Yarbay
20 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 373 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar, elimde eski bir VGA girişli monitör var. Xbox One X cihazımı HDMI to VGA bir dönüştürücü ile birlikte monitöre bağlamak istiyorum. Bu işlemi yaptığımda Xbox'ta bir sorun çıkar mı? Hangi marka dönüştürücü önerirsiniz?
Az önce telefonuma TCELLCLUB adlı bir kişiden 1kb'lık bir dosya geldi. İlk başta Turkcell olduğunu düşündüm ancak Turkcell'in boş bir mesajla sadece bir dosya linki göndermeyeceğini düşündüğüm için şüphelenip mesajı sildim. Diğer forumlara baktığımda başına gelen diğer kişi de dosyayı açmadan silmiş ve virüs vb. olabileceğini söylemişler. Buradan başına gelen varsa bilgilendirebilir mi?
Merhaba. Az önce YouTube'a girmek istediğimde "Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı. Bu sayfa, gelen isteği gönderen kişinin bir robot değil, gerçekten siz olduğunuzu denetlemek içindir." diye bir uyarı aldım. Uyarının üstünde de CAPTCHA doğrulaması istiyor. Bunun neden olduğunu anlamadım. Daha sonra uyarının altında yazan IP adresiyle modemimin IP adresini karşılaştırdığımda uyuşmadığını gördüm. Ayrıca diğer sitelere girdiğimde bir sorun olmazken sadece YouTube'a girmek istediğimde bu uyarı ile karşılaşıyorum. VPN kullanmıyorum. Dün öğle saatlerinde bilgisayarın sesini yükseltmek için FXsound yükledim, ancak işlevsiz olduğunu düşünüp daha programı kurmadan silmiştim. Ondan dolayı olabilir mi diye şüpheleniyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.
Daha bu sabah aklıma takıldı şu bilgisayara bir şifre koyayım diye, gittim şifre koydum. Şimdi açmak istediğimde ise kesinlikle şifreyi hatırlamıyorum. Aklıma gelen tüm şifreleri denedim ama bulamıyorum. Dalgınlığıma geldi yanlış bir harfe bastım herhalde. Bir saattir uğraşıyorum nasıl sıfırlayabileceğimi bulamadım. Format atmak dışında bir çözümü var mıdır acaba?
Selamlar, bir kafa üstü kulaklık arıyorum ve bir arkadaşım Beats Solo 3'ünü satıyor. Almayı düşünürsem piyasa fiyatının bir tık altına verecek. Kullanan varsa deneyimlerini aktarabilir mi?
Xbox cihazımdaki Gamepass aboneliği ile yüklediğim oyunları internetsiz bir yere gittiğimde oynayabilir miyim?
Selamlar. Önümüzdeki ay Vodafone Video Pass almayı düşünüyorum. Video Pass sahibi olan kişiler diğer cihazlara Hotspot yapmaları durumunda Hotspot yapılan cihazda izlenen videolar sahip olunan internet paketinden mi yer, yoksa Video Pass özelliği devreye girip sınırsız kullanılabilir mi?
Bu siteden daha önce herhangi bir ürün alan var mı? Güvenilir midir?https://www.playsports.com.tr/
Selamlar, aranızda bu ayakkabıyı kullanan var mıdır, memnun musunuz?
Asla kabul etmek istemediğim gerçektir, sanki dün gibi geliyor, her sene açar 10-20 bölüm izlerim.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Poco X3 Pro
Operatör
Turkcell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 2.625
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.818
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 706)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.151 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.