Şimdi Ara

Hepsiburadanın açılmış ekran kartı göndermesi ve Yorumu Onaylamaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
10.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
151 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İade vs konularda ben de bir sorun yaşamadım şuana kadar, amazon kadar güvenirdim normalde. Ama yorumum onların politikalarına uymuyorsa politikaları yanlış ve taraflı demek, yorum tamamen kapansın o zaman.

Bana bunu yaşatmak yerine antistatik yeni bir poşet ve bantla direkt 0 gibi katakulli yapsalar daha rahat ederdim.

@Jhay82 @onatba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup548 -- 1 Mayıs 2022; 19:26:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef, umarim bu tip durumlar için farklı önlemler alınır. Haklisiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yakup548 Y kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız ancak antistatik paket masraflıngelmiş olabilir temsilciye. Ürün iadeside servis kontrolüyle yapılıyor çoğu zaman.
    Satıcı kim bubarada hb kendisi mi?

• Millet keyfi iade yapıyor adam napacak bunları satacak tabi ki

• yakup548 Y kullanıcısına yanıt

yanlış düşündüğüm bir şey yok, beğenmiyorsan iade edebilirsin dedim. kafana takılacaksa eğer iade et gitsin bu kadar düşünmeye gerek yok.

• "belki de kartın çok niş bir problemi var sadece belli bir uygulamada baş gösteriyor ve ben farkedemiycem, iade eden de bunun için iade etti, bunu nereden bilebilirim?"

Hocam niye iade etmek yerine devamlı yorum yazarak rahatlamaya çalışıyorsun iade et bir daha Hepsiburada'yı tercih etme olsun bitsin.

• TiesTorN kullanıcısına yanıt
    İyi de sorun iade etmek değil ki. Arkadaş parasıyla sıfır açılmamış kart almak istiyor ve bu yüzden n11 gibi gittigidiyor gibi sitelerle uğraşmayıp daha fazla verip hepsiburadadan alışveriş yapmış. Sorun hepsiburadanın kalitesini düşürmesinde. Kutunun açılıp açılmayacağını kafasına takmayan insanlar n11 den alsın letgodan alsın ama sıfır açılmamış ürün isteyenler içinde güvenli bir site olsun. Ben hepsiburadayı öyle sanıyordum ama şu saatten sonra n11 den bir farkı kalmadı gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhtiyarKurt -- 3 Mayıs 2022; 0:19:19 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yorumu yayınlamama işi resmen hukuksuzluk, sahtecilik. Bir cezası olması gerekiyor. Bir şekilde el atmaları gerekiyor. Sadece hb değil çoğu online alışveriş sitesi bu şekilde.

• ekran kartı fiyatları düşüşte; iade et gitsin

• EhtiyarKurt kullanıcısına yanıt

n11'in nesi varmış ki? letgo ile n11 kıyaslanamaz ikisinin ne alakası var? letgo'dan 2. el ürün alabilirsin sadece o da satıcının dürüstlüğüne bakar. n11'den bugüne kadar 100 sipariş verdiysem sadece 1 tanesinde sorun yaşamışımdır. satıcı puanına ve yorumlara bakıp seçimini yaparsın, sorun yaşamazsın. yaşadığın zamanlarda da iade edersin olur biter. amma büyütüyorsunuz her şeyi. kanunları kendi lehinize kullanın biraz. internetten aldığınız ürünleri sorgusuz sualsiz 14 gün iade hakkınız yok mu? var. şu anda izlenebilecek en kolay yol bu değil mi? ee o zaman niye hayatı zindan ediyorsunuz kendinize?

• İste bu yuzden herseyi amazondan aliyorum. Oldu ki acik urun gonderdiler iadese falan super kolay

• Çünkü bu yorumlar kısmı ürün hakkındaki yorumlarınızla alakalı.

Kargo geç verildi, paketleme kötüydü, kargo şirketinizi değiştirin, paketi açık geldi vs. yazma yeri değil.

Performansından memnunum/değilim, şu oyunda şu FPS'i verdi, şöyle bir sürücü sorunu yaşadım, ürünü öneririm/önermem yazma yeri.

• Ürünle ilgili yazılmayan tüm yorumların onaylanmamasını aşırı derecede destekliyorum. İyi yapmış onaylamamak ile.

Ürünle ilgili fikrinizi yazın yorum yaparken. Amazon herşeyi yayınladığı gibi yayından da kaldırıyor. Aldığım monitör altında 3500e aldım 2500e düştü yazıklar olsun vs yazmış 1 yıldız vermiş. Yorumu şikayet ettim kaldırıldı.

Bizene kaça aldıysan?
    Bizene kutusu açıldıysa?
    Bizene kargo geç geldiyse?

Kutu açıldı bu ürün satılamaz diye birşey mi var satılacak tabiki. Adam memnun kalmamış iade etmiş.

İadenizi almıyorsa sizi destekleyelim ama bu konunun içeriğinde hepsiburadanın yanlış birşeyini göremedim.

• Benzer olay başıma geldi küçük bir meblağ olsa da hepsiburada yorumu mu onaylamadı. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lPaTRoNl -- 1 Mayıs 2022; 21:15:55 >
  • Ben olsam iade ederim sonuçta sıfır ürün statüsünde alıyorsunuz bariz iade edilmiş ürün çıkıyor, bu tür ürünleri outlet kategorisinde açıkça durumunu ifade ederek satmaları lazım

• Alışveriş sitelerindeki yorumlara pek itibar etmiyorum

• Ürünün kullanılmış veya hatalı gönderilmesini geçtim, olabilir. Ama içinde tek bir küfür ve hakaret bulunmayan yorumu yayınlamamaları en hafif tabiri ile ahlâksızlıktır. Net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Mayıs 2022; 21:49:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • destek için yorum. Bu yeni değil en ufak olumsuz bir şey yazın beğenmiyorlar oldu bitti böyleydi hb.

• Monitör almıştım ben de, güvenlik bandı sağlam olmasına rağmen monitörün her yeri parmak izi doluydu. Başta pek dert etmedim ama üründen de memnun kalmayınca iade etmiştim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • onatba O kullanıcısına yanıt

Servis kontrolü denilen şey çok standart kontroller, yani aslında evde yaptığım şeyler. Hatta çok az bir bozukluğu olan kartı garantiye yollasanız kart sağlam deyip yollayabiliyorlar malesef.

Evet satıcı Hb, o yüzden bir şekilde er geç tatlıya bağlanacak diye ümit ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.