Şimdi Ara

Her Yerde Sığınmacı Olması Artık YETER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Normalde siyasi düşüncemi açıklamayı, paylaşmayı ve siyasi konularda bir fikir belirtmekten kaçınırım ki gerçek hayatta bile siyaseti çok konuşmayı sevmememden dolayı internete bir şeyler falan yazmayı hiç sevmem ama bu gece açıkçası çok sinir oldum bu duruma.

Herhangi bir avm ye gideyim diyorum yabancı dil baskınlığı, sahile yürüyüşe çıkıp kafa dağıtayım yalnız diyorum yabancı dil baskınlığı, kendime bir kıyafet alayım diyip mağazaya gidiyorum yabancı dil baskınlığı, arkadaşlarımla kafede oturayım diyorum yabancı dil baskınlığı, kütüphaneye gidiyorum yabancı dil baskınlığı.otobüste toplu taşımada her yerde ydb.

Ama hiçbiri bu akşam yaşadığım kadar sinir bozucu olamaz..

Arkadaşlarımla kırk yılın başı internet cafeye gidip bir iki el lol atıp kafa dağıtalım dedik.

İnternet cafede bile rusça ve arapça küfür havada uçuşuyor. Rusça küfür eden biri vardı oyun oynarken, üç kişi yanına gidip sinirli şekilde uyardık daha konuşmadı. Arap olan da kalın sesiyle pubg oynarken bağırıp çağırıyordu yanında beraber oynadığı arkadaşlarına.

Bu adamların ülkesinde savaş var bu adam kendi ülkesini savunacağına bizim askerlerimiz orda görev yapıp çatışmaya giriyor şehit düşüyor, burda elin *** i internet cafelere kadar bile gidip pubg oynuyor, gerçek hayatta savaşacağına sabah akşam eminim ki orda kalıp pubg oynuyor silahlı oyun oynuyor.

Her ülkede yabancı insan ve yabancı dil olur ancak her 10 kişiden toplasan en fazla 3 ü yabancıdır halk içerisinde ama burda artık her 10 kişiden 6-7 sinin yabancı olduğunu düşünüyorum ve bu durum çok sinirimi bozuyor bir vatandaş olarak.

Bu adamların gerçekten yardıma mı ihtiyacı var gerçekten yardıma ihtiyaçları varsa neden erkek olanları onurlu ve minnettar şekilde savaşmıyor ülkesine gidip ? Neden bizim askerlerimiz orda savaşıp şehit oluyor üzülüyoruz ?

Aşağıdaki videoyu izledikten sonra hanginizin yüreği cız etmiyor ?

https://www.youtube.com/watch?v=wnxQLlQ6gxQ&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni Türk devletini kuranlar bu gerçeği bildiği için üst kimlik olarak 'Türk' milliyetçiliğini benimsediler.Bunun içinde Anadolu gayet uygun durumdaydı.1915 yılında Ermenilerin tehcir edilmesi ile D.Anadolu bölgesi Türk nüfus ağırlıklı hale gelmişti.1923 Lozan anlaşmasıyla beraber B.Anadolu ve Karadenizdeki Rumların Yunanistan'a mübadele edilmesi ve Yunanistandaki Türklerin (B.Trakya hariç) Anadolu'ya getirilmesiyle B.Anadolu ve Karadenizde Türk nüfus baskın hale gelmişti.Ardından izlenilen Türkçülük programı sayesiyle Anadolu insanı dil,din ve etnik köken farketmeksizin 'Türk' olarak kabul edilmişti.

Ancak son yıllarda bu durum değişti.2007'den sonra başlatılan açılım süreciyle beraber Türk milliyetçiliği ayaklar altına alındı,üniter ve ulus devlet yapısı yerden yere vuruldu,okullardan andımızın okutulması yasaklandı,milli bayramların okullarda ve statlarda coşkuyla kutlanması engellendi,ülke içinde Türk milliyetçiliğine düşman olan cemaat ve tarikat yapılanmalarının kök salmasına göz yumuldu,bölücülerin alenen 'Kürt milliyetçiliği' yapmasına izin verildi...2011 yılında ise 'yeniden Osmanlı' hayalleri ile milliyetçilik terkedilerek ümmetçilik anlayışı devletin gayr-i resmi ideolojisi haline getirildi.Bu amaçla Türkiye'nin milyonlarca Suriyeliyi bünyesine alması sağlandı..Ardından Afganların ve Pakistanlılarında Türkiye'de doluşmasına göz yumuldu.Hatta bunların Anadolu'daki varlığını meşrulaştırmak için Türk milletinin Anadoludaki varlığı dahi tartışma konusu yapıldı..2022 yılında televizyonlarda devletin üst makamlarında olan kişiler açık açık ''1071 yılında Türklerde Anadolu'da mülteciydi'' bile dedi.Türkiye'ye doldurulan ortadoğulular sayesiyle Türkiye'de selefilik akımı güçlenmeye başlandı.

Kısacası emperyalistler Anadolu'yu Sevr'de tasarladıkları üzere bölebilmek için üniter ve ulus yapısının altına dinamit döşemeyi başardı.Üstelik bunu 'yeniden osmanlı olacaksınız','hilafet merkezi olacaksınız' palavralarıyla bizim yeni osmanlıcılara bir güzel yutturdular.

Türkiye'nin demografik yapısı bozuluyor diyoruz ama kimse ciddiye almıyor.

Bundan 20-30 yıl sonra Türkiye'de birçok farklı yeni etnik kökenler oluşmuş olacak ve işin en vahim tarafı bunların hiçbiri Türkleştirme programına dahil edilmiyorlar.Zira Türkleştirme hem siyasal islamcıların gözünde hem pkk yanlısı bölücülerin gözünde hem de hümanist geçinen solcular gözünde 'ırkçılık' olarak görülüyor.Türk milleti de üç beş kuruş daha fazla kazanabilmek için evlerini,arsalarını,dükkanlarını gözü kapalı yabancılara satma derdinde...

Kısacası 20-30 yıl içinde eski Türkiye'den eser kalmamış olacak...Anadolu mini bir Osmanlı devleti şekline bürünecek..Birden fazla dilin konuşulduğu,millet ve üniter devlet kavramlarının yitirildiği bir yer haline gelmiş olacak..

Sonuçta çözüm sürecinde bazı kesimlerin diline doladığı ''Anadolu Birleşik Devletlerinin' kurulabilmesi için eyalet sisteminin Türkiye'ye gelebilmesi gerekiyor.Bunun içinde Anadolu'nun birden fazla farklı etnik kökene ev sahipliği yapması gerekiyor.

Sonuç olarak BOP tıkır tıkır işlemeye devam ediyor ve milletçe bunu seyrediyoruz...

• Çare Zafer

• Türkiye'nin demografik yapısı bozuluyor diyoruz ama kimse ciddiye almıyor.

Bundan 20-30 yıl sonra Türkiye'de birçok farklı yeni etnik kökenler oluşmuş olacak ve işin en vahim tarafı bunların hiçbiri Türkleştirme programına dahil edilmiyorlar.Zira Türkleştirme hem siyasal islamcıların gözünde hem pkk yanlısı bölücülerin gözünde hem de hümanist geçinen solcular gözünde 'ırkçılık' olarak görülüyor.Türk milleti de üç beş kuruş daha fazla kazanabilmek için evlerini,arsalarını,dükkanlarını gözü kapalı yabancılara satma derdinde...

Kısacası 20-30 yıl içinde eski Türkiye'den eser kalmamış olacak...Anadolu mini bir Osmanlı devleti şekline bürünecek..Birden fazla dilin konuşulduğu,millet ve üniter devlet kavramlarının yitirildiği bir yer haline gelmiş olacak..

Sonuçta çözüm sürecinde bazı kesimlerin diline doladığı ''Anadolu Birleşik Devletlerinin' kurulabilmesi için eyalet sisteminin Türkiye'ye gelebilmesi gerekiyor.Bunun içinde Anadolu'nun birden fazla farklı etnik kökene ev sahipliği yapması gerekiyor.

Sonuç olarak BOP tıkır tıkır işlemeye devam ediyor ve milletçe bunu seyrediyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 31 Aralık 2022; 2:21:38 >

• Long Nightt kullanıcısına yanıt
    Milletçe sadece seyretmiyoruz. Biz bunun zararlarını söylüyoruz malum kesim destek veriyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Doğru ama maalesef pek bir etkimiz olduğunu göremiyorum...Evini,arsasını,dükkanını sığınmacılara satandan,iş yerlerinde kaçak çalıştırandan geçilmez oldu..

• Osmanlı avrupanın sağlayamayacağı kadar kozmopolit bir yapıdaydı, çökertmek için milliyetçiliği kullandılar, böldüler, şimdi geri kalanı da çökertmek için tekrar osmanlıcılık oynatıyorlar sahnede, tekrar bölmek için hamur gibi oynuyorlar. Kök saldırtmamak için adamların kaç yüzyıllık planları var nasıl uğraşıyorlar hayret etmemek elde değil.

• Sokaklarda hangi dili konuştuğunu anlamadığm insanlar var.
    Tiplerine bakıyorum nereli olduğunuda çıkaramayorum.

• Bu saatten sonra bunları allah bile gönderemez alışsanız iyi olur.

• Yapacak bir şey yok, alışıp birlikte yaşamaya çalışacağız. Bu saatten sonra hiçbiri kendi isteyerek gitmez, kimse de 12 milyon mülteciyi zorla gönderemez; çünkü bunlar BOP çerçevesinde gerçekleşen plânlı nüfus hareketleri. Zafer Partili ergenler dışında kimse de zaten mültecilerin gönderilebileceğine inanmıyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 31 Aralık 2022; 10:15:23 >
  • Valla umrumda bile değil
    Uyuyan milletler ya ölür yada esir olarak uyanır MKA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çare MHP kardeslerim.
    Bu sorunu sadece gerçek milliyetçi MHP çözer.

• Bir gecede 2.5 milyon kişiyi şırraaak diye emekli edip çift maaşa kavuşturunca artık sığınmacıların misyonu da kalmamıştır. AKP önümüzüdeki aydan itibaren göndermeye başlar. Malum Bedavacı-san'lar o boşluğu fazlasıyla doldurur.

EE nede olsa 40 yaşında süper emeklilik verdi AKP

yukarıdaki MHP diyen arkadaş umarım ironi yapıyordur.

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt

Uluslararası hukuk mu izin vermez. Ermenileri gönderdin ne oldu durmadan soykırım diyorlar başka bir şey yok.Cumhurbaşkanı hepsi gidecek desin kimse bir şey diyemez.

• ülkenin daha önemli sorunları var;
    soyluyu kimin aradığı gibi!

• Bizim burda lüks bir spor salonu var. En az Türk kadar bir çok milletten yabancı var. Bir keresinde bir iş görüşmesine gitmiştim. Suriyeli İstanbul'a gelip şirket kurmuş içine de Arapları doldurmuş. Şirketin içinde Türkçe konuşan 2 kişiye rastladım. Üst düzey pozisyonlara hep Arapları doldurmuşlar kendimi ülkemde yabancı hissettim.

• Yeni Türk devletini kuranlar bu gerçeği bildiği için üst kimlik olarak 'Türk' milliyetçiliğini benimsediler.Bunun içinde Anadolu gayet uygun durumdaydı.1915 yılında Ermenilerin tehcir edilmesi ile D.Anadolu bölgesi Türk nüfus ağırlıklı hale gelmişti.1923 Lozan anlaşmasıyla beraber B.Anadolu ve Karadenizdeki Rumların Yunanistan'a mübadele edilmesi ve Yunanistandaki Türklerin (B.Trakya hariç) Anadolu'ya getirilmesiyle B.Anadolu ve Karadenizde Türk nüfus baskın hale gelmişti.Ardından izlenilen Türkçülük programı sayesiyle Anadolu insanı dil,din ve etnik köken farketmeksizin 'Türk' olarak kabul edilmişti.

Ancak son yıllarda bu durum değişti.2007'den sonra başlatılan açılım süreciyle beraber Türk milliyetçiliği ayaklar altına alındı,üniter ve ulus devlet yapısı yerden yere vuruldu,okullardan andımızın okutulması yasaklandı,milli bayramların okullarda ve statlarda coşkuyla kutlanması engellendi,ülke içinde Türk milliyetçiliğine düşman olan cemaat ve tarikat yapılanmalarının kök salmasına göz yumuldu,bölücülerin alenen 'Kürt milliyetçiliği' yapmasına izin verildi...2011 yılında ise 'yeniden Osmanlı' hayalleri ile milliyetçilik terkedilerek ümmetçilik anlayışı devletin gayr-i resmi ideolojisi haline getirildi.Bu amaçla Türkiye'nin milyonlarca Suriyeliyi bünyesine alması sağlandı..Ardından Afganların ve Pakistanlılarında Türkiye'de doluşmasına göz yumuldu.Hatta bunların Anadolu'daki varlığını meşrulaştırmak için Türk milletinin Anadoludaki varlığı dahi tartışma konusu yapıldı..2022 yılında televizyonlarda devletin üst makamlarında olan kişiler açık açık ''1071 yılında Türklerde Anadolu'da mülteciydi'' bile dedi.Türkiye'ye doldurulan ortadoğulular sayesiyle Türkiye'de selefilik akımı güçlenmeye başlandı.

Kısacası emperyalistler Anadolu'yu Sevr'de tasarladıkları üzere bölebilmek için üniter ve ulus yapısının altına dinamit döşemeyi başardı.Üstelik bunu 'yeniden osmanlı olacaksınız','hilafet merkezi olacaksınız' palavralarıyla bizim yeni osmanlıcılara bir güzel yutturdular.

• Oy deposu olan emeklilerle ve yandaşlara kadro vermek için şişirilen kamu çalışanlarının maaşının ödenmesi ve yandaş muteahhitlere ödeme yapabilmek için YA BAŞKA ULKELERİ İSGAL EDİCİ OLMAN GEREKİR YA DA KENDİ ULKENİ UCUZA ÇALIŞANLARA İSGAL ETTİRMEN GEREKİYORdu. Akp ve Reis 1.yi yapamadı 2.yolu tercih etti diyebiliriz

• Iraktan gelenleri ırağa Suriye'den gelenleri Suriye'ye yollandıktan sonra Afgan ve Pakileri ülkelerine yollayıp sonra benzer şekilde bulgar yunan ve ermenileride postalamamız lazım. Nüfusun yüzde 30u gider kalanlar felaha ulaşır.

• Bulgar,Yunan,Ermeni hatta Yahudi dediğin insanlar o diğer saydığın etniklere kıyasla bu denli zarar vermemiştir bu ülkeye.Hatta ben münferit bazı tarihsel olaylar hariç diğer etniklerin çok daha zarar verdiğini düşünüyorum.

• Hepsi gitsin aga hiçbirini istemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.