Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parafly dün gece başvurdum az önce bankaya gelin diye meaj geldi.. Maaş müşterisiyim, parafım var ama yine gel dediler gidicez mecbuur:)
    Vakıf bank avans puan kullandım ama int şubesinde ne kadar eksideyim göremiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIMYACI08 -- 11 Haziran 2013; 20:26:46 >
  • Belki tam yeri değil ama;

Yaklaşık iki ay sonra ANKARA-ADANA gidiş dönüş UÇAK bileti almam gerekiyor, en ucuz ve kaliteli yoldan nasıl uçabilirim?
  • forumland F kullanıcısına yanıt
    Dün gece başlığı okudum ve halkbankı arayarak kart talebinde bulundum. Bugün onaylanmış. Zaman olarak 20 saatte onaylanmış.
  • Şuan için vakıf world kart. Ama daha sonra parafly mı olur onu zaman gösterecek.
  • subeye neden cagirdiklarini bilen var mi? eksik bilgi dedikleri neymis?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

subeye neden cagirdiklarini bilen var mi? eksik bilgi dedikleri neymis?

Ben başvuru yatıktan sonra eksik bilgileri tamamlamak için en yakın şubeye gidin diye mesaj geldi. 444 ü aradım sadece kimlikle gitmeniz yeterli dediler telefonda.
    Ben bugün şubeye uğradım. Orada görevliye durumu anlattım. o da bana form doldurttu kimlik fotokopisini aldı maaş bordrosu istedi. Hepsini verdim bakalım ne olacak sonuç.
    Yani oradaki görevlide ne olduğunu bilmiyordu yeniden başvuru aldı.
    Bu kart dün çıktı ne zaman başvurdunuz diyor bide bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Ben başvuru yatıktan sonra eksik bilgileri tamamlamak için en yakın şubeye gidin diye mesaj geldi. 444 ü aradım sadece kimlikle gitmeniz yeterli dediler telefonda.
    Ben bugün şubeye uğradım. Orada görevliye durumu anlattım. o da bana form doldurttu kimlik fotokopisini aldı maaş bordrosu istedi. Hepsini verdim bakalım ne olacak sonuç.
    Yani oradaki görevlide ne olduğunu bilmiyordu yeniden başvuru aldı.
    Bu kart dün çıktı ne zaman başvurdunuz diyor bide bana.

insanların sanki başka isi gucu yokmuş gibi şubeye çağırıyorlar.aynı prosedürü parafcard alırkende yaptırmışlardı.o zamanda onay için şubeye gittik bahsettiğiniz evrakları vermiştik.şimdi hangi bilgiler eksikmişte şubeye çağırıyorlar? bu bankanın prosedürünü anlamak güç? netleşene kadar ben bekleyecem.

• quote:

İşin ilginci benim paraf kartımda var eksik bilgi varda onu nasıl verdiler bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 11 Haziran 2013; 22:40:26 >
  • benide şubeye çağırıyorlar.
    Arkadaş ben maaş müşterisiyim, paraf kartımda var ne diye beni çağırıyorsun şubeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

benide şubeye çağırıyorlar.
    Arkadaş ben maaş müşterisiyim, paraf kartımda var ne diye beni çağırıyorsun şubeye

Anlamak mümkün değil. Bende maaşlı müşteriyim. Tüm işlemlerimi internet üzerinden hallederim. Şubeye bir kere gittim. Ondada banka yetersiz, çalışanlar yoğun ve agresiflerdi. Şubeye çağırıyorlar ama şubede yeterli personel yok..

• Bu başlık açılır açılmaz başvurdum hemen arandım ve doğum tarihinizi girin vs. SONRA sms geldi şubeye gitmek gerekiyormuş, nahhhhhhh uğraşırım bir daha, paraf kartı almak için iki kere girmiştim nir daha kesinlikle gitmem, böyle saçma salak sistem mi olur¿¡

• ilk parafı alırken şubeye gitmiştim. Sonra internet şubesi açtırmak için gitmek gerekiyordu telefondan hallettim. Şimdi de parafly için internetten başlığı görür görmez başvurdum. 5 dakika içinde arandım. Bi 10 dakika sonra da kart onaylandı. Allah bereket versin.
  • Arkadaşlar çok fazla bilgi kirliliği oluşmuş yine, bu da üstteki mesajların okunmamasından kaynaklanıyor tabii.

Paraf kartlarda yıllık aidat hiçbir zaman alınmıyor. (Bu durum sanırım en az birkaç yıl böyle sürecekmiş)

Parafly'larda ise kart aidatı var. Paraf'tan buna geçerseniz aidat ödeyebilirsiniz. Ama önerim Paraf'ı iptal ettirmeden iki kartı da tutmak zira bir maliyeti yok.

Puan aktarımı olmayacağını yazmıştım, bu kesindir. Buna güvenip kart almayın mevcut puanlarınız uçuş puanı OLMAYACAKmış!

Puan oranı çok az diyen arkadaşlar görüntüde öyle ama Paraf'ın çok bomba %5, %10 ve %20 puan kampanyaları oluyor ondan yararlanabilirsiniz.

Kart tahsis süreci sıkıntılı maalesef, onaylandı diyen kartlar bile ulaşmıyor bazen. Eğer kartınız varsa ve Parafly başvurunuz için şubeye gelin diyorsa MH ile görüşün, sonuç alamazsanız yazılı olarak talebinizi bildirin. Bu şekilde çözüm sağlayan çok.

Paraf ya da Parafly kart ilk yıl olduğu için çok agresif ve başarılı kampanyalar yapıyor. Bence kartı alıp beklemekte fayda var.
    Mesela Babalar Günü Kampanyası yine hiçbir kartta olmadığı şekilde indirim sağlıyor.

Kartı alım süreci sıkıntılı ama kartı aldıktan sonra kampanya yönünden bir sıkıntınız olmuyor. Yani banka kampanya yaptım diyorsa sonradan şartları değiştirip mağdur etmiyor. Ben bir dolu kampanyadan yararlandım en az 300 TL ekstre indirimim oldu.

Puan harcayacak her bulamayan arkadaşlar artık neredeyse tüm online sitelerle anlaşma yapılmış, sitede bilgileri var.

Yukarıda yazdığım bilgiler Bankadan alınmış olup kesindir.

Not: Adios'çuydum ben de ama Parafly'ın bilet kampanyası bile benim karta başvurmama yetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhyorumcusu -- 12 Haziran 2013; 10:28:01 >

• İnternetten başvurdum, formu gönder demekle mh nin beni araması arasında 1 dk geçmedi. İlginç gerçekten, ileride bunlar bize köstürecek olmasın??

• quote:

Orijinalden alıntı: birikideneme

İnternetten başvurdum, formu gönder demekle mh nin beni araması arasında 1 dk geçmedi. İlginç gerçekten, ileride bunlar bize köstürecek olmasın??

:))))))

• Bende İnternet bankacılığı üzerinden başvuruda bulundum 5.000 TL limitim vardı hemen kabul edildi kart basıma yönlendirilmiş.
    Bugün müşteri temsilcisiyle görüştüm kartımın standart olduğunu Platinium için limitin 10.000 olması gerektiğini söyledi. (Yukarıda diğer arkadaşlar da bahsetmişti durumu biliyordum zaten :)
    Limit arttırımı talebinde bulundum 10.000 TL için dedim kartım ne olacak o kartı iptal edttirip yeni kart talebinde bulunacaksınız dedi bende tamam dedim.
    Neyse en azından kampanyalar başlamadan kartımızı edinelim beklemede kalalım
  • ParaFly kartım internet şubesinde gözüktü. Yani basılmış muhtemelen kuryeye de verilmiştir.
    Parafpuan aktarımını denedim. Son aşamaya kadar geliyor aktarım için sonra da işleminiz gerçekleştirilemedi diyor.
  • Benimde paraf cardım var parafı almak içinde şuebey gitmiştim tekrar benide şubeye davet ettiler parafly için bugün gittim sistemleri çok sakat paraf için çağırdıklarında anne kızlık soyadı falan almışlardı sisteme bugün baktı gözükmüyor falan dedi bende şubede bunların bilgisini vermiştim diyince başka şubede işlem yapılmış o yüzden göremiyorum falan dedi online değilmi sistemleri ne
  • Şimdi müşteri hizmetleri ile konuştum, paraf kartım 5k limitli idi, parafly kart 10k olarak onaylanmıştı, parafly kartın limiti 10k olunca bugün paraf kartımın limiti de 10k'ya çekilmiş, ancak bu bahsi geçen 10k tüm kredi kartlarımın ortak limiti oluyormuş. Fırsattır dedim ve paraf platinum için de başvuruda bulundum; platinum gelince normal parafı kapatabilirim.
    Parafı ilk aldığımda MH; "indirimlerden yararlandığınız için kartınızı 1 yıl kapatmamalısınız" demişti, aceba parafın platinum'u da geleceği için düz parafı kapatsam sorun olur mu bilmiyorum.
    Bir diğer dikkan çeken nokta ise, MH; "paraf karttan şimdilik yıllık ücret almıyoruz" dedi. :))

SAYGILAR

• İnternetten yaptığım başvuru onaylanmayınca şubeye gidip başvuru yaptım. Bugün 2. Bir paraf kart onaylanmış. Parafly istiyoruz paraf gönderiyorlar komedi gibi. Platin line I aradım adam web ten yaptığınız başvuru onaylanmamış şubeye gidin diyor. Gittim diyorum paraf onaylamışsınız diyorum mal mal konuşuyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.