M

Teğmen
28 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 158 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Başlıkta da belirttiğim gibi forumu karanlık moda alabiliyor muyuz acaba ? Beyaz gerçekten çok göz alıyor.

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 600 TLye kadar ,önerebileceğiniz mekanik klavye var mı acaba ?

Başlıktada belirttiğim gibi max 5.500 tlye kadar önceliğim Samsung veya Sony olması , tavsiyelerinizi bekliyorum çok teşekkürler şimdiden.50TU8500 ü önerir misiniz bu arada ?

Merhaba arkadaşlar 150 lira civarına en iyi kablolu mikrofonlu kulakiçi kulaklık hangisidir sizce ?
Bir kaç kişiye sordum ama sonuçta her gün TV almiyoruz :) Sizinde görüşünüzü almak istedim.Sizce hangisi ? Arada 2 bin TL fiyat farkı da var
Arkadaşlar merhaba bir sitede apple watchı uyguna satıyorlarda acaba güvenilir site mi bileniniz var mı diye danışacaktım. https://expressteknoloji.com/urun/apple-watch-s5-gps-44mm-space-grey-aluminyum-kasa-siyah-spor-kordon/
Şuan evde 50 mb Türk telekom fiber var taahhütü bittiği için 140 lira vermek istemiyorum yeni tekliflerine.Türknette çok şikayet olduğu için geçmekten vazgeçtim.Vodafone 50 mb ve Superonline akşam 6 sabah 6 arası 100 mb olan interneti arasında kaldım.Evde bütün internet sağlayıcılarının fiber altyapısı var sizin farklı bir tavsiyeniz var mı ? En az 50 mb ve kesilmeyen bir internet arıyorum.26 yaş altındayım ve üniversite öğrencisiyim(Kampanya olabilir diye).Ve vereceğim maksimum fiyat 100-110 lira sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler ve iyi bayramlar herkese :)
Merhabalar daha önce 49inc için öneri almıştım fakat şu dönemde yeni modeller gelmeyecek gibi duruyor.Şuan Türkiyede piyasada bulunan en iyi 49 inc modeller nedir acaba ?
Takımına oyuncu arayan varsa özelden mesaj atarsanız sevinirim.
49 inç maksimum 50-51 inç olabilir alınabilecek en iyi televizyon hangisidir acaba ? Markasının sony veya samsung olması daha iyi olur.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 177
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 2.832 (Bu ay: 110)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.