Binbaşı
26 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar aşağıdaki program için yorum alabilirmiyim. Programın sahibi hakkında şu bilgiler var fakat program bana çok saçma geldi;

Ulusal hakemmiş. Milli takımın başında çalışmış, Federasyon’da, Merkez Hakem Kurulu’nda, eğitim biriminde yılarca görev yapmıştır. Antrenörlük kurslarında eğitmenlik yaparak 1500 üzerinde 1. 2. ve 3. kademe dallarında açılan antrenör kurslarında görev almış. Yayınlanmış vücut geliştirme ve bilek güreşi sporları üzerine sekiz ve bir âdette ansiklopedisi vardır üniversitelerin beden eğitimi bö lümlerinde yardımcı kitap olarak tavsiye edilmektedir. Değişik üniversitelerde konferans, dergi ve gazetelerde; makaleler, TV vücut geliştirme ve fitness dallarında programlar yapmış..

Arkadaslar selamlar,

Bir yildir vucut gelistirme ile agir kilolar altina girdim. Her ne kadar cabuk gelisimden ziyade bu sporda sureklilik daha onemli desemde salona girince dayanamayip agir kilolara girdik ve sonuc olarak turlu eklem rahatsizliklari, agir kilolarda siddetli bas agrilari ve son olarakta boyun fitigi olmusum.

Oyle ciddi bir agrim yok fakat uzun zamandir bu fitikla yasamisim. Buyuk ihtimal bech altinda incilttim bir ara kuturt diye bir ses gelmisti. Uzun yolculuklarda gogus hizamdaki omurilikte asiri agri oluyordu.

Elimde uyusma gucsuzluk yok. Bugun beyin ve sinir hastaliklarina gozuktum doktor birkac hareket yaptirdi sorun goremeyince mr istedi ve 5. ve 6. Eklemler arasinda kayma oldugunu basimi one ve arkaya yasladigimda sinir sikistigindan agri oldugu soyledi. Agirlik sporu yaptigimi soyledim birakma devam et kaslari guclendirecek hareketler yap dedi buyuk ihtimalle 25lik dumbeller ile sholder press yaptigimi bilmediginden hafif calis demek istedi.

Az once 4 kiloluk dumbell ile sholder press yapayim dedim yemedi direk o omuz eklemlerinden kikirt sesleri geliyor. Alternat curl yapayim dedim yine ayni.

Moralim cok bozuk bir senede kolum sirtim iyi hacim almisti, simdi ne olacak bilmiyorum.

Doktorun yazdigi ilaclarda tedavi amacli degil sadece agri kesici. Vucut bazen kendini yeniler dedi ama benim bu sporu birakmaya hic gonlum el vermiyor. Her antremanimda terimle banyo yapip antremanlarin haklini verirdim. Ameliyat olsam tekrar agir girebilirmiyim bir sonraki muayenede sorucam.

Full bodymis sliptmis siz siz olun size hareketi yanlis yapiyorsun diyen hocalara kulak verin :( bu tip bir durum yasayan varsada onerilerini dinleyebirim..
Bu satinaldigim ikinci ev. Ses konusundaki hassasligim aslinda ilk evimde olustu. Evde yalniz yasadigimdan hic gurultu yapmazdim ve gelen sesleri belli sure sonra dinler oldum. Her katta 4 daire vardi. Ozellikle yan komsumun nefes alip vermesi bile duyuluyordu. Su tesisatlari berbatti. Sifon sesleri ve mutfaktaki musluk seslerinden uykularimdan irkilerek uyanirdim.

Evi sattim kurtuldum derken yeni aldigim evin ust katinda iki canavar var evde top dahi oynaniyor. Allahtan esim ses konusunda duyarsiz kolay uykuya daliyor ama ben onceki evimden dolayi cok hassas oldum. Yurume sesleri bile evde zonkluyor.

Bugun bu durumla ilgili gezinirken asagidaki linki gordum. Avrupa birligi uyum kapaaminda evlere ses yalitimi zorunlu hale geliyormus. Gercekten gec kalinmis bir uygulama. Evler o kadar inceki insan evinde misafir gibi oturuyor. Umursamayanda cok gurultu yapiyor.

Babamlarin uskudarda mustakil bir evi var. Bu apartman hayatini gorunce o evin degerini o kadar net anladimki.

Neyseki sesler 12den sonra olmuyor. Neler okudum bugun sabahlara kadar giciklik olsun diye gurultu yapanlar oluyormus. Cok sukur o durumlari yasamadik.

Insanin sagligini cok kotu bozuyor bu durumlar

http://www.istanbulajansi.ist/haber/ses-yalitim-ozellikli-malzemeler-zorunlu-hale-geliyor/53469
fatsecret uygulaması kalorimi 2200 gösteriyorken webdeki tüm sayfalar 1900 kalori almam gerektiğini söylüyor hangisi doğru.

hacim almak istiyorum ama hafif göbekliyim göbeği eritip hacim almaya karar verdim onun için diete giricem.

172
68
32
Arkadaslar son iki antremandir spora baslamadan sorunum olmamasina ragmen bir iki dakikalik isinma egzersizi ile basladigim antremanimda inanilmaz bas agrisi yasiyorum. Kan pompalandikca sanci artiyor. Suan 5 saat oldu antreman biteli agri kesici almama ragmen cok fenayim.

Spora barfiksle basliyorum ondan olabilirmi.
Suplement olarak whey ve aminoasit aliyorum.
Yas 32, 1.72 boy 68 kiloyum yag oranim cok degil %11

Bulk yapan kisilerde bile benimki gibi cikma bir gobek yok.

Siska gelismek istemiyorum yemeklerime dikkat ediyorum ama bir taraftanda gobek rahatsiz etmiyor degil. Yanlismi yapiyorum emin degilim.

4 aydir spor yapiyorum kol sicak 37
Antreman oncesi 1 olcek + 2 amino asit hapi antreman sonrasi 1 olcek + 2 amino asit hapi seklinde uc aydir calisiyorum.

Salon hocasi tozu artirmami fayda goremeyecegimi soyledi. Dogal beslenmem iyi aslinda tavugu iyi marine edip sosladigimdan 300 gr tavugu tek ogunde yiyebiliyorum. 1 olcek protein tozu yetersizmidir soru isareti oldu. Siz nasil kullaniyosunuz..
Arkadaslar evlilik arefesindeyim.

Salonumuzu butcemize gore sekillendiriyoruz, perde ne renk alsak karar veremedim.
acer em250 model netbook var, usb den xp yükledim, driverlarıda kendi sitesinde yükledim.

en son intel chipset driveri yükledim yeniden başlattım fakat tam oturum sayfası gelmeden mavi ekran alıyorum.
chipset i945gse yardımcı olursanız makbule geçecek..
cihaz almam lazım ama o kadar çok tabir varki, yani benim gibi çaylak biri için ne alacağını bilemiyor bu durumda.

birincisi online oyun oynamak istemiyorum yani banlı cihazlar bile bu durumda işimi görür sanırım
ikincisi kalın kasa ince kasada farketmez ama kalın kasada hangi modeller 3k görmez bunu bilmiyorum, sadece elite kasalarmı
son olarak hdd den oyun oynamak istiyorum 80-150gb iş görür

ekstra hiçbir aksesuar olmasına gerek yok, hatta yalnız yaşadığımdan tek joystic bile olabilir.

böyle özellikleri olan cihaz model olarak ne tavsiye edersiniz ne kadar eder.
güvenilir birini bulsam anında almak istiyorum ama denk gelmedi bir türlü.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.972
İkinci El Bölümü Mesajları: 323
Konularının görüntülenme sayısı: 232.185 (Bu ay: 1.161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 113 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.