Şimdi Ara

HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
67.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Keisaku

Kargo gelmiyor, hepsiburadayı aradım bugün teslim edilecek diyor evde bekliyorum. Hepsijetten onaylatayım bari çünkü kargoda bir hareket gözükmüyor boşa beklemeyeyim diyorum. Adamlar meşgul çalıyor, hayır sıraya alsa anlarım meşgul çalmak nedir yahu.
    Aynı durumdayım bende. Bugün teslim sözde. Onceden siraya alıyordu ama bugün direkt meşgul e gidiyor telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KashmiriaN kullanıcısına yanıt
    Hb 18.00 a kadar teslim edilecek dedi. Olmazsa ne yapacağım diyorum bizi tekrar arayın diyorlar :) 18.01 de arayacağım kaldı 27 dk

• Keisaku kullanıcısına yanıt
    Bana da geceye kadar dagitim yapılıyor diye bilgi verdi (:

Benim yalan oldu 23 dediler en son aradığımda. Yine de gelmedi sizde durum ne?

• Keisaku kullanıcısına yanıt
    Benden de özür dileyip hepsijet ile iletişime geçip işlemi hızlandırmak için konuşacağını söyledi o kadar... (:

Hikaye ya

• 25 kasımda kargoya verilen ürünüm için hepsijet tahmini teslim tarihi olarak 5 aralık diyor. Sizin ürünlerin Tahmini teslim tarihleri sanırım değişiyor değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 16 Aralıkta (Pazartesi) Defacto'dan aldığım ürün kargo şirketi tarafından alındı. Hepsijet e teslim ettiğini sonradan öğrendim ne yazık ki. 17 Aralık (Salı) teslim tarihi yazıyordu. Bu gün günlerden 22 Aralık (Pazar) Aradan 6 gün geçti ve kargo hareketlerinde gram değişiklik olmadı. 1 kere iletişim formundan, 2 kere de mail hesabımdan mail çektim fakat dönen olmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum açan yok. En sonunda 25 Aralık (Çarşamba) iş gününe kadar kargo hakkında bilgilendirici bir mail almadığım taktirde Tüketici hakem heyetine başvuracağımı söyledim.

Bundan önce farklı bir siteden kitap almıştım ve depolarında kitabın bulunmadığını, para iadesinin 3 iş günü içinde yapılacağını söylemişlerdi. 5 Gün geçtiği halde yapılmadı ve tüketici hakem heyetine başvurdum. Param bir-iki gün içinde hesabıma yattı. Böyle şeylerde aylarca beklemeyin arkadaşlar. Direk başvurun, bırakın onlar uğraşsın sonra. Tüketici olarak haklarımız var!

• 21 kasım da aldığım ürün halen ortada yok Allah belalarını versin.
  • 1 haftadır yazamadığım mail aramadigim numara kalmadı kargomdan haber yok halen. Dün hepsiburada üzerinden market alışverişi yaptım akşam saatlerinde hepsijet istediğim saatte ürünlerimi getirdi ama 2 parca ürün eksikti. Yarin sabah getireceğini söyledi tamam sorun değil dedim. Getiren adamdan da gelmeyen kargom hakkinda yardim istedim. Sağolsun kargo bilgilerini alıp ilgili arkadaşlarla konuşacağını söyledi. Sabah eksik ürünleri getirdi. Benim gelmeyen kargoyu da araştırmış kargo henüz teslim birimine bile ulaşmamış. Ne kendi nede sorduğu görevli nerede olduğunu akibetini bilmiyor (: 12bin tl pesin ürün aldık ksrt ödeme tarihi geldi kartı ödedik urun gelmedi. Böyle rezillik daha once hic yaşamamıştım teşekküler hepsiburada....

• 25 kasımda verdiğim sipariş bugün 26 aralıkta teslim edildi sonunda. Darısı gelmeyenlerin başına

• Dun aldigim urun bugun teslim edildi hepsijet ile cok ilginc

• Hepsijet aldıgım traş köpüklerini bugun teslim etti kargoda 2 aralık diyordu erken geldi adam kapıyı açan olmayınca aradı kimi kargo firmaları onuda yapmıyor geri gidiyor direk iade ediliyor üründe bende aynı problemleri son zamanlarda yurtiçi kargoda yaşıyorum her aldığım iade oluyor evde olduğum halde gelip bulamamış gibi o yüzden bu kargo işi çalışanın işe olan saygısına ve şansınıza bağlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsijet Tekstilkent dağıtım merkezinde görünüyor kargom acaba gidip alabilir miyim şubeden? Telefonla aradım sormak için müzik dinleyip duruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Hepsijet Tekstilkent dağıtım merkezinde görünüyor kargom acaba gidip alabilir miyim şubeden? Telefonla aradım sormak için müzik dinleyip duruyorum.
    Kendim cevaplayayım. Çalıntı kredi kartı riskinden teslim etmiyoruz dedi. Kargomu gördüm ama alamadan geri döndüm

• (22.01.2020)

15 ocakta yaptığım alışverişe bir gün sonrasına teslim sözü vermelerine rağmen hala ulaşıtıramadılar. kargo bilgileri ilk günkü gibi hiç değişmiyor. müşteri hizmetleri etkisiz olmasının yanına iptal işlemini de yapmıyorlar. ürün bana gelmediği için iptal edemezlermiş. Tüketici hakem heyetine ve bankama dolandırıclık olarak durumu izah edip işlem başlattım. süreci çok merak ediyorum. gelişmeler oldukça yazıyı güncelleyeceğim.
  • Gerçekten yapacakları işe tüküreyim. Alt tarafı küçük bir paket getirecekler. Gideyim kendim alayım desem ne numara var ne şube var. Eskişehirde adamların şubesi yok(kalıcı olarak kapatılmış gözüküyor) ama nasılsa akşam 19'da dağıtıma çıktı. 21:49 saat hala bekliyorum, 23:00'e kadar da dağıtım varmış. Hepsiburada ile ilk kez bu kadar saçma bir durum yaşıyorum. Sürat kargo bile daha hızlı. PTT'ye kızardım, maksimum iki günde getirmeye başladılar.

Edit: 0 850 558 0333 numarayı artık arayamıyorum, üst üste arayınca banladılar sanırm arar aramaz meşgule alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 23 Ocak 2020; 21:54:14 >
  • Hepsiburada iade işlemi başlatmayınca bankadan harcama itirazı başvurusunda bulunarak ücretimi iade aldım ben.

• HepsiJet eve uğradık bulamadık diye mesaj atmış. Sabahtan beri evdeyim şaka gibi. Müşteri hizmetlerini aradım salak salak cevaplar verdiler. Bunların Eskişehir'de depoları yok mu ? Gidip kendim alayım.
  • Bazen gecikiyorlar bazen gece verdiğim siparişi sabaha getiriyorlar ilginç.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.