Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
26.230
Cevap
82
Favori
609.447
Tıklama
Giriş
    709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

Odd Mage yapıcam ama Blazecaller mı dustlasam Astromancer mı karar veremiyorum...
    Astromancer tabii ki. Sebebi big spell mage destesine de girmesi ve nisanda Blazecaller giderken Astromancerın kalması.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

Odd Mage yapıcam ama Blazecaller mı dustlasam Astromancer mı karar veremiyorum...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightful -- 12 Aralık 2018; 18:50:8 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: tolgay007

Bir set standarttan kalktiginda o kartlar dust olarak veriliyor mu? Yoksa wild oynamayanlar icin para bosa mi gitmis oluyor
    kalktığında tam dust veriyor
    |
    |

Kart üzerinde oynama yapılırsa yada direk wilda geçerse bir süre tam dust verir 2 yıl geçtikten sonra wilda geçince tam dust vermez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tolgay007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://twitter.com/deathstav3/status/1072939960607617025?s=21

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Bir set standarttan kalktiginda o kartlar dust olarak veriliyor mu? Yoksa wild oynamayanlar icin para bosa mi gitmis oluyor
    Wild oynamayanlar için her sene nisan ayında 3 paket wilda geçince bunların dustları verilmez ama sen dustlarsın normal kart dustlamış gibi olur mesela bir legendaryden 400 dust alırsın gibi. Bunun dışında arada bir bazı kartlara nerf gelince bu kartları dustladığın takdirde tam dust karşılığını verir.

Ben nisanda unutursam dedim mesela iste dustlamayi ne olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Nightful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    832 Mesaj
    quote:

Ben nisanda unutursam dedim mesela iste dustlamayi ne olur
    Unutmayla alakalı bir şey yok.
    Classic set harici diğerlerinin ömrü 2 sene. Her set 2 senenin sonunda wild a geçer. Kartlar sende kalmaya devam eder ama stanartta kullanamazın. Dilersen de normalde olduğu gibi 1/4 değerinde dustlardın. Eğer wild a geçmee de bu şekilde dustlayacaksın zaten.

Bu konuda tek istisna, Blizzard eğer Wild a geçme zamanı gelmeden önce bir kartı Wild a geçilirse o zaman sana full dust değerine bozma hakkı verir. İşte bu durumda bir süre sınırlaması var ve bunu kaçırmaman lazım.
    Şu anda böyle bir durum yok zaten olursa oyuna girdiğinde bunu gösteren bir uyarı görürsün burada da mutlaka yazan olur.
    HearthStone, Battle.net : Sivridis#2857

https://www.flickr.com/photos/65316244@N06/
    Arcam irDAC - Schiit Lyr / Emotiva Mini X-A100 - Hifiman HE500
    Sony A7 II- Lens Turbo II - Canon FD 50mm f1.4, Canon FD 24mm. f2.8, Zeiss 35mm f2.8, Samyang 80mm f1.4
  • Yarbay
    3857 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Unutmayla alakalı bir şey yok.
    Classic set harici diğerlerinin ömrü 2 sene. Her set 2 senenin sonunda wild a geçer. Kartlar sende kalmaya devam eder ama stanartta kullanamazın. Dilersen de normalde olduğu gibi 1/4 değerinde dustlardın. Eğer wild a geçmee de bu şekilde dustlayacaksın zaten.

Bu konuda tek istisna, Blizzard eğer Wild a geçme zamanı gelmeden önce bir kartı Wild a geçilirse o zaman sana full dust değerine bozma hakkı verir. İşte bu durumda bir süre sınırlaması var ve bunu kaçırmaman lazım.
    Şu anda böyle bir durum yok zaten olursa oyuna girdiğinde bunu gösteren bir uyarı görürsün burada da mutlaka yazan olur.

Alıntıları Göster
    Tamamdır, teşekkürler
    |
    |

• Yüzbaşı
    369 Mesaj
    Oyuna başlayalı 1 ay kadar oldu f2p oynuyorum. Deste artık iş görmemeye başladı. İyi bir deste en az 4 5k dust istiyordu. Budget deckler hariç tabii. Ben de gittim paketlerden çıkan 2 altın epic işe yaramaz kartı ve. Bolvar ve onyxia kartlarını dusta çevirdim gittim whizbang craftladım. Şu an çok mutluyum 5 te 5 gidiyorum. Dragon warrior mu istersin odd mage mi istersin zuljinli spell hunter mı istersin hepsiyle oynattı sağolsun. Kısacası 1600 dustlik whizbang sayesinde 15 20bin dust vermekten kurtuldum .

İlk çıktığı gün golden craftladım şimdi tek oyun kaynağım odd paladin yap en ucuz tier 1 deste bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    smalhero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    DaMaGe#21380
    PaMiRaZ#2242
  • Yarbay
    3243 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

rumble run ödül var mı yoksa öylesine oynayak diye mi yapmışlar?
    Kart arkalığı veriyorlar.

kart arkalığı mı peah!
    |
    |
    SenJi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    DaMaGe#21380
    PaMiRaZ#2242
  • Binbaşı
    1290 Mesaj
    Yeni exp geldi ama abartmadan söylüyorum hala 10 maçın 8’inde odd paladin geliyor, sıkıntı yok gelsin beleş rank kasıyoruz rank 4’den 1’e kadar en az 8-9 tane odd paly gelmiştir hiçbirine yenilmedim, hayır iyi felanda değil niye oynuyorlar onu anlamıyorum.O kadar yeni kart gelmiş, biraz farklı yaratıcı decklerle yüzleşmek istiyor insan, böle çok zevksiz geçiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 15 Aralık 2018; 12:53:18 >
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Yeni exp geldi ama abartmadan söylüyorum hala 10 maçın 8’inde odd paladin geliyor, sıkıntı yok gelsin beleş rank kasıyoruz rank 4’den 1’e kadar en az 8-9 tane odd paly gelmiştir hiçbirine yenilmedim, hayır iyi felanda değil niye oynuyorlar onu anlamıyorum.O kadar yeni kart gelmiş, biraz farklı yaratıcı decklerle yüzleşmek istiyor insan, böle çok zevksiz geçiyor...
    Aynen öyle. İşin kötüsü odd paladin , odd rogue , even warlock vs bunları nisandaki yeni yılda da görücez şuan counterlayacak seçenek çok umarım o zaman da çok olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Felurian

Odd paly tier 1 deck , kötü değil yani. Şahsen ben de counter amaçlı warrior girip free rank kasıyorum ama onda bile her tur boardı temizlemek gerekiyor o yönden çok sıkıntılı bir deck.
    |
    |
    # Class: Priest
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (1) Holy Smite
    # 2x (1) Power Word: Shield
    # 2x (2) Mind Blast
    # 1x (2) Radiant Elemental
    # 2x (2) Shadow Visions
    # 2x (2) Spirit Lash
    # 1x (3) Shadow Word: Death
    # 2x (3) Vivid Nightmare
    # 2x (4) Eternal Servitude
    # 2x (4) Mass Dispel
    # 2x (5) Mass Hysteria
    # 1x (5) Zilliax
    # 2x (6) Shadow Essence
    # 2x (7) Lesser Diamond Spellstone
    # 1x (7) Prophet Velen
    # 2x (7) Psychic Scream
    # 1x (8) Shadowreaper Anduin
    # 1x (9) Malygos
    #
    AAECAa0GBgm0A9MK2MECkNMCoIADDJcCoQTlBNYK0cEC5cwCtM4C8M8C6NAC4+kCgvcCl4cDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

bu deckle 2 günde rank 5 den legend oldum.43 win 22 lose almışım.yüzde 66 gösteriyor hsreplayde.
    100 dmgle druid avladım.
    tam bir kontrol bende decki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 16 Aralık 2018; 21:19:2 >
    |
    |

Reklamlar
bankalar.org
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.