs sıtelerden cozmek ıcın herseyı yaptım ama nafile olmadı.

Telefon yere falan dusmedı kesınlıkle donanımsal bır sorunun olmadıgı kanaatindeyim
Şarj cihazı kablosu orj.
Pc usb aparatlarının herhangı bır bozukluk oldugunu dusunmuyorum

Tamda bu aralar iphone 5 alcakken su apple yaptıgına bak itunes gibi bir sacmaliık vargen bidaha apple mı asla!!

Sabah 8 den bu saate kadar urasıyorum arkdaşlar lutfen su telefona bır care bulalım.

Teşekkürler

Edit : TELEFONA HİÇ JB YAPILMADI
Merhaba arkadaşlar. Başlıktatada belirtiğim gibi 60-70k arası araba almak istiyorum.

Aradadıgım ozelıkkler

Araç 0 olcak
Arac sınıfının en fullu yada bir altı olucak
Dizel olucak,
Cok az yakıcak
Servis agı yaygın olcak
Sedan veye SUV olcak
Arac manuel olcak
Cokmu sey ıstıyorum bılmıyorm.

Şimdiden teşekkürler

Edit: ekleme..
Arkdaslar bugun avea kampanyasına bıraz daha baktım ve su telefonlar hosuma gitti sizn goruslernızle artık karar kılcam

S3 mini 24 ay= 21 tl ayda
S4 mini 24 ay=44 tl ayda
Xperia L 24 ay=29 tl ayda
Lumia 620 24 ay =21 tl ayda
Lumia 520 24 ay=12 tl ayda
Galaxy ace 2 24 ay =13 tl ayda
Xperia E 24 ay=9 yl ayda
bu telefonlardan birini alıcam gelecek yardımlarnız ıcın Teşekkurler

EDİT= Ekleme Xperia E 24 ay=9 yl ayda
Merhaba ARKADAŞLAR

Avea kampyasıyla telefon almak istiyorum sizce hangi telefonu almalıyım butceme uygun telefon listesi şu sekilde ;

Samsung Galaxy ACE
Sony Xperia E
Nokia Lumia 520
Samsung Galaxy Ace 2

Teşekkurler
Arkadaslar boyutu min 42 '' olan bu fiyata alınabılecek en iyi tv hangısidir.

Tv olan uzaklık 4-5 metre arası
Dahili uydu alıcısı olursa daha ıyı olur
Forumda en cok mesaj atan listesine nereden bakıyorduk beyler.
Hakkında
Meslek: ogrencı
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Mitsubishi
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Sony
Dünyadan Futbol
Galatasaray
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Power Color
Beyaz Eşya
Beko
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.405
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 15.006 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.