Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Secret hunter zuljinsiz oynuyorum bildiğimiz geçen senenin secret hunterı revenge of wild ve 3 damage overkill olan kart dışında yenilik yok deckte. Zaten spell hunter oldugu için shaw subject9 a da gerek yok, Weapon kullandıgım için.rexxar witchwooddan beri en iyi iş gören hero kartı bence. Kobolds ve lich king zamanı o kadar iyi değildi. Rush lifesteal ve başka beastler eklendiğinden listeye daha da güçlendi olmazsa olmazı oldu hunterın. Rexxar ve weapon nisan ayı zamanı wilda geçicek.

Secret hunter zamanla azalır deathrattle hunter gelir big minion hunter gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende öyle düşünüyorum şu an oynanan epic ve legendary kartlarından yüzde 20si anca kalıcak metada.

Şu an hangi decki yapsan yer bir durum var.

• 3-4 ay sonra tüm HSyi mahveden 3 illet expansion gidiyor.Eski oldukları ve çok güçlü kartları barındırdıkları için yeni gelen oyuncuları oyundan zevk almaz hale getiren bir durum oluşturdu eski expansionların etkisi.Bende witchwood ile başlamıştım rastakhana kadar adam akıllı deste yapıpıda rankedda keyif bile alamadımB.Bunda3-4 ay sonra HS ciddi bir yükseliş yaşıcak eminim bir çok yeni oyuncu başlayıp bırakmak yerine oyuna devam edicek.Dengeli ve güzel zamanlar bizi bekliyor.

Bu arada artifact inanılmaz kötü bir oyun olmuş.Oynaması sıkıcı, izlemesi sıkıcı.Ve tamamen paralı.Başta ciddi ciddi Artifactin çok başarılı bir oyun olacağını düşünmüştüm.Yanılmışım. HS 3-4 ay sonra raven yılı bitimiyle yeniden doğucak bunla birlikte artifacti unutturucak çiviyi çakacağını düşünüyorum.

Bu arada yeni başlayan arkadaşlara önerim witchwood ve sonrası packlere yönelmeniz.

Bu arada oyundaki legendary çıkma aralığı 60 packte 3.Golden çıkarsa 60ta 4 oluyor.Genel ortalama bu arkadaşlar.En kötü 60ta 2 oluyor.

• toplam goldla 78 rastakhan packi açtım.
    5 legendary ilk 40 packte çıktı.geri kalan 38 pack çöp.
    golden jan'alai dışında mutlu eden kart yok.
  • O değilde bu Shudderwock ne zaman gidecek Nisan'da gitmiyor sanırsam değil mi? Bu aptal kart yüzünden oyundan soğudum neredeyse.
  • akino A kullanıcısına yanıt
    shudderwock witchwoodla gelmişti.2020 nisana kadar bizimle.
    nisanda gidecek olanlar lich kingin verdiği hero kartları.koboldsla gelen hero weaponları ve ungorodan hero questleri(devilsaur.egg.sunkeeper tarim.lyra thesunshard.) bir çok işe yarar kart.
    en çok sevdiğim carnivorous cube tarihe karışacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

shudderwock witchwoodla gelmişti.2020 nisana kadar bizimle.
    nisanda gidecek olanlar lich kingin verdiği hero kartları.koboldsla gelen hero weaponları ve ungorodan hero questleri(devilsaur.egg.sunkeeper tarim.lyra thesunshard.) bir çok işe yarar kart.
    en çok sevdiğim carnivorous cube tarihe karışacak.
    Doğru ya daha bir sene daha bu shudderwock'a katlanacağız artık. En azından Hadronoxtan kurtulacağız bu da sevindirici :D
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:18:51 >
  • Benim sunu oynamadan gecme sansim yok mu? Oyuna yeni basladim zateb oyle kartlarim yok ki?

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Benim sunu oynamadan gecme sansim yok mu? Oyuna yeni basladim zateb oyle kartlarim yok ki?

Malesef hocam.Bu packten çıkan kartların hepsini doldurup iki maçta oynayabildiğinizi oynamak lazım kamikaze stili.Gerçi verdiği goldun anlamı kalmıyor.Sanırın amaçlarıda bu.Bedeva 3 pack yerine parasını veriyor tabi aldıktan sonra.

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

mage ilk zevkliydi sonra baydı.hep aynı model ilerliyor secretları bul hero powerlaminionları temizle minion yoksa kafaya at vs jaalai bul ve oyunun sonu yen yenil

karma deckinde baya eğlendim.lesser diamondla velen otk gibi deckler oynuyordum kendim yaptım tek tek kartlarını işe yaramayan kartları çıkardım son hali bu.control decklerini yenmek çok zevkli aggrolarda biraz kötü 5-6 mana beklemek zorundayız.özellikle kingsbane rogue her maçta yenildi.minion ele veriyor tekrar ele veriyor derken yeniyor.ama dikkatli oynayınca çoğu büyük minion deckleri ya da control decklerini altediyor.
    https://hsreplay.net/replay/nr2WDZRHyEcw2TwXJoVuph hakkar priestı yendiği maç.https://hsreplay.net/replay/oDisT5Zt5gWYioBmXQkFKj shirvallah the tiger ve galvadonlu paladini yendiği maç.

sakat decki daha önce benzerini geçtiğimiz expansion görmüştüm oynuyordum arada bu sefer 4-5 kart çıkardım yenilerini ekledim.hem aggrolara hem kontrollere çok iyi gidiyor.bu da baya eğlenceli.hunterı baya üzüyor.mass hysteria favorim.
    https://hsreplay.net/replay/FDxP8LoDPPos6AFWJssmcY hakkar priestı yendiği maç.https://hsreplay.net/replay/VWByb3c9SR4rfHTtWP4wAo minion hunterı yendiği maç.https://hsreplay.net/replay/Vjh8PbCFfcedpvxBAvypHm secret hunterı yendiği maç

elinde kartları olup yapmak isteyenler yapıp oynayabilir.özellikle kart dustlayıp yapmasını tavsiye etmem.deckleri kendim 4 expansiondaki aklımda kalan kartlardan oluşturdum hearthpwn veya hsreplayden kopyalamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 7 Aralık 2018; 22:10:23 >

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Bu sezon erken legend oldum.
    Rank 2den Legenda 7-0 skorla tamamen eski tip taunt druidi kullandım. 3 Odd Paladin , 2 Spell Hunter , 1 Odd Rogue ve 1 Taunt Druid ile karşılaştım.
    Rank 2ye çıkana kadar da çoğunlukla oynadığım desteleri paylaşıyorum.
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Overkill mekaniği nasıl çalışıyor?
  • Arena'da 6 wine 75 gold ve bir rare kart aldım, o çabaya değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Overkill mekaniği nasıl çalışıyor?
    Örnekle özetleyeyim. Karşıda 5-2 bir minion var ve elinde de hunter'ın 5 manalık 3 damage vuran overkill ile 5/5 devilsaur çıkartan kartı olsun. Vuracağın 3 damage karşıda ki minion'u gereğinden az damage ile öldüreceğinden overkill çalışır. Atıyorum 5-3 bir minionu öldürseydin çalışmayacaktı. Olay bu.
  • Odd Mage yapıcam ama Blazecaller mı dustlasam Astromancer mı karar veremiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

Odd Mage yapıcam ama Blazecaller mı dustlasam Astromancer mı karar veremiyorum...
    Astromancer tabii ki. Sebebi big spell mage destesine de girmesi ve nisanda Blazecaller giderken Astromancerın kalması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

Odd Mage yapıcam ama Blazecaller mı dustlasam Astromancer mı karar veremiyorum...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightful -- 12 Aralık 2018; 18:50:8 >
  • Bir set standarttan kalktiginda o kartlar dust olarak veriliyor mu? Yoksa wild oynamayanlar icin para bosa mi gitmis oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Bir set standarttan kalktiginda o kartlar dust olarak veriliyor mu? Yoksa wild oynamayanlar icin para bosa mi gitmis oluyor
    kalktığında tam dust veriyor
  • 
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.