Şimdi Ara

HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
67.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HepsiJet üzerinden kargo bekleyen arkadaşlar, eğer kargo bilgileri sayfasında ürününüz transfer deposunda yazıyorsa uzuncaa bir tatile çıkabilirsiniz, iyi tatiller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VIKINGS kullanıcısına yanıt
    Eskişehir'de şubesi nerede acaba biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: aodabas

Eskişehir'de şubesi nerede acaba biliyor musunuz?
    Merhaba, en son osmangazi mahallesi - kemer sokaktaydı. Basın şehitleri caddesine çok yakın. Ancak şu an kapanmış gözüküyor. Gidip bakmakta fayda var. Eğer açıldıysa yeni şubeyi bilmiyorum malesef

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    Evet aynı yerdeymis teşekkürler

• Hocam benimde kargo kartal şubede gözüküyor. adresini nerden bulabildiniz bende gidip taciz edeceğim. hızlı teslimat seçtim dün sabah teslim edilmesi gereken ürün 2 gündür kartalda bekliyor. şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedanter

Hepsiburada'dan 05.Mayıs da bir bilgisayar aldım. 24 saatte kargoda ve hızlı teslimat dedikleri ürünü...
    Teslim Tarihi ilk önce 08.mayıstı sonra 11.mayıs oldu. sonra 13 mayıs oldu ve bugün 14.mayıs oldu.

Çağrı merkezi kapalı.
    Şubelerin telefonları yok
    Web Canlı desteğe yarım saatten önce bağlanılmıyor
    bağlansan da ya hiç cevap vermiyorlar.. yada sizi arayacağız diyorlar ama ne arayan var ne soran
    hocam kargonuz geldi mi? ben de kafayı yemek üzereyim artık
  • Birdaha hepsiburdayla işim olmaz hepsijetin önünden geçmem böyle duyarsızlık görmedim ben yıllardır hb ile çalışırım çok alışverişim oldu ama böyle değildi uygulamasını bile telefonumdan siliyorum umarım yetkili makamlar bu yazılanları görür güven herşeydir bittimi zaten olayda biter.Hepsi jet neymiş ver kargomu yurtiçinde al kaç kuruşsa parasını günlerce kargo beklemek zorundamıyız biz paramızla rezil oluyoruz.açın şikayetvarıda görün hepsi jet şikayetlerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemal344 -- 4 Haziran 2020; 11:24:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Longfor44

HepsiJet üzerinden kargo bekleyen arkadaşlar, eğer kargo bilgileri sayfasında ürününüz transfer deposunda yazıyorsa uzuncaa bir tatile çıkabilirsiniz, iyi tatiller

eyvah, şimdi endişelenmeye başladım. 14 haziranda sipariş verdim. 18inde elinizde görünüyor. bekleyip göreceğiz. antalyadaki şubelerini bilen var mı gidip kendim alsam da rezil olmasam

• quote:

Orijinalden alıntı: aodabas

Evet aynı yerdeymis teşekkürler

Hocam tam adresi verebilir misiniz? Hepsijet Eskişehir şubesi için, adalarda ikamet ediyorum, gider alırım geldiği zaman..

Kargoya veriliş tarihi 1 temmuz, teslim tarihi 7 temmuz gözüküyor, gider alırım beklemem 7 temmuza kadar.

• 1 günde geldi. adres yanlış dediler aradılar. kapıma kadar getirdiler.

şuanlık memnunuz...HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti 

• Hepsijet ile ilk tecrübem çoook iyi oldu.. Teslim tarihi 7 temmuz ama 1 temmuzda evime getirdiler..

• Bi rezil firmanin mağdurları kervanına beni de yazın. 10 senedir alışveriş yaptığım hepsiburadayi da bi daha kullanmayacam. Bi gün hepsiburada batarsa bilinki bu kargo yüzünden batmıştır.

• Hepsiburadaya üyelik tarihim 2008 ilk alışverişim 2008 son alışverişim Kasım 2020 beyler. Kesinlikle benim için bitmiştir. Kendilerine ait maliyetleri azaltmak, kar elde etmek amacıyla kurulmuş olan HepsiJet tam bir fiyasko. Ayın 7sinde sipariş verdğim ve teslim tarihi 9 olan ürünüm hala gelecek bakalım bekliyoruz inşallah, kısmet... İnternetten alışveriş yaparken artık herkes kargo süresine bakar, aynı gün kargo değilse 2-3 kez düşünür vs hepsijet sağ olsun kendini çok güzel tanıttı. Müşteri temsilcisi de "Biz bazı durumlarda 5gün daha ilave edebiliyoruz teslim süresine" diyerek noktayı koymuştur. Gidin tertemiz GittiGidiyor'u tercih edin. Açıklamada ne yazarsa o şekilde gelir. Trendyol çinlilere geçince acayip bir sisteme döndü, hepsiburada da onların izinden gidiyor.

HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti

• Amazon dan şaşmayın bizim millet de az parayla çok iş yapmaya çalıştıkları için oluyor bunlar ne maaş verirler çalışanlara düzgün nede hak. Amazon un kendi kargosu efsane biraz feyz alsalar keş ke

• Hepsijet Kargo Sorgula adresinden gelen kargolarınızı sorgulayın.Aslında Hepsijet hız bakımından diğer kargolara göre süper

• 21 Temmuz’da Apple Watch SE satın aldım, Kurban Bayramı olmasına rağmen Zonguldak Ereğli’ye Efsane Teslimat yazıyordu. Sırf böyle olduğu için sipariş verdim. Memleketteyim bir de, Pazartesi dönüyorum. 3 gün oldu hala daha ne gelen var ne arayan. 3 gündür her gün arıyorum diyorum ki nerde kargom. Gecikme için üzgünüz yarın dağıtım var dağıtıma çıkacaktır deniyor. Yeter artık ya. Depoya gideyim diyorum yok orda veremiyoruz kargolar torba içinde diyorlar. Çıkıp gitsem 1 saatten önce varamayacağım, büyük ihtimalle bu yüzden getirmiyorlar, yol uzun diye. İade etsem ürünün fiyatı arttı. Bir daha son bu, Hepsiburada uygulamasını siliyorum kargom geldikten sonra.

Efsane Teslimat’a güvenmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle durumlarda genelde Şikayet Var'a yazıyorum ben, Hepsiburada Şikayet Var'a çok dikkat ediyor. Bir sorun olduğunda anında oraya yazın. Geçen bir sorun çıktı siparişimde, Şikayet Var'a yazdım ve 15 dakikaya kalmadan Hepsiburada Genel Müdürlüğünden arandım konu ile ilgili, en azından bana öyle dendi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.