Şimdi Ara

HDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
8.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
156 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mardin’in Midyat ilçesinde HDP’li 3 belediye meclis üyesi partilerinden istifa ederek AK Parti’ye geçti. Meclis Üyesi Havva Balcı Akgül, HDP’de aradıklarını bulamadıkları için istifa ettiklerini söyledi.

https://www.cnnturk.com/turkiye/hdpde-istifa-eden-3-belediye-meclis-uyesi-ak-partiye-gecti?page=1

akp hdp ittifakı güçleniyor mu dersiniz?

• Treth kullanıcısına yanıt
    Treth demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Doğuda CHP yok. Ya HDP var ya Hüdapar var yada AKP var.

Çok şaşırtıcı değil. Kürtlerin Sağ görüşlüsü ya AKP ye ya Hüdapar'a oy verir. Sol görüşlüsü sempatizanı HDP der başka bir şey demez.

Buradan AKP HDP iş birliği algısı kasacak adama ekmek çıkmaz zaten işi bilen herkes bu durumu biliyor.

İş birliği görmek isteyen Batıya İstanbul'a baksın. Orada CHP HDP kol kola halay çekiyor şu an :)

Treth kullanıcısına yanıt
    Treth demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Ee yani ?

Öcalan'ın kardeşinin TV ye çıktığını biliyorum zaten bu tam olarak neyi kanıtlıyor.

Bu AKP için değil CHP için kötü.. Düşünsene bu adamın abisi PKK nın fikir babası hapiste AKP A derse açıklama yapıp A diyor AKP B derse ertesi gün açıklama yapıp B diyor. Tamamen hükümetin elinde istedikleri gibi yönlendiriyorlar.

Sizde gelip diyorsunuz ki AKP ile PKK kol kola hülooo...  

Birde bu işin diğer tarafı var. Bu elemanın TV ye çıkarıldığı seçim Bese Hozat ile Duran kalkan açık açık CHP için Batıda oy istediler o zamanda CHP ile PKK iş birliği yapiyiii hüloooo diye bağırdın mı buralarda hiç sanmıyorum   Hatta bazı CHP liler dedi ki bizi bağlamaz biz demedik ya oy isteyin CHP ye diye bu kadar yani pişkinlik :)

Bak vatanına ihanet etmek istemeyen bir vatandaş olarak düşünüyorum seni ve sana şunu söylüyorum. Bunlardan bir tanesi hapiste devletin elinde ve devletin köpeği olmuş durumda.

Diğeri dağda özgür PKK nın şu anki lideri ve çözüm sürecinde senin devletinin subayını sırtından vurduran kişi.

Eğer PKK'nın şu anki durumunu bilmiyorsan Duran KALKAN'ın Abdullah ÖCALAN'ın talimatlarına Türkiyenin köpeği olmuş diye uymadığını ve tamamen görüş ayrılığına düşmüş olduklarını bilmiyorsan o resmi bana atmamalısın.

Sen yine hobi olarak çoluk çocuğa at. Bana atma bende işe yaramaz bu basit yöntemler.

Alıntıları Göster
    Öcalan'ın kardeşinin TV'ye çıkmasının olayını tam kavrayamadin sanırım.

Olay, Öcalan'ın kardeşinin görüş belirtmesi değil,kırmızı bültenle aradığın adamı devletin resmi kanalında adamı bulup röportaj yaptırmak.kameraman ve spiker adamın ayağına gidiyor yeri biliniyor yani.sayin CB kırmızı bültenle arandığını bilmiyordum diyor.diyelimki CB bilmiyor.icisleri bakanın damı bilmiyor? İçişleri bakanin bilmiyorda MİT demi bilmiyor?
  • vay vay vay hdp liler malum partinin içine doluşmuşlar mevkileri kapmışlar vay vay vay kimler kimlerle vay vay HDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti HDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti 

• Ceğape ceğape ceğape ceğape ceğape

Ararlarsa 5 adet ceğape yerleştirdim mesaja pardon 6 adet oldu troller bu kelimeleri bulamazlarsa üzülmesinler diye bırakıyorum şuraya.

• HDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti
  • Koalisyonu açıklayın da rahatlayın be reis

• şu yeşil şeyler neredeHDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti 

• tabanlari ayni oldugu icin sikinti yok. orada zaten akp ile hdpliler akraba. kardesin teki akpde digeri hdpde.

• Doğuda CHP yok. Ya HDP var ya Hüdapar var yada AKP var.

Çok şaşırtıcı değil. Kürtlerin Sağ görüşlüsü ya AKP ye ya Hüdapar'a oy verir. Sol görüşlüsü sempatizanı HDP der başka bir şey demez.

Buradan AKP HDP iş birliği algısı kasacak adama ekmek çıkmaz zaten işi bilen herkes bu durumu biliyor.

İş birliği görmek isteyen Batıya İstanbul'a baksın. Orada CHP HDP kol kola halay çekiyor şu an :)

• vay vay vay seçimde bebek katili pkk elebaşı apo ve kardeşi ile kol kolaydılar, şimdi de hdp ile kol kola geziyorlar vay vay vay NEREDEN NEREYE HDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti HDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti 

• Kimleeeeeeeeeer kimlerlee

• quote:

• quote:

Empati yapıyorum

Bu adamlar CHP ye gecseydi neler olurdu neler bilemiyorum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Alıntıları Göster

Ee yani ?

Öcalan'ın kardeşinin TV ye çıktığını biliyorum zaten bu tam olarak neyi kanıtlıyor.

Bu AKP için değil CHP için kötü.. Düşünsene bu adamın abisi PKK nın fikir babası hapiste AKP A derse açıklama yapıp A diyor AKP B derse ertesi gün açıklama yapıp B diyor. Tamamen hükümetin elinde istedikleri gibi yönlendiriyorlar.

Birde bu işin diğer tarafı var. Bu elemanın TV ye çıkarıldığı seçim Bese Hozat ile Duran kalkan açık açık CHP için Batıda oy istediler o zamanda CHP ile PKK iş birliği yapiyiii hüloooo diye bağırdın mı buralarda hiç sanmıyorum   Hatta bazı CHP liler dedi ki bizi bağlamaz biz demedik ya oy isteyin CHP ye diye bu kadar yani pişkinlik :)

Bak vatanına ihanet etmek istemeyen bir vatandaş olarak düşünüyorum seni ve sana şunu söylüyorum. Bunlardan bir tanesi hapiste devletin elinde ve devletin köpeği olmuş durumda.

Diğeri dağda özgür PKK nın şu anki lideri ve çözüm sürecinde senin devletinin subayını sırtından vurduran kişi.

Eğer PKK'nın şu anki durumunu bilmiyorsan Duran KALKAN'ın Abdullah ÖCALAN'ın talimatlarına Türkiyenin köpeği olmuş diye uymadığını ve tamamen görüş ayrılığına düşmüş olduklarını bilmiyorsan o resmi bana atmamalısın.

Sen yine hobi olarak çoluk çocuğa at. Bana atma bende işe yaramaz bu basit yöntemler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 18 Haziran 2020; 21:55:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazaman

Empati yapıyorum

Bu adamlar CHP ye gecseydi neler olurdu neler bilemiyorum yani.

Alıntıları Göster

Mümkün değil ki söylediğin şey batı da bir belediyenin olsa mümkünde doğuda zor.

• quote:

Ee yani ?

Alıntıları Göster

Olay, Öcalan'ın kardeşinin görüş belirtmesi değil,kırmızı bültenle aradığın adamı devletin resmi kanalında adamı bulup röportaj yaptırmak.kameraman ve spiker adamın ayağına gidiyor yeri biliniyor yani.sayin CB kırmızı bültenle arandığını bilmiyordum diyor.diyelimki CB bilmiyor.icisleri bakanın damı bilmiyor? İçişleri bakanin bilmiyorda MİT demi bilmiyor?
  • quote:

Mümkün değil ki söylediğin şey batı da bir belediyenin olsa mümkünde doğuda zor.

Alıntıları Göster
    Doğudaki hdpli ile batıdaki hdpli arasında farkmi var? Doğudaki hdpli nin cinsi yada ırkı nedir?
  • quote:

Alıntıları Göster

Bilmez olurlar mı ya. İstedikleri zaman bir adamı çat diye bulup anında alıyorlar. Benim merak ettiğim durum şu bu adamın kırmızı bültenle aranması için birinin suç ile ilgili başvuru yapmış olması lazım onu yapan biz miyim başkası mı?

Benimde merak ettiğim bu.

Onun dışında şu anda Abdullah ÖCALAN devletin elindedir. PKK nın Duran KALKAN tarafında olmayan militan ve sempatizanlarını kontrol etmek için bu adam en iyi biçimde kullanılmalıdır.

Her zaman söylerim olağan dışı zamanlar olağan dışı önlemler gerektirir.

• quote:

Mükemmel bir aneliz. Doğudaki şeyhler, ağalar Çav Bella'yla coşturuyor ortamlarını.

• quote:

Doğudaki hdpli ile batıdaki hdpli arasında farkmi var? Doğudaki hdpli nin cinsi yada ırkı nedir?

Alıntıları Göster

Görüş farkları var. Doğuda ki Kürt seçmen sağ veya sol görüşlü olabilir ılımlı olabilir veya fanatik olabilir. Kürt seçmeni tek bir blok olarak düşünen kişinin siyasete hiç bulaşmaması gerekir bana göre.

Batıda ki Kürt seçmen ile Doğuda ki Kürt seçmenin ayrıca devlete ve CHP ye bakışlarında da fark vardır. Doğuda ki Kemalist zihniyetin elinden çok çekmiştir ve devletine düşmanlaşmıştır. Ölse CHP ye oy vermez.

Sağ görüşlü ise Hüdapar yada AKP Sol görüşlü ise HDP ye oy verir veya varsa bağımsıza oy verir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.