Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu banka akıllanmayacak artık buna eminim. Müşteri geri bildirimleri, şikayetler umurlarında bile değil. İnternet şubeden yaptığım Parafly başvurusundan sonra gelen "Ek bilgi gerekiyor, şubeye uğrayın" mesajı için MH ni aradım. Kurulmuş plak gibi "o şekilde bir mesaj geldiyse uğramanız gerekir buradan yapacağımız bir şey yok" diyor. Bu Halkbank, müşterisini en çok yoran, bıktıran ve nefret ettiren banka dalında 1. lik ödülünü kimseye kaptırmaz bu kafayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu banka akıllanmayacak artık buna eminim. Müşteri geri bildirimleri, şikayetler umurlarında bile değil. İnternet şubeden yaptığım Parafly başvurusundan sonra gelen "Ek bilgi gerekiyor, şubeye uğrayın" mesajı için MH ni aradım. Kurulmuş plak gibi "o şekilde bir mesaj geldiyse uğramanız gerekir buradan yapacağımız bir şey yok" diyor. Bu Halkbank, müşterisini en çok yoran, bıktıran ve nefret ettiren banka dalında 1. lik ödülünü kimseye kaptırmaz bu kafayla.

banada aynısını yaptılar.gittim bankaya 1 saat uğraştım umarım sorunsuz gelecek kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

quote:

Bu banka akıllanmayacak artık buna eminim. Müşteri geri bildirimleri, şikayetler umurlarında bile değil. İnternet şubeden yaptığım Parafly başvurusundan sonra gelen "Ek bilgi gerekiyor, şubeye uğrayın" mesajı için MH ni aradım. Kurulmuş plak gibi "o şekilde bir mesaj geldiyse uğramanız gerekir buradan yapacağımız bir şey yok" diyor. Bu Halkbank, müşterisini en çok yoran, bıktıran ve nefret ettiren banka dalında 1. lik ödülünü kimseye kaptırmaz bu kafayla.

banada aynısını yaptılar.gittim bankaya 1 saat uğraştım umarım sorunsuz gelecek kart

Şubede ne yaptılar? Daha önce kartınız var mıydı? Kartınız varsa yeni bir belge istediler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 11 Haziran 2013; 14:53:23 >
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    Yok valla bir daha çekemem bunların kaprisini şımarıklığını, varsın olmasın bu da. Adios ve Vakıf World'ün sistemi yetiyor bana. Yemişim kampanyasını, önce müşteriye değer vermeyi, modern ve ihtiyaca uygun sistem kullanmayı öğrensinler.
  • bankadan 10 dk da başvurumu yaptım. internetten yaptığım başvuru reddedilmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

quote:

Şubede ne yaptılar? Daha önce kartınız var mıydı? Kartınız varsa yeni bir belge istediler mi?

bankanın maaş müşterisiyim ben.sadece başvuru formu doldurttular, kimlik fotokopisi aldılar.Bu belgeleri tarayıp sistemlerine yüklediler ve kart talebinde bulundular.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

quote:

bankanın maaş müşterisiyim ben.sadece başvuru formu doldurttular, kimlik fotokopisi aldılar.Bu belgeleri tarayıp sistemlerine yüklediler ve kart talebinde bulundular.

ewet 2 ad mevcut kredi kartım vardı
  • mevcutta 200 tl paraf puanım var. x5 ler çok heyacanlandırdı beni. Puan transferine izin verirlerse yemede yanında yat
  • Bir Adiosçu olarak bana da güzel geldi bu kart. Umarım en kısa sürede kampanyalar başlar, zaten kesin kampanya olacaktır, yoksa bu kartı neden çıkarsınlar ki değil mi?

Hayırlı olsun tüm kampanyaseverlere
  • ben de başvurdum bakalım;

1. kampanyalardan kazanılan puanlar ile uçak bileti alınamaz gibi bir şart olmazsa,
    2. bolca kampanya yaparsa
    3. puanlar silinmezse

adios'a rakip olabilir,

3. madde olmazsa da sürekli eksi puanda kalarak faydalanılabilir.

kart gelsin, istediğimiz gibi olmazsa da atarız bir kenarda durur.
    olursa adios'u atarız o durur :)
  • Umarım Adios'a rakip olur ama Halkbank'ın YKB kadar profesyonel çalışabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım. World'le kampanya takibi ile ayda 100-200 lira arasi puan toplayabiliyor Adiosçular. Paraf kaç aydır toplasan 5 kampanya yaptı veya yapmadı. Kesinlikle daha agresif olması lazım kampanya konusunda. Yoksa 1000 liraya 1,5 lira puanla 5 ile de çarpsak uçak bileti alamayız kolay kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 11 Haziran 2013; 17:34:16 >
  • Uçak biletinin havayolu işyeri grubuna bağlı firmalardan alınması gerekmektedir.

bu madde ne demek? internetten alım kabul mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

Uçak biletinin havayolu işyeri grubuna bağlı firmalardan alınması gerekmektedir.

Aerobilet , bavul.com gibi sitelerden uçak biletlerini alamazsınız demektedir ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Mevcut kartları Parafly'a dönüştürebilsek güzel olurdu. Zaten 500 TL'lik tek tük kullanılan kartımız vardı onu da çevirirdik ama bu sefer de kart aidatı çıkıyor başımıza falan filan...

Mevcut parafların ilk yıl ücreti yok, sonrasında yine var be hocam :)

Bence parafly'a yıllık 75TL verilir be:) yılda 9 defa bilet bakkımızı şöyle 180-199TL arası kullansak; 720-892 TL arası indirimden yararlanıyoruz+ olarak kartımız platinum gelirse her uçuştan önce havalimanında 50TL bedava restoran harcaması veriyor, lounge'a ücretsiz sokuyor:) burdan da yaklaşık 630TL karımız olur :) toplamda kaba bir hesap ile Platinum kart ile yılda 1350-1500TL kara geçiyoruz:)

Tabi puanı 4-5 ile çarpıp bilet alma olayını hiç saymıyorum :))

aynen hocam helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

Uçak biletinin havayolu işyeri grubuna bağlı firmalardan alınması gerekmektedir.

Aerobilet , bavul.com gibi sitelerden uçak biletlerini alamazsınız demektedir ....

atıyorum flypgsCom'dan alınca sorun olmuyor. :)
    anladım.
  • Başvurumu yaptım. Tam foruma yazarken telefonuma mesaj geldi.
    Parafly kredi kartı başvurunuz onaylanmıştır diye
  • Benimde kartim onaylanmis.
    Bakalim gelecek ne gosterecek :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart basimda bekliyoruz bakalim
    Limit yeterli inşaallah fly platin gelir de ugrasmam bir daha

• quote:

Burdaki halkbankası müdürü iyi arkadaşım. Benim kredi notum onunkinden bile yüksek. Kendisi sistemden gösterdi. Maaşlı müşteriyim. Netten paraflya başvurdum banada şubeye gelin diye mesaj geldi az önce. Ben gidermiyim şubeye hayır hiç işim olmaz. Buyursunlar paraflyı uçsunlar kendileri:) onlar kaybeder.

• quote:

Orijinalden alıntı: etlik

Başvurumu yaptım. Tam foruma yazarken telefonuma mesaj geldi.
    Parafly kredi kartı başvurunuz onaylanmıştır diye

quote:

Benimde kartim onaylanmis.
    Bakalim gelecek ne gosterecek :))

Basvurulariniza ne kadar süre içinde cevap geldi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.