Yüzbaşı
25 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://37.61.238.59/~pttavm/HgsBakiye/

Üstteki linte EPTT AVM sitesini birebir kopyalayarak HGS dolandırıcılığı yapılmaktadır.

Plaka veya sallama bir tc hgs no dahi girseniz ikinci bir sayfada kart bilgileri giriş ayrıca 40HGS, 60 HGS, 100 HGS şeklinde çıkmakta 40 seçip ilerledim 3d ile cebe faturamatik diye bir yerden şifre geldi tutar 1099 olarak mesaja dikkat edip şifreyi girmedim. Aman dikkat edin.
Ramazan Boyunca Taksimetre Açılışı Bizden!
3 Haziran 2016 0
Ramazan boyunca BKM Express ile ödemelerde taksimetre açılışı bizden!

06 Haziran 2016 00:00 – 07 Temmuz 2016 23:59 arasında BKM Express ile yapılan yolculuklarda taksimetre açılış ücreti alınmaz.
İndirim sadece BKM Express ile ödenen yolculuklarda geçerlidir.
İndirim 5 TL üzeri yapılan yolculuklarda geçerlidir, ödemesi indirim miktarı düşürülerek tahsil edilir.
İndirim ödeme esnasında otomatik olarak düşülür.
Her müşteri kampanyadan günde 1 kere, toplamda 10 kere faydalanabilir.
Taksimetre açılış ücreti İstanbul’da 3,2 TL, Ankara’da 3,1 TL’dir.
Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
Kampanya sürücülere açık değildir.
Avea 20 TL yüklemeye 3000 SMS devam ediyor mu? geçen ay aldım bu ay bitti diye mesaj geldi.
Arama yaptırıyorum ama bütün harcavekazan konuları kaldırılmış/silinmiş gözüküyor. Daha önce açılan konular vardı. Açılmış olan bir konuya yazmıştım bir arkadaşımız hepsiburada ile irtibata geç demişti. Hepsiburada alışverişi dolayısıyla kazanmış olduğum 237 TL bir bakiye var ödemiyorlar 5 aydır. Onlara da durumu izah ettim bizim yapacağımız birşey yok deyip başlarından savdılar. Firma ile irtibata geçin diyorlar. Paralarını alamayanlar ne yaptılar.
HP Compaq Mini 700 marka bilgisayarımız var. Ö tuşu çalışmamakta. Biryerde birşey yazarken veya adres çubuğuna bi site ismi yazraken kendi kendine ö harfi basılı bir şekilde gelmekte. (öööööööööööööööööö) şeklinde.

Ayrıca kendi kendine bazı sayfalar açmakta pencereler gelmekte muhtemelen başka bir tuş daha kısa devre yapıp kendi kendine işlem yapmakta. Bilgisayarda iş yapmamı engellemekte. Bunun bir çözümü var mıdır? Harici bir klavye almayı düşünüyorum bu netbook'un klavyesini iptal etmemin bir yolu var mı. harici klavye ile çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
HP Compaq Mini 700 marka bilgisayarımız var. Ö tuşu çalışmamakta. Biryerde birşey yazarken veya adres çubuğuna bi site ismi yazraken kendi kendine ö harfi basılı bir şekilde gelmekte. (öööööööööööööööööö) şeklinde.

Ayrıca kendi kendine bazı sayfalar açmakta pencereler gelmekte muhtemelen başka bir tuş daha kısa devre yapıp kendi kendine işlem yapmakta. Bilgisayarda iş yapmamı engellemekte. Bunun bir çözümü var mıdır? Harici bir klavye almayı düşünüyorum bu netbook'un klavyesini iptal etmemin bir yolu var mı. harici klavye ile çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
- GM 4G
- Piranha İQ
- Zenfone 5
- Quatro M1453

10-15 gündür telefon bakmaktayım. Birbirlerine fiyat olarak yakın olan bu modeller arasında kaldım. Birinde olmayan özellik diğerinde vardır hepsinin birbirine göre öne çıkan özellikleri de var.
ben olsam şunu alırım sebebi de bu şeklinde bana yardımcı olabilir misiniz? Veya listede olmayan şu telefona da bakabilirsiniz diyebileceğiniz başka bir model.
Teşekkürler.
Temmuz ayında sahibinden.com üzerinden volkswagen bora marka otomatik vites bir araç aldım. Fiyatı uygun olunca hemen atladım. ilanda hasar vs durum yazmamaktaydı (ağır hasarlı şeklinde belirtilmemişti). Adam buluştuk neyi var neyi sorduk ekspere gösterme gereği duymadık. Kaportacıya ve şanzumancıya gösterdim. Kaportacı boya takıntın yoksa alabilirsin bir kaç yerinde boya var dedi. Şanzumancı baktı sıkıntı yok dedi. Bende başka yere baktırma gereği duymadan aldım. Araba trammerde ağır hasarlı gözükmekte. Ağır hasara çıkaran firmayı buldum emniyet kemerinden hava yastığına direksiyon simidinden kontak halkasına bayağı bir malzemenin değiştiği bir liste gönderdiler. 15000 civarında masraf yapılmış.. Araba pert-ağır hasardan ayağa kaldırılmış. Ne kaza yapmış öğrenemedim. Ama bu malzemeler neden değişsin diye de soramadım. Acaba sigortadan veya kaskodan para almak için mi perte çıkartıldı. Eski sahibini arıyorum ben ağır hasarlı olduğunu bilmiyordum diyor. Arabayı 21.350 ye aldım dünyanın masrafını ettim 19.000-20.000'e satamıyorum. 17- 18'e inmen lazım diyorlar. Araç beni bunalıma soktu. Ne yapmam lazım? Eski sahibini mahkemeye versem birşey çıkar mı? Lütfen yardım edin. Saygılarımla.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.611
İkinci El Bölümü Mesajları: 798
Konularının görüntülenme sayısı: 562.589 (Bu ay: 664)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 608 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.