Şimdi Ara

Hangi Marka KASA Kullanıyorsunuz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
8.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hangi Marka KASA Kullanıyorsunuz ?

(En Son Oy Tarihi: 8.12.2022)
Giriş
  • Ara ara mini inceleme tarzında yorumlar da olmuş. Fena gitmiyor konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phantex P300 kullanıcısıyım. Kasa güzel, kompakt duruyor. Noctua NH14 ile kullanınca sirkülasyonda sorun yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Phantex P300 kullanıcısıyım. Kasa güzel, kompakt duruyor. Noctua NH14 ile kullanınca sirkülasyonda sorun yaşadım.

Bende de aynı kasa var. Fsp Windale 4 Halos RGB Fanframe ile kullanıyorum. Memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 10 Haziran 2020; 12:20:34 >
  • Kasamdan bir fotoğraf

Aerocool AirHawk Duo

•  Hangi Marka KASA Kullanıyorsunuz ?

Cooler Master MB511 RGB

Yakında bunu dahili PSU ile alacağım. Ön tarafı mesh ve fanların hava alabileceği yerler fazla olduğu için soğutmasından umutluyum. Parça kalitesi için de cooler master ve bilindik bir modeli olduğu için beklentim yüksek. Toz filtresi var zaten her yerinde bu da iyi bir artı. İçi de geniş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RundeLL -- 10 Haziran 2020; 12:37:32 >

• Phanteks P300
    Phanteks P400A
  • Sharkoon ai7000
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Ara ara mini inceleme tarzında yorumlar da olmuş. Fena gitmiyor konu.
    Uzay montaj sayiliyor mu?

• Açılın buralarin ağası geliyor (Cooler Master Haf X 942)

• Cooler Master H500 kullanıyorum. Çok memnunum, ferah ve iyi soğutuyor.

• Zalman R1 kullanıyorum. 300 liraya almıştım 600w power ile birlikte. Şimdi 800 lira dedi bir site şaka mı?

• Thermaltake versa j24 kullanıyorum soğutması gayet güzel memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EA6F8F78B

Uzay montaj sayiliyor mu?

Alıntıları Göster
    Konu sahibine danışmak lazım.

• 2 Sistemim 3 kasam var =)

Ilk göz ağrım Cooler Master HAF 912 Advanced bu kasaya kıyamadığım için satamıyorum kutusunun içinde duruyor bebek gibi tertemiz. Yanlış anlaşılmasın oto yıkamacıda düşük basınçlı köpük ve suyla yıkamıştım fanların yapraklarını da hafif nemli bezle temizlemiştim. Yıl olmuş 2020 kasa sağlamlığını belli ediyor diğer kasalarıma göre sac kalınlığı fazla statik boyası kesinlikle daha iyi. AMD Phenom ii 955BE 1,425v OC 4,2GHz sistemim bu kasanın içinde fakat PSU ve Ekran Kartı olmadığı için kutusunda bekliyor belki yayın bilgisayarı olarak kullanabilirim ama eskisi gibi hardcore oyuncu değilim ve performansı düşük kalabilir diye düşünüyorum. Neyse çiçek o çiçek =)

Ryzen 3000 serisi mühendislik ve çizim sistemim için gündelik ucuz yollu Phanteks p350x almıştım üzerinde 3 Noctua, 1 tane de Phanteks Fabrika Fan mevcut serin ve sessiz.

Son olarak Aerocool Airhawk duo almıştım bunu tamamen aç gözlülükten aldım Ryzen sistemimi biraz daha upgrade edip su soğutma alır kasanın üstüne egzoz olarak takıp kullanırım diye düşünüyordum çünkü Phanteks kasamda üst tarafa su soğutucu maalesef takamıyormuşum neyse sonra iyiki de almışım dedim corona çıktı, fiyatlar tavan yaptı, stoklar yetersiz falan filan. Sonra bi bomba daha patladı çaaat intel yeni işlemcileri duyurdu bende bu sırada Ryzen sıcaklıklarından nasıl muzdaripim anlatamam neyse ufak tefek başladım para biriktirmeye anlayacağınız yeni kurmayı planladığım İntel sistemim için bekliyor. Bu kasayı görsellik olarak düşünüyorum umarım öndeki 2x200mm fanlar beni yanıltmaz ayrıca masa ve kasa içi led lerimi de bu sistemime bağlayacağım ASUS Aura yı bu sistemimde komple MUSIC modunda kullanmak istiyorum. Bakalım önümüzdeki zamanlarda fotoğraf atmaya çalışacağım..

• Corsair Full tower

• TG5 - Sharkoon
  •  Hangi Marka KASA Kullanıyorsunuz ?

Phanteks Eclipse P350X
    Üretici sitesi :http://www.phanteks.com/Eclipse-P350X.html

• Hocam, Zalman listede iki defa yazılmış
  • Corsair Obsidian 650D
    Dark N5
    Dark Guardian
  • Spartan.32 kullanıcısına yanıt
    Evet, siz söyleyince fark ettim. İkisine de oylama gelmiş, birini silsem oylar gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 10 Haziran 2020; 17:6:32 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.