Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakaik

Bende İnternet bankacılığı üzerinden başvuruda bulundum 5.000 TL limitim vardı hemen kabul edildi kart basıma yönlendirilmiş.
    Bugün müşteri temsilcisiyle görüştüm kartımın standart olduğunu Platinium için limitin 10.000 olması gerektiğini söyledi. (Yukarıda diğer arkadaşlar da bahsetmişti durumu biliyordum zaten :)
    Limit arttırımı talebinde bulundum 10.000 TL için dedim kartım ne olacak o kartı iptal edttirip yeni kart talebinde bulunacaksınız dedi bende tamam dedim.
    Neyse en azından kampanyalar başlamadan kartımızı edinelim beklemede kalalım

Benim işlemler bayağı hızlı oldu
    Şimdi baktım limitimi 10.000 yapmışlar bidaha başvuruda bulundum bakalım ne olacak 2. si daha onaylanmadı onaylanırsa Platinum olur sanırım

• Şaka gibi bir banka sağolsun. 10 haziranda başvurdum bir gün donra malum mesaj geldi bankaya gittim imza n.cüzdan fotokopisi alındı (Maaş müşterisiyim ve paraf kartım var) şimdi bakıyorum int den başvurum iptal edilmiş. Anlayana aşkolsun. Limit falan belirlemişler vermedikleri karta :)
  • eşimin paraf platinum kartı var limiti 10000 tlydi 3000 tl ye düşürtmüştük, parafly limiti 5100 tl olarak belirlenmiş platinum mu gelecek bakıp göreceğiz.
  • bence yanlış seçim
  • Beyler iyi hoşta bundan hiç biriniz bahsetmemişsiniz yada ben göremedim.

Kampanya toplamda 100.000 işlem adeti ile sınırlıdır.

olayı çok fena nereden bileceğiz kaç tane bilet alındığını acaba 50-60 lira kar edelim diye 75 liradan olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Şaka gibi bir banka sağolsun. 10 haziranda başvurdum bir gün donra malum mesaj geldi bankaya gittim imza n.cüzdan fotokopisi alındı (Maaş müşterisiyim ve paraf kartım var) şimdi bakıyorum int den başvurum iptal edilmiş. Anlayana aşkolsun. Limit falan belirlemişler vermedikleri karta :)

Bana da şubeye gelin diye SMS geldi. Internet şubesinde iptal edildi olarak görünüyordu. Kartım olmasına rağmen gittim yeniden kart başvuru formu fln doldurdum. Internet şubesinde halen iptal edildi olarak görünüyor. Yeni bir başvuru görünmüyor. Ne saçma salak iş bu ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Şaka gibi bir banka sağolsun. 10 haziranda başvurdum bir gün donra malum mesaj geldi bankaya gittim imza n.cüzdan fotokopisi alındı (Maaş müşterisiyim ve paraf kartım var) şimdi bakıyorum int den başvurum iptal edilmiş. Anlayana aşkolsun. Limit falan belirlemişler vermedikleri karta :)

Bana da şubeye gelin diye SMS geldi. Internet şubesinde iptal edildi olarak görünüyordu. Kartım olmasına rağmen gittim yeniden kart başvuru formu fln doldurdum. Internet şubesinde halen iptal edildi olarak görünüyor. Yeni bir başvuru görünmüyor. Ne saçma salak iş bu ya.

bugün yarın gözükür

• Parafly başvuru talebiniz bankamıza ulaşmıştır. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Başvurunuz ile ilgili tarafınıza en kısa sürede dönülecektir.
    Sorularınız ile ilgili 444 0 400 Halkbank Dialog'u arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Türkiye Halk Bankası A.Ş.
    _____________________________________________________________________________

Doldurur doldurmaz, 4440400 tarafından arandım.
  • SMS mesajı gelip bankaya yönlendirilen arkadaşlar bankaya giderseniz başvurunun hangi adımdan yapıldığını sorabilir misiniz acaba. Burdur şube farklı kart girişinden girmiş ancak paraf onaylandı. Başvuru adımını bilmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şimdi kart çıkartıcam da paraf mı parafly mı çıkartsam ki sizce?

• Parafly kartim internet Bankacılığında görünüyor ancak paraf karttaki para puanlari aktaramiyorum . Halbuki biz o puanlari bugunler icin topladik.
    Müdür yap bir güzellik hem paraflari paraflya cevirt hem de para puanları aktart.

• daha paraf puanları kullanacak doğru düzgün mağaza, akaryakıt istasyonu bile yokken , siz puanları parafly için kullanabilmekten bahsediyorsunuz.. puanları parafly 'a aktarabilseniz bile, bilet almak için kullandıracak mı bakalım halkbank? veya puan kullanacak yer bulunabilecek mi?
  • Kartı eline geçen bir arkadaş denemiş, aktarım olmuyormuş.. İleride ne olur bilemem tabi. İnşallah aktarılır 250 puan yatıyorr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vidar

Ben şimdi kart çıkartıcam da paraf mı parafly mı çıkartsam ki sizce?

parafly kartın özellikleri ve avantajları daha fazla ama kart ücreti var 50 veya 75 tl veririm sorun değil dersen parafly al.
  • 2 gün önce telefon bankacılığı yoluyla başvurdum kartımda var hala beklemede görünüyor. İnternet bankacılığından başvurayım dedim ona da başvuru beklemede olduğundan izin vermiyor ikinci başvuruya.
  • maaş müşterisiyim paraf kartımda var dün internet şubesinden başvurdum , tak bugün sms geldi değerlendirilmesi için ek bilgilerime ihtiyaçları varmış şubemize uğrayarak gerekli bilgileri tamamlayın hayda breeeeee
  • Arkadaşlar bende paraf var 5000 bin lira ve gold karttı.

bugün başvurup 10 bin liraya çıkardım limiti ama platinium olmadı gold kart görünüyor hala. Bunu nasıl platinum a çevirebilirim? Bilgisi olan var mı acaba?

Bir de şu var; Parafly a başvurunca acaba bunların ikisinin de limiti ortak mı oluyor yoksa limitleri ayrı ayrı birer kart gibi mi ?

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Arkadaşlar bende paraf var 5000 bin lira ve gold karttı.

bugün başvurup 10 bin liraya çıkardım limiti ama platinium olmadı gold kart görünüyor hala. Bunu nasıl platinum a çevirebilirim? Bilgisi olan var mı acaba?

Bir de şu var; Parafly a başvurunca acaba bunların ikisinin de limiti ortak mı oluyor yoksa limitleri ayrı ayrı birer kart gibi mi ?

Teşekkürler...

Platinium kart talebinde bulunabilirsiniz diğer kartınızdan bağımsız olarak daha platinium kart elinize ulaştığında mevcut gold kartı iptal ettirebilirsiniz.

Parafly kart ile paraf kartın limiti ortak oluyor parafly karta başvurduysanız eğer kart basımında herhangi bir müdahale yapılmıyor basıldıktan sonrada parafly kartınızı platinium kart olarak tekrardan talep edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: etlik

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Arkadaşlar bende paraf var 5000 bin lira ve gold karttı.

Teşekkürler...

Platinium kart talebinde bulunabilirsiniz diğer kartınızdan bağımsız olarak daha platinium kart elinize ulaştığında mevcut gold kartı iptal ettirebilirsiniz.

Parafly kart ile paraf kartın limiti ortak oluyor parafly karta başvurduysanız eğer kart basımında herhangi bir müdahale yapılmıyor basıldıktan sonrada parafly kartınızı platinium kart olarak tekrardan talep edebilirsiniz.

Hmm. Tesekkurler...

Bu kotuymus. Kurye ile 3-4 defa muhattap olacağız gibi görünüyor.

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Kart basıldıktan sonra yakınınızda şube varsa oraya yönlendirebilirsiniz 1 defada bütün kartları alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.