Şimdi Ara

Haftaya BİM, ŞOK ve A101 marketlerde teknoloji geçidi var (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
23.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

249 tl ye düşmüş son 3 ay içinde

Haftaya BİM, ŞOK ve A101 marketlerde teknoloji geçidi var
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    Fırsatçılar yüzünden daha pahalıya satılacağını düşünüyorum umarım böyle olmaz.
  • Toshiba 49 inç 4K smart tv hakkında yorum yapabilecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu ürünleri indirimli alırız diye boşuna sevinmeyin çünkü ben 10 aydır ŞOK'ta çalışıyorum biz bile alamıyoruz bu ürünler çoğu mağazaya gelmiyor gelse bile 1 veya 2 tane gönderiyorlar sabah erken gelen şanslı müşteri satın alıyor yani ertesi güne bile kalmıyor mesela bugün 13 Ocak Çarşamba yani indirimin ilk günü ve çoğu indirimli spot ürünlerinden yarısından fazlası mağazamızda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah gittim 9.30 da bime , 20 kişi sıra olmuş bile.1 tane kulaklık getirmişler mağazaya kasiyer sordu kim steelseries gaming kulaklık için geldi diye , 60+ teyzeler el kaldırıyor Haftaya BİM, ŞOK ve A101 marketlerde teknoloji geçidi var 

• el alem kendi ülkesinde 50 birim paraya bu kulaklığı alabilirken biz kendi ülkemizde 350 birim paraya satılıyor diye birbirimizi parçalıyoruz. kusura bakmayın ama bim de satılandan 2 kat daha fazlaya satılan ürünlerden bizler aldığımız sürece neden adamlar yarı fiyatına satsınlar ki. öyle ya da böyle bim her şubesine sadece 1 adet kulaklık gönderse toplamda 7500 adet kulaklık yapar. şu anda hangi firmanın stoğunda 7500 adet var bu kulaklıktan. o yüzden birileri bizleri fena kazıklıyor ve biz de gidip hala almaya devam ediyoruz. ben de 750 liraya alan varken neden 350 liraya satayım ki kulaklığı. malesef halk olarak fahiş fiyatları protesto etme, boykot etme ya da bu ne kardeşim deme alışkanlığımız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FonkiTheFonksman -- 13 Ocak 2021; 19:52:40 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.