Şimdi Ara

Güncellenecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklik on numara herşey için teşekkürler desilver hocam ,güvenle alışveriş yapabilirsiniz. S2 ile bile performans böyleyse diğer cihazlari tahmin bile edemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

Kulaklik on numara herşey için teşekkürler desilver hocam ,güvenle alışveriş yapabilirsiniz. S2 ile bile performans böyleyse diğer cihazlari tahmin bile edemiyorum.

Hayırlı olsun, keyifle kullanın

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Kulaklik on numara herşey için teşekkürler desilver hocam ,güvenle alışveriş yapabilirsiniz. S2 ile bile performans böyleyse diğer cihazlari tahmin bile edemiyorum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın

• quote:

hocam hangi modeli aldınız? bende cks77 ile cks90 arasında kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

quote:

Cks90 iyidir iyi hocam bu fiyata bulamazsin bu kaliteyi cks77 alt modeldir

• Arkadaşlar cks90 üretimi durmuştur, elimde son 4 adet cks90 kalmıştır. Üretimi duran bir kulaklığın akibetinin ne olacağı belli olmadığından elimdekiler dışında artık cks90 getirmeyeceğim.

Yeni modeller için beni izlemeye devam edin

• quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

quote:

Cks 90 aldim hocam.

• Belki ayıp olacak ama malum sebeplerden aldığım cks90'ın orijinalliğinden şüphem var
    Düzeltme: Şüphelerim fos çıktı, özür dilerim!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 29 Ağustos 2012; 0:31:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

Belki ayıp olacak ama malum sebeplerden aldığım cks90'ın orijinalliğinden şüphem var

Bu zamana kadar aynı kulaklıktan bir çok kişi aldı konuyuda inceleyebilirsiniz.

• dESiLVer CKS90 kulaklığımın Silikon ucu yırtıldı.
    Acaba
    http://www.audio-technica.com.hk/index.php?op=productdetails&pid=400&cid=&sid=&modelId=ER-CK50
    bunu getirtebilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N!C

dESiLVer CKS90 kulaklığımın Silikon ucu yırtıldı.
    Acaba
    http://www.audio-technica.com.hk/index.php?op=productdetails&pid=400&cid=&sid=&modelId=ER-CK50
    bunu getirtebilirmisin?

Hangi boyu lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Acaba
    bunu getirtebilirmisin?

Hangi boyu lazım ?

Daha önce PM ile bu konuda görüşmüştük fakat uzun bi süredir dert etmiyordum bu sorunu, bende zamanında CKS90'nın en küçük uçlarından birini yırttım ve bi büyük ucunu kullanıyorum.
    Lakin en küçük uç benim için en iyisiydi. Getirtme gibi bir durum olursa bende en küçük uçtan alabilirim.
    Kaynak yaptık affola.
  • Çift olarak satıldığı yazıyor sitede ML yani.
    Bana M lazım

Teşekkürler bu arada bu kadar hızlı yanıtladığın için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Acaba
    bunu getirtebilirmisin?

Hangi boyu lazım ?

Daha önce PM ile bu konuda görüşmüştük fakat uzun bi süredir dert etmiyordum bu sorunu, bende zamanında CKS90'nın en küçük uçlarından birini yırttım ve bi büyük ucunu kullanıyorum.
    Lakin en küçük uç benim için en iyisiydi. Getirtme gibi bir durum olursa bende en küçük uçtan alabilirim.
    Kaynak yaptık affola.

quote:

Çift olarak satıldığı yazıyor sitede ML yani.
    Bana M lazım

Teşekkürler bu arada bu kadar hızlı yanıtladığın için :)

Arkadaşlar uçlarla ilgili sizleri bilgilendirecem.

• Cks90 ı acaba Sony A864 ile kullanan oldumu? Orjinal kulaklıkları ile arasında fark olur mu acaba? Beklentim yüksek hayal kırıklığına uğramak istemiyorum bass konusunda. Birde Ipod Touch 4g ile A864 te denesek bu kulaklığı acaba aralarında çok fark olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano82

Cks90 ı acaba Sony A864 ile kullanan oldumu? Orjinal kulaklıkları ile arasında fark olur mu acaba? Beklentim yüksek hayal kırıklığına uğramak istemiyorum bass konusunda. Birde Ipod Touch 4g ile A864 te denesek bu kulaklığı acaba aralarında çok fark olur mu?

ipod touch 4g'de kullandım gayet güzel bir ikili oluyorlar, ama sony a864 ile performansı nasıl olur emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: volcano82

Cks90 ı acaba Sony A864 ile kullanan oldumu? Orjinal kulaklıkları ile arasında fark olur mu acaba? Beklentim yüksek hayal kırıklığına uğramak istemiyorum bass konusunda. Birde Ipod Touch 4g ile A864 te denesek bu kulaklığı acaba aralarında çok fark olur mu?

A845 ile kullandım cks 90 ı.

A845 in orjinal kulaklığından kat kat daha iyi olduğu kesin, gönül rahatlığıyla cks90 alabilirsiniz.
  • Silikon uç soran arkadaşlar audio-technica sitesinde gösterdiğiniz uçlardan Small ve Large temin edebiliyorum ihtiyacı olan arkadaşlar özel mesajdan irtibata geçebilirler.

quote:

• kendisinden 1 adet cks90 aldim. İlgisi olsun ve kargoyu en kısa sürede göndermesi olsun kesinlikle tavsiye edilir. Ayrica %100 orjinaldir kendisine tesekkur ederim hayırlı satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ZepH

kendisinden 1 adet cks90 aldim. İlgisi olsun ve kargoyu en kısa sürede göndermesi olsun kesinlikle tavsiye edilir. Ayrica %100 orjinaldir kendisine tesekkur ederim hayırlı satışlar

Hayırlı olsun, keyifle kullanmanız dileğiyle

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.