Şimdi Ara

HDP’de istifa eden 3 belediye meclis üyesi AK Parti’ye geçti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
8.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
156 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP geçseler dünyayı yıkarlardı ak çomarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 19 Haziran 2020; 17:18:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt

Doğudaki hdp ve aklı çalışan akp seçmeni cb seçimlerinde chp ye mutlaka erdoğanın rakibine oy verecek akp tarafındaydım ama çok şükür oy vermem nasip olmadı.

• hani hdpliler teröristti?? akape terörist sever bir parti mi şimdi?? militanları partiye almışlar resmen..

Yanılıyorsunuz doğudaki sağ görüşlü seçmen eğitimli veya zengin kişilerdir bu akpnin yaptıklarından sonra mutlaka chp ye oy verecektir tıpkı benim gibi.

• zaten bunlari davulla zurnala memlekete sokan kim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimler kimlerle beraberrr
    https://www.youtube.com/watch?v=TLMAj2P8B5o&feature=youtu.be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Galip Bey

Mükemmel bir aneliz. Doğudaki şeyhler, ağalar Çav Bella'yla coşturuyor ortamlarını.

Alıntıları Göster

Bu ne saçma cevap doğudaki seçmen HDP'ye PKK'ya yardım ve yataklık etsin diye mi oy veriyor? sor bakalım neden oy veriyormuş AKP'ye hala at gözlüğüyle baktığınız için CHP doğuda yok bu kafayla da sittin sene olamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subaortik -- 19 Haziran 2020; 23:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subaortik

Bu ne saçma cevap doğudaki seçmen HDP'ye PKK'ya yardım ve yataklık etsin diye mi oy veriyor? sor bakalım neden oy veriyormuş AKP'ye hala at gözlüğüyle baktığınız için CHP doğuda yok bu kafayla da sittin sene olamayacak.

Alıntıları Göster

Neden veriyor?

• quote:

Neden veriyor?

Alıntıları Göster

bilmem sor bakalım neden veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: subaortik

bilmem sor bakalım neden veriyor?

Alıntıları Göster

Siz biliyormuşsunuz ya size soruyorum işte.

• quote:

Siz biliyormuşsunuz ya size soruyorum işte.

Alıntıları Göster

Nemünasebet doğuda yaşayanların benden daha iyi izah edeceğine eminim hem biraz da onlara kulak vermiş olursunuz fena mı olur?

• Hdp ye laf edenler şimdide akpye laf etsinlerde görim.zamanında kol kola gezdiğiniz adamlara terörist diyip sonra partinize aldınız.sanki hiçbirşey olmamış gibi normalmış gibi yaşıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Are you aga -- 20 Haziran 2020; 9:17:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırsam şimdi anladım vaktinde neden Mhp’nin parti değiştiren vekillerle ilgili tasarısını geri çevirdiğini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ce ha pe bunu yapsa idi vatan haini, fetöcü vb.olmus , troller yoğun mesaiye baslamisti.

• CHPKK len. CHP terötist destekçisi İP de fetöcü len. İmamoğlu PKK lı len HDP ye yanlıyo len CHPKK HDPKK koalisyonu açıkça belli açıklayın da kurtulun leeeen  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 20 Haziran 2020; 14:12:30 >
  • Hdpnin var olmasını sağlayan parti akpdir. Bakmayın yaşanan tiyatroya. Her şey danışıklı dövüş.

Teroristin görevi cıkıp tv ye akepeye oy istemekmi .d Aklıma yine o söz geldi: Diyarbakır ortadogu projesinin yükselen yıldızı olabilir.

• Adamlar HDP seçmeni bile kendi kafalarına göre ayırmışlar  

Yani doğudaki HDP'l, üye AKP'ye geçerse sorun yok, batıdaki HDP'li başka partiye oy verince kol kola!

İşin ilginç yanı resmi kayıtlı partili üyeler ile partiyle resmi bağı olmayan seçmeni değerlendirmek çok başka bir kafa.

Hani batı şehirlerindeki üyeler X partiye doğudakiler Y partiye geçer, gene eh kıyaslama yapabilirsin  

Elma armutu geçtim, adamlar patlıcan-kavun kıyaslaması yapmışlar. Birde patlıcanları alt kategoride erik-kiraz diye ayırmışlar  

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.