Şimdi Ara

HANGİ HOPARLÖR KABLOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaki tavsiyeler üzerine Wharfadale 9.6 almıştım dinlemeden, aklımda hep Media Markt ta dinlediğim ve çok beğendiğim KEF Referance serisi iki hoparlörde kalmıştı, ama fiyatları çok yüksekti alamadım, neyse, anlamam pek zaten, ses güzel çıksın yeter bana, şimdilik büyük olmaları ve kısık seste performans düşmesi dışında bir sorunum da yok, amfimde Harman Kardon hk980.

Şimdiye kadar normal 2x0,75 elektrik kablosu ile kullandım, fakat şimdi evin duvarlarına gömülü yapacağım kabloları, ev boyanacağı için.

Tavsiye edebileceğiniz bir kablo var mı? Hangi kesitlerde ve nereden alabileceğimi de söyleyebilirseniz süper olur. Kablo seste fark yaratır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzeg -- 9 Ocak 2010; 14:26:55 >

• en kötü ihtimal car audio mağazalarındaki oto içine döşenen kablolardan kullanabilirsin
  • Kablo konusu aslında ne kadar gereksiz bir konu gibide gelse insanlarimiza aslında bayaği önemli bir konu.

Kulakla anlamsakta kağittaki teknik değerlerde mutlaka bir artiş gözlenicektir. Yukarida bir arkadas önermiş Techlink yeni bir marka olmasina karşilik diğerlerine göre. Fiyat/performans ürünüdür. Sonuc: iş görür

Ben kendimede bu hafta içinde kablo alıcağimdan farklı bir ürün önericeğim. Profigold pg-c7254http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/moreinfo.cfm/Product_ID/1549 zaten ürüne bakildiğinda yapisinin farkliliği anlaşiliyor. Fiyat olarak 4-6 $ arasi değişiyor metresi. Buda fiyat/performans ürünü olmasina karşilik biraz daha üst seri bir üründür.

Biraz daha ingiliz markalarina dogru çikarsak Black Rhodium Salsa modelini dersem 23 ingiliz sterlinine felan geliyor metresi :)

Karar sizin 3 bütçeyede göre ürünleri siraladim.

• @gokhan2 verdiği linkte ki profigold kablo uyar.ve kablo sese etkendir.sese etken bir sürü şey ekleyebiliriz. 0.75mm kesit kötü o kadar diyeyim.
  • Arkadaşlar teşekkürler,

@gokhan2 önerdiğiniz Profigold pg-c7254 kabloyu nereden satın alabiliriz bilginiz varmı?
  • Tabiki ben size p.m gönderiyorum suan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2

Tabiki ben size p.m gönderiyorum suan.

İlginize teşekkür ederim, madem almışsınız kabloyu beklentinizi ne ölçüde karşıladığınıda belirtirseniz çok sevinirim, bende o na göre sipariş vereyim. Forumda mutlaka başka merak eden de vardır.
  • evet, sonucu bende merak ediyorum. Wharfedale 10.6 arka ve önler için

1,5
    2,5
    4' lük hangi kalınlığı seçmeli. Hama nasıldır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.