Şimdi Ara

Haftaya BİM, ŞOK ve A101 marketlerde teknoloji geçidi var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
23.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı konularda daha iyi veya kötü olabilir ama muadili yani eğer elinizde şuan yoksa daha sonra yine alabilirsiniz seçenek olarak mevcut en azından

• Hoparlör fiyatları yine de çok yüksek.

• Geçtiğimiz yaz arkadaşa aldık 55 inç 4800 artmış o zaman fiyat . Dolar düştükçe fiyatlar artıyor Türkiye'de normal olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah mağazalar açıldıktan 5 dk sonra tükenmiş oluyor bu tarz ürünler. o yüzden kovalamıyorum artık.

• Toshibanın televizyonları burada Vestel fabrikasında üretiliyor sanırım. Bende de toshiba 4K led tv var. Hiç memnun değilim görüntü kalitesi kötü, arada donup kasıyor ,kendini kapatıyor. Aldığıma pişman oldum. Bu almak yerine Sony ,Samsung, Lg gibi firmaların televizyonlarına bakın.

• Arkadaşlar kulaklığı alırsanız , tek jakı ayırıcı kablosunu kullanmayacaksanız satmak isterseniz ulaşın lütfen

• metingns33 M kullanıcısına yanıt
    O soketlerden her yerde satılıyor aslında. Orjinal olmasınında bir espirisi yok.

• Orta halli insanların alışveriş yaptığı marketlerinizde son zamanlarda yoğun fiat artışlarının oluştuğu görülmektedir.. Piyasada fiat artışlarına lokomotif olmaktasınız. Bu şekilde devam ederseniz tüketici kaçışı kaçınılmaz olacaktır. Saygılar

• 08.01.2021 tarihinde şok marketten kablosuz kulaklık satın aldım ürünün kullanma kılavuzuna göre şarz olması gerekiyormuş şarz ettim fakat ürün çalışmadı arizali bunun üzerine ertesi günü iade için mağazaya gittim ve elektironik ürünü iade alamayacaklarını söylediler ve garantiye gönderme mi söylediler hiç kullanamadığım çalışmayan ayıplı bir ürünü sattılar ve kanunlara göre iade almaları gerekirken almıyorlar

• genel olarak tam bir f/p ürünü detaylı incelemesi burada var

• quote:

Orijinalden alıntı: SupremeMasterr

Bazı konularda daha iyi veya kötü olabilir ama muadili yani eğer elinizde şuan yoksa daha sonra yine alabilirsiniz seçenek olarak mevcut en azından

bime gelen 7.1 değil ama kararsızım, kulaklığım yok pc de asus tuf serisinden tuf h3 güzel tamamlar sanki :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyst -- 11 Ocak 2021; 14:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Gaming masayı kullanan var mı? Tavsiye eder mi?

görünüş öyle bakınca güzel böyle şeyleri denemeden canlı gözle görmeden olmaz..

mesela bir sandalye beğendim x mağaza da, sandalye ne fark eder ki dedim ama küçük böyle önden atacakmış gibi oluyor. hiç rahat edemezdim şimdi böyle gözü kapalı alsam yada netten alsam iade ile uğraşacaktım.

bu masa da demonte bir masadır alınca kuracaksın filan olmadı hoşuna gitmedi dert.. buradan bakınca dev gibi ama bunu evde metre alıp bir ölç bak aşağı yukarı nasıl?

• Arkadaşlar masa nasıl kullanan var mı? home office iki büklüm çalışıyorum aylardır, sadece laptop ve bir monitör koymalık bir masa bakıyorum. işimi görür mü sizce? kaliteli midir?

• Bence biraz fahiş satıyolar
  • tyst kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum 7 aydır felan önermiyorum. Sesi en yüksekte bile çok az. Oyunlarda ses kasmak çok zor. Dediğim gibi Max sesi bile çok az. Alma bence. Bu arada 7 ay önce 300tl ye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Arkadaşlar masa nasıl kullanan var mı? home office iki büklüm çalışıyorum aylardır, sadece laptop ve bir monitör koymalık bir masa bakıyorum. işimi görür mü sizce? kaliteli midir?

hocam masayı siyaha boyayıp gamer masa diye satıyorlar. malzeme kalitesi konusunda hiç bir şey diyemem ama tasarım olarak o fiyata çok daha iyileri var.

örnek1: soldaki rafı kitaplık olarak bile kullanırsın. masa ölçüleri hemen hemen aynı.

https://www.trendyol.com/weblonya/kitaplikli-bilgisayar-masasi-calisma-masasi-5054-p-31813983

https://weblonya.com/urunler/kitaplikli-bilgisayar-masasi-calisma-masasi-5054-2//

tavsiyem raflı-kitaplıklı masa almanız olur. masada gerçekten çok ihtiyaç duyulan bir şeydir.

• Tek ilgimi çeken gofletle soğuk çay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masa nasıldır sizce?

masa nasıl sizce? bana biraz dar geldi genişlik olarak 115 cm. Alternatif olarak İKEA da Linnmons adils var 150x75 olarak venge siyah seçeneği. Fiyat olarak kargoyla aynı fiyata geliyorlar.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/49932670/linnmonadils-calisma-masasi.aspx?k=&gclid=EAIaIQobChMIpYnbj8uU7gIV9hoGAB1dhQCpEAAYASAAEgKYovD_BwE

İkea'dan daha önce farklı masa almıştım. Ayak kalitesi vs gayet iyi. Sadece üst tabla MDF değil. Bim deki MDF

Haftaya BİM, ŞOK ve A101 marketlerde teknoloji geçidi var

• Bime gelen 349₺ lik kulaklık nasıl acaba? PS4 için almayı düşünüyorum. Fps oyunlarında ses kasılır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.