Şimdi Ara

Hepsiburada Rayban indirimleri. orjinalliği hakkında bilgim yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
12.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/gunes-gozlugu-c-1120745

beyler orjinallik hakkında fikri olan var mı ? Bu fiyata kimse satmaz ama yinede emin olalım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hb da sahte mal satmaz pek yeterki satıcı kendi olsun.

• satıcı hb değil. orijinallik söz konusuysa dikkat etmenizde fayda var.
  • satıcı hb değil kesin sahte
  • Birtane 3447 alayım diyorum olmadı iade ederim artık

• Ben bilir kişi yorumları ile karar vereceğim almaya

• quote:

Orijinalden alıntı: mixerteam

Ben bilir kişi yorumları ile karar vereceğim almaya
    Gözlükçü arkadaşımın söylediğine göre rayban gözlükleri kimse kafasına göre indirimli veremiyor türkiye genelinde toplu hareket edilerek indirim oluyormuş onada resmi distribütör karar veriyormuş resmi distribütör sitesinde indirim yoksa başka yerde indirimli satılıyorsa o ürün çakmadır diyordu.Çünkü bayiler resmi distribütör sitesinde yazan fiyattan alıp üstüne kar koyup satıyorlarmış başka türlü satışı yokmuş.
  • Kaç kere söylendi bilmiyorum ama yine söyleyeyim: 350TL'nin altında alınan Rayban gözlükler çakmadır. Sokakta Rayban kullananlar genelde 200TL'ye alıyor bu sitedeki gibi, orijinal sandıkları ürünler hep çakma. Öyle bir marka ki, çakmasına bile millet bayıla bayıla 200 lira verebiliyor. Büyük başarı...
  • 189 tl ye aviyatör var.şaka gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Gözlükçü arkadaşımın söylediğine göre rayban gözlükleri kimse kafasına göre indirimli veremiyor türkiye genelinde toplu hareket edilerek indirim oluyormuş onada resmi distribütör karar veriyormuş resmi distribütör sitesinde indirim yoksa başka yerde indirimli satılıyorsa o ürün çakmadır diyordu.Çünkü bayiler resmi distribütör sitesinde yazan fiyattan alıp üstüne kar koyup satıyorlarmış başka türlü satışı yokmuş.

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 2 hafta önce RB3386 modeli için mağaza mağaza dolaşırken bilindik bir markanın şubesindeki satıcı arkadaş benzer durumdan bahsetti. Fiyatı telafuz etti ve "Rayban Türkiye ve diğer bilindik satıcıların mağazalarından bu fiyatın altında tedarik edemezsiniz, etseniz bile nakit ödeme karşılığı faturasız alabilirsiniz o ürünün de garantisi olmaz" dedi. Allem edip kullem edip indirim aldım ama ürünün faturasında ilk telafuz edilen rakam yazıyordu.

Aynı gün içerisinde o kadar mağaza dolaştım Rayban' ın indirim ya da kampanya yapmasına gerek olmadığını gördüm. Adamlar her şekilde o ürünü satıyor. Elimde 3 tane rayban var. Biri 15 yıllık diğeri 9 yıllık. 15 yıllık olanın sadece saplarında deformasyonlar var. Yukarıda bahsettiğim satıcıya sordum sapları sipariş verilerek 120-150TL civarında fiyat karşılığında orjinalleri ile değiştirilebiliyor. Camlar ve çerçeve iyi durumda. 9 yıllık olan ise neredeyse ilk günkü kondisyonunda. Bu gözlükleri çok çok dikkatli kılıflarında filan da kullanmadım. Artık sıkılıp değişiklik olsun diye sonuncuyu aldım.

Neyse özetlersek yukarıda bahsettiğim şartlarda bu adamların 150-200TL ye bu ürünleri vermeleri için hiçbir sebep yok. Ha illa orijinal alınacak diye bir kural yok. Sahte olduğu ortadayken orjinal hayalleri kurmaya da gerek yok.

• Ben gecenlerde aldim. Urun sahte.

• Bu aviatorların kemikli çerçeveli olanı yok mu? 6 sene önce almıştım geçen tatilde kaybettim. Bakıyorum hep incecik çerçeve

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atasunda da çakma sattıkları oluyor.

Bunlar zaten belli tartışmaya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ray ban gözlüğün sahtesini o kadar profesyonelce yapıyorlar ki orijinaliyle ayırt etmek çok zor bence Uzak durun bilinen güvendiğiniz gözlükçüden alın alacaksanız .

• quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

Ben gecenlerde aldim. Urun sahte.
    hangi satıcıdan aldınız CRİSTAL OPTİK veya platinumoptik?
  • Riske girdim bakalım ne çıkıcak.

• Suan Aviator modeli özelleştirme seçeneği ile resmi web sitesinde 670 Tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire_loups -- 29 Temmuz 2018; 0:8:34 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.