Şimdi Ara

GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
5.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Karşıyaka Alaybeyde evimin bulunduğu apartmanda daire kapısının önünden kilitli vaziyette doğalgaz borusuna bağlı bulunan iki adet bisikletim çalındı. Civardaki dükkan kameralara ve mobeselere yakalanmışlar.

Bisikletin birisi Union Dynamic marka elektrik destekli bisiklet. Sanıyorum İzmir’de aynı marka başka yok. O yüzden farkedilmesi çok kolay. Aşağıda fotoğraflar mevcut.

Diğeri de yine nadir olan Creme Caferacer Man Solo el yapımı klasik bisiklet. Mat siyah renkli. Fotoğrafları aşağıda.

Civardaki arkadaşlardan gören olanlar olursa bana ulaşırlarsa memnun olurum. Sosyal medyada ulaşabileceğim bisiklet grupları varsa tavsiye alabilirim. Şimdiden yardımarınız için teşekkürler

GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!

• Polise gittim. Olay eri inceleme eve gelip çalışma yaptı. İşin ilginç bir tarafı da apartmanın içinde bir tane bisiklet bırakıp gitmişler. Bizim apartmandaki kimseye ait değil. Polise şikayet için gittiğimizde bisikleti çalınan bir kişi daha vardı karakolda. Bizim apartmana terk edilen bisiklet de o karakoldaki arkadaşın çıktı. Adamlar çalıntı bisikleti bırakıp benim bisikletleri götürmüşler.
    Başlığı görünce herhalde dedim kilitsiz kapının önünde almışlardır dedim.Ama gündüz kilitli halde çalmak kimseden korkmuyorlar artık.
    İzmire en Son geldiğinde Basmane tarafı ortadoğu şehri gibiydi tiksindim.
    Bu ülkede çalışıyorsun bir araba,motorsiklet vs... alıyorsun bırak keyfi kullanamıyorsun başına Problem oluyor.
    Bir an önce bulunur inşallah Geçmiş olsun...
  • Hocam birine haksızlık olmasın diye ikisini birden çalmışlardır. Adaletli adamlarmış yani.
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yarın dolaşacağım birkaç yer var. Oralardan çıkabilir diye ümit ediyorum.
  • Polis'e de gidin bence. Geçmiş olsun, bulursunuz umarım.
  • Çankaya tarafına gelirse haber veririm hocam.
  • hepsı bırbırıne benzıyor kım nasıl tespıt etcekkı
  • Ah hocam ah numarası iyi kilit almalıydınız çok güzel bisikletler insallah bulursunuz
  • Polise gittim. Olay eri inceleme eve gelip çalışma yaptı. İşin ilginç bir tarafı da apartmanın içinde bir tane bisiklet bırakıp gitmişler. Bizim apartmandaki kimseye ait değil. Polise şikayet için gittiğimizde bisikleti çalınan bir kişi daha vardı karakolda. Bizim apartmana terk edilen bisiklet de o karakoldaki arkadaşın çıktı. Adamlar çalıntı bisikleti bırakıp benim bisikletleri götürmüşler.
  • Up. İnşallah bulunur
  • Başlığı görünce herhalde dedim kilitsiz kapının önünde almışlardır dedim.Ama gündüz kilitli halde çalmak kimseden korkmuyorlar artık.
    İzmire en Son geldiğinde Basmane tarafı ortadoğu şehri gibiydi tiksindim.
    Bu ülkede çalışıyorsun bir araba,motorsiklet vs... alıyorsun bırak keyfi kullanamıyorsun başına Problem oluyor.
    Bir an önce bulunur inşallah Geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Polise gittim. Olay eri inceleme eve gelip çalışma yaptı. İşin ilginç bir tarafı da apartmanın içinde bir tane bisiklet bırakıp gitmişler. Bizim apartmandaki kimseye ait değil. Polise şikayet için gittiğimizde bisikleti çalınan bir kişi daha vardı karakolda. Bizim apartmana terk edilen bisiklet de o karakoldaki arkadaşın çıktı. Adamlar çalıntı bisikleti bırakıp benim bisikletleri götürmüşler.
    Camide ayakkabi calarkende benzeri olur ya

Yer degistirdi derler
  • Sokağa bisiklet mi bırakılır bu devirde? Dışarısı aç köpek kaynıyor.
  • Bisikletlerin üzerine gps takip cihazı yerleştirmekte fayda var. Kolaylıkla çalınıyorlar.
  • Cok gecmis olsun

Sirf bu yuzden acaba sehir bisikleti yerine katlanir bisiklet mi alsam diye düşünmuyor degilim her yer it p.c kaynıyor

Bizim de arkadasin bisikletini 10 yasinda bir tane cingene p.c kurusu kapisinin önünden çalmıştı video kaydi falan da var her seyi de belli calanin ama polis bir sey yapmadi ustelik arkadasin babasi emekli savciydi

Kendin arayabiliyorsan ara sonra polisle gidip al zira onlar aramaz bence
  • Efe E kullanıcısına yanıt
    Oha ya
  • izmirde sokakta bırakmayın hocam böyle şeyleri. daha müslüman şehirlerimizdeki gibi rahat takılmayın orada, geçmiş olsun
  • Hocam böyle durumlara karşı tavsiyem

-kalın bir zincirle bağlayın

GÜPEGÜNDÜZ KAPIMIN ÖNÜNDEN 2 BİSİKLETİM BİRDEN ÇALINDI!

-ek olarak şu çelik kilitten takin

https://www.decathlon.com.tr/500-u-kilit--id_8342034.html?LGWCODE=836486;119903;6841&gclid=EAIaIQobChMI5pXKsr6B4gIVEuWaCh1kIg_WEAQYAyABEgIwqPD_BwE

o kadar para veriliyor bu bisikletlere iyi korumak gerek.

• aile terbiyesi almamış insanlar. Bunları yakalayıp 2 yıl hapse atacaksın direkt yargılamadan. Çalmış işte açıklaması yok çalmış. 2 yıl yattığıma değdi mi diye düşünsün aklı başına gelir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.