Şimdi Ara

Bimeks Bana Kaça Olur? - Mağazada Etiket Dışı İndirim !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
19.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimeks Bana Kaça Olur? - Mağazada Etiket Dışı İndirim !

Bimeks bazi magazalarinda ozellikle son 3 aydir urunler yok denilecek kadar azaldi, hatta gittiğim Mall Of İstanbul mağazasında 4 bilgisayar anca gordum. (Onlarda dandik)
    Teshir kasli pcler ucmus bazi tvlerde sokulmus raflarda bos kutular ivir zivir hep.

Teşhir Tv ve bilgisayarlarinda kafadan 300 TL dusuyorlar o yuzden bos magazalarda yada urunleri az olan magazalarda son fiyatini sorun. Turuncu etiketlilerde indirim yapmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 25 Ocak 2017; 12:17:8 >

• Teknosa kadar olmasada piyasanın altına çok ürün verdi. Ben çamaşır makinesi kulaklık klavye gibi bir çok ürün aldım. Ama görünen o ki batıcaklar. Aynı bu durumun benzerine düşmeden önce halka açılmışlardı ve milletin parasını toplayarak kar ettiler. Sonra hisseleri hiç edip millete tuzak kurarak hisseleri geri alıma başladılar. Hiçlikten para kazandılar. Ama öyle başkasının emeğini yiyen kendine gelemez. Batmaya mahkumdular ve batıyorlar.
  • en son kredi aldı diye duydum bankalardan
  • Geçen İzmit real'deki bimeks'e gittim fındık ceviz kıracağı satıyorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyi hakkettiler.Zamanında ucuza aldıkları ürünleri %500-600 karla satıyorlardı.Gecen bir mağazasına uğradım kulakliklarina baktım hepsi aliexpresste satılan en dandik kulakliklardandi tanesine 40 tl fiyat bicmisler.Hd Ready televizyonu 2000 tlden satiyorlar 2017 yılında

• hocam , örnek fiyat verseydin ona göre hareket ederdik . bu adamlar yıllardır kazık atma kültürüyle buralara geldiler, giderken neden atmasınlar? 100 liralık malı 500 liradan satıyorlardır, 200e düşürmeleri bile yeterli değildir, misal veriyorum ...
  • En yakın zamanda batmaları dileğiyle
  • Herkes beter olsunlar diyorda, olan yine millete oluyor arkadaşlar. İyi kötü rekabete katkı sağlıyor bu adamlar, büyük firmalar piyasadan bir bir ya kaçıyor ya batıyor görmüyor musunuz? Sonra millet kan emicilerin kucağına düşünce nasıl bu hale geldik demeyin.
  • teknosad oyuncak çocuk elbisesi satıyo,tabiki kazık fiyatlarla beter olsunlar .çok kazıklarını yedik

• bimeks den çılgın indirimler bekliyopruz stokları boşaltsınlar gari
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Herkes beter olsunlar diyorda, olan yine millete oluyor arkadaşlar. İyi kötü rekabete katkı sağlıyor bu adamlar, büyük firmalar piyasadan bir bir ya kaçıyor ya batıyor görmüyor musunuz? Sonra millet kan emicilerin kucağına düşünce nasıl bu hale geldik demeyin.

bunlar zaten kan emici.

o kadar parayı nerden bulduda gitti darty i elektroworldü satın aldı. vatanda bunların peşinden gidiyor. 2 senedir iyi düdüklediler milleti.
  • Bi Teknosa değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batsınlar kimin umrunda amazon devam...

kac milyar ceza yediler zarar ettiler hala millete kitleme derdindeler

• cemilture kullanıcısına yanıt
    İnternet alışverişi olduğu sürece rekabet olur.

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Battılar hocam kapanıyor zaten 3-4 aydır maaş bile veremiyorlar.

• Google Translate mi kullandın? Anlayan varsa tashih yapsın lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Google Translate mi kullandın? Anlayan varsa tashih yapsın lütfen.

Yani diyor ki ürünü alırken en son kaça olur diye sorun pazardan mal alır gibi diyor.

• 12000 liralık televizyonu 3500 e aldım, haklarını yiyemem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: murmuro

12000 liralık televizyonu 3500 e aldım, haklarını yiyemem :)

Link?

• Hotpoint çamasır kurutma makinesi bakıyorum, hb de 1899 n11 de 1899, gg de 1899 bimekste teşhşri 1899...

n11 de çek, ve 75 bonus var..

bu kadarda kazık olınmaz.. teşhiri bile piyasa fiyatı ile aynı satıyor..

bide 3 yıl garanti vermmez ürüne...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.