Şimdi Ara

HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
67.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonunuza sms gelmediği sürece olduğunuz bölgede bulunan dağıtım şubesinde değildir :(

Ben öyle sandım gittim şubeye elim boş döndüm
  • FearDive kullanıcısına yanıt
    Manisada nerede hiçbir fikrim yok. İnternetten baktığımda herhangi bir şube bilgisine de ulaşamıyorum 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaCS

Ne dağıtıma çıkartıyorlar ne de gel al servisi var çıldırıyorum. Depoları nerde o bile belli değil 🤷🏻‍♂️
    Benim ürünler geldi hocam,darısı başınıza inşallah.Yalnız admaların hiçbir bildirim ve iletişim sistemleri yok,teslim aldığım ürün hala daha teslim biriminde gözüküyor
  • Tahmini telsim tarihi için ne yazılıydı?

• MustafaaCS kullanıcısına yanıt
    17 yazmışlar
  • Şu an füze atmak istiyorum. Bende de 17 si yazıyor 🤔 Bir dahakine bildireyim de MNG ye falan versinler, gidip evimin karşısından teslim alırım

• HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti

Bide
    Görüşmek üzere.
    Yazıp bırakıyor ya çıldırıyorum 😑

• Yurt içi kargo gibisi yokmuş yalnız. Babam Manisadan kocaeli ye hırkamı yollamıştı, 14 gibi kargoya teslim etti ertesi gün 10 da kapımdaydı...

• hem bidaha hepsiburadayla işim olmaz diye konu açıyorsunuz hemde akabinde beleş kupon olunca alışveriş yapıyordunuz. Hak etmişsiniz başınıza gelenleri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ara çok şikayet var arkadaşlar eskiden hemen sipariş ver bugün kargolayalım sözünde dururlardı artık onu bile yapmıyorlar şikayet siteleri son 3 gündür bu şikayetlerle dolu ürün alacaklar kargo süresini hesaba katsın

• Konuyu yeni gördüm.

Tek bir şey söyleyeceğim: Sizin gibi ağlak, mızmız tiplerin işleri hep ters gider. Tabiat kanunu. Sürekli bir şikayet, sürekli bir yakınma, sürekli bir serzeniş... Eğer kargocu ben olsaydım muhtemelen kalbinizi sağlam kırardım. Emekçi insanlara Allah belasını versin diyen bir tipe müsamaha göstermem.

• HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti

Mutlu son :)))

• 14 ünde sipariş verdim. Teslim tarihi 15 Nisan dı ve halen bekliyorum. Ses de çıkmıyor aradım bekletiyorlar bağlanan da yok.
    Siparişi iptal de edemiyorum.
    HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaCS

Mutlu son :)))
    Teslim Öncesinde sms bilgisi geldi mi ?
  • FearDive kullanıcısına yanıt
    Teslimattan 3 saat önce geldi :/ İşin en tilt edici tarafı arayıp ulaşamıyorsun ya, çıldırmama çelınç

• 15 gündür kargodan da firmadan da ses yok. ne hepsibuarada ne hepsijetten bilgi alamıyorum. Gerçekten rezalet firmalar, bu bana büyük bir ders oldu

HEPSİBURADA ve HEPSİJET rezaleti
  • Transfer merkezine giren çıkmıyor. 5 GÜNDÜR KARGO TRANSFER MERKEZİNDE .
  • Benimde ürünüm şubede bekliyor 4 gündür.
    Dün şubeye gittim, şubedeki herif "ürününüzü buradan veremem illaki evinize adresinize gelecek" diyor.
    Adamların ayağına gitmişim ürünü almak için herif bana vermiyor.

Var mı böyle birşey yoksa herif uğraşmamak için mi böyle yaptı ?
  • Hepsiburada'dan 05.Mayıs da bir bilgisayar aldım. 24 saatte kargoda ve hızlı teslimat dedikleri ürünü...
    Teslim Tarihi ilk önce 08.mayıstı sonra 11.mayıs oldu. sonra 13 mayıs oldu ve bugün 14.mayıs oldu.

Çağrı merkezi kapalı.
    Şubelerin telefonları yok
    Web Canlı desteğe yarım saatten önce bağlanılmıyor
    bağlansan da ya hiç cevap vermiyorlar.. yada sizi arayacağız diyorlar ama ne arayan var ne soran
  • HepsiJET değil HepsiSLOW olmalı. Ekstra para ödedim hızlı teslim etsinler diye. 1 iş günü içinde teslim seçmiştim idefix’ten. 4 işgünü bitti halen kargom ortada yok.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.