Şimdi Ara

Güncellenecek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juti34

s.a ck313m 1 adet aldım hızlı korgo ilgili ve nazik bir arkadaş teşekkür ederim kendisine

kulaklığa gelirsek ben bas tiz dengeli olsun demiştim kendiside bunu önerdi bence fiyatına göre gayet başarılı

Ağzı geniş silikon uç kullanırsanız dengesi daha da iyi oluyor. Orjinal uçlarından daha güzel sonuç veriyor. Ben Sony EX082'nin uçları ile kullanıyorum, fiyatına göre performansı harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

quote:

s.a ck313m 1 adet aldım hızlı korgo ilgili ve nazik bir arkadaş teşekkür ederim kendisine

kulaklığa gelirsek ben bas tiz dengeli olsun demiştim kendiside bunu önerdi bence fiyatına göre gayet başarılı

Ağzı geniş silikon uç kullanırsanız dengesi daha da iyi oluyor. Orjinal uçlarından daha güzel sonuç veriyor. Ben Sony EX082'nin uçları ile kullanıyorum, fiyatına göre performansı harika.

Hocam peki slikon değilde köpük uçlar daha iyi deniliyor veya bildiğiniz başka bir çeşidi var mı? Orta boy bana küçük büyük boy ise büyük geliyor sanırım uzun süreli kullanmalarda kulakta yanma hissi yapıyor, CKS90 uyumlu köpük uçları nerden bulabiliriz?
    Şuraya baktımda CKS lere uyumsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 31 Temmuz 2012; 0:24:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

quote:

Hocam peki slikon değilde köpük uçlar daha iyi deniliyor veya bildiğiniz başka bir çeşidi var mı? Orta boy bana küçük büyük boy ise büyük geliyor sanırım uzun süreli kullanmalarda kulakta yanma hissi yapıyor, CKS90 uyumlu köpük uçları nerden bulabiliriz?

Köpük uçlar zaten boomy olan bass'ları daha da boğar, bu da sesin boğulmasına neden olur. Başka markaların silikon uçlarına bakabilirsiniz. Sennheiser'ın CX serisinin de uçları bunlarla uyumluydu sanırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

quote:

Köpük uçlar zaten boomy olan bass'ları daha da boğar, bu da sesin boğulmasına neden olur. Başka markaların silikon uçlarına bakabilirsiniz. Sennheiser'ın CX serisinin de uçları bunlarla uyumluydu sanırım.

Cx200 un ku uyumlu degil hocam ama sony nin ex300 kulakliginin ki tam oturuyor bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

mantıklı bende düşündüm ama denememiştim

• Kendisinden silikon uç istemiştim, sağolsun gerekenden daha fazlasını yollamış.

Kesinlikle güvenilir ve ilgili bir satıcı, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Kendisinden silikon uç istemiştim, sağolsun gerekenden daha fazlasını yollamış.

Kesinlikle güvenilir ve ilgili bir satıcı, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Teşekkürler, keyifle kullanın

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba,

CKS90 ne zaman elinize geçer ?
  • Hocam Ultimate Ears 220 ürünleri orijinal mi?
    Amazon fiyatı 59 dolar sizde niye çok ucuz?
    Birde bende ep630 var çok fark edermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutreis

Hocam Ultimate Ears 220 ürünleri orijinal mi?

Merhaba, tabi fiyat düşük olunca bazen tereddütler oluyor normaldir. Bu kulaklığı ilk 60 tl'den sattım sonra 50 tl'den sattım şimdide, büyük mağazaların stokta kalan ürünlerini zararına sattıkları gibi bende zararına satıyorum son 2 adet devamıda olmayacağı için. Tüm sattığım kulaklıklar gibi bunlarda orjinal resimde görüldüğü gibi sadece kulaklık ve uçlarını veriyorum ekstradanda hediye taşıma çantası veriyorum, bass seviyorsanız bu kulaklık size göre değil. iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Merhaba, tabi fiyat düşük olunca bazen tereddütler oluyor normaldir. Bu kulaklığı ilk 60 tl'den sattım sonra 50 tl'den sattım şimdide, büyük mağazaların stokta kalan ürünlerini zararına sattıkları gibi bende zararına satıyorum son 2 adet devamıda olmayacağı için. Tüm sattığım kulaklıklar gibi bunlarda orjinal resimde görüldüğü gibi sadece kulaklık ve uçlarını veriyorum ekstradanda hediye taşıma çantası veriyorum, bass seviyorsanız bu kulaklık size göre değil. iyi günler.

Verdiğniz dürüst bilgiler için teşekkürler.Hayırlı satışlar.

• quote:

quote:

quote:

Verdiğniz dürüst bilgiler için teşekkürler.Hayırlı satışlar.

Ben teşekkür ederim, iyi alışverişler

• cks77 - cks77s ve ck313m kulaklıklarda kampanya yaptım. kampanya stoklarla sınırlı.

• Satıcıyla alışveriş konusunda anlaştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hououin Kyouma!

Satıcıyla alışveriş konusunda anlaştık.

Şimdiden hayırlı olsun

• Hiç korkmayın arkadaşlar,şahane ve ilgili bir satıcı.Güven de veriyor aynı zamanda.Dün kargoya verdiği ATH CKS77 kulaklığım az önce geldi.

SES HARİKA! Herşey anlatıldığı gibi,çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hououin Kyouma!

Hiç korkmayın arkadaşlar,şahane ve ilgili bir satıcı.Güven de veriyor aynı zamanda.Dün kargoya verdiği ATH CKS77 kulaklığım az önce geldi.

SES HARİKA! Herşey anlatıldığı gibi,çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz...

Hayırlı olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NosferaT666

Merhaba
    Bass ağırlıklı ses için
    Bu ikisi arasında kaldım;
    Cks 90 mı brainwavz m-4 mü?

Kesinlikle hem cks77 hemde cks90 brainwavz m4'den daha iyi, cks90 şu an elimde yok, ama cks77 elimde mevcut.

Evet bu soruyu sormuştum o zamanlardan bu zamanlara tüm bu kulaklıkları test etmiş bulunuyorum, cks90 ve 77 brainwavz m4 ve m3 den daha iyi.
    Peki neresi daha iyi, genel olarak herkesin kolay ayırt edemeyeceği kadar iyi dersek herkesin kolaylıkla ayırt edebileceği bass kalitesi daha iyi.

Yalnız şuda var ki m3 m4 normal bildiğin kulaklık iken.
    cks77 ve 90 bildiğin uzaydan gelmiş kulaklıklar ve hem fazla dikkat çekmesi hemde konforu iyi değil.

Bazı firmalar boşuna gümüş mermi şekline kulaklık yapmıyor (evet silver bullet'dan bahsediyorum belki bu 4'ü kadar iyi olmasada kesinlikle görüntüsü bunların dışında dahi, birçok kulaklıktan daha iyi hayırlısı artık bir gün onuda deneyeceğim)

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj
    Evet bu soruyu sormuştum o zamanlardan bu zamanlara tüm bu kulaklıkları test etmiş bulunuyorum, cks90 ve 77 brainwavz m4 ve m3 den daha iyi.
    Peki neresi daha iyi, genel olarak herkesin kolay ayırt edemeyeceği kadar iyi dersek herkesin kolaylıkla ayırt edebileceği bass kalitesi daha iyi.

Yalnız şuda var ki m3 m4 normal bildiğin kulaklık iken.
    cks77 ve 90 bildiğin uzaydan gelmiş kulaklıklar ve hem fazla dikkat çekmesi hemde konforu iyi değil.

Bazı firmalar boşuna gümüş mermi şekline kulaklık yapmıyor (evet silver bullet'dan bahsediyorum belki bu 4'ü kadar iyi olmasada kesinlikle görüntüsü bunların dışında dahi, birçok kulaklıktan daha iyi hayırlısı artık bir gün onuda deneyeceğim)

Bence cks77 ve 90'ın konforu çok çok iyi. Çünkü m3, m4 veya ep630 gibi kulakiçi modeller farklı açılarla kulağa yerleştiğinden sağ sol dengesi bozulabiliyor. Hassas bir kulak aynı açıyı yakalamaya çalışır.

Oysa CKS kulağa tek açıyla oturuyor ve denge sağlanıyor. Çünkü sürücü kısmı sub chamberin önünde çok başarılı şekilde konumlanmış.

Kulağa yerleştikten sonra sub chamber denen kısım kulak kanalının önünü kapatarak izolasyon sağlıyor.

Bir de genel kanının aksine ben CKS77'yi 90'dan daha çok beğendim ki incelemeyi yapan Siyah Nur arkadaşın da görüşü bu yöndeydi. Geriden mid, tiz ve vokaller öyle tatlı tatlı geliyor ki. Geçen süre zarfında rock şarkılarda da denedim, rock gayet de dinleniyor, özellikle tiz-mid veya mid-bas ara frekanslarındaki gitar sololarını muhteşem veriyor. Rock, blues parçalarını basslı olarak sevenler kaçırmasın bence...

Ayrıca dikkat çekmesi de artı etki bence

• takip
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.